Споделена история от Здраве

Някой използвал ли е тази промивка?
Здравейте искам да попитам дали има нещо, което се използва за бяло течение. Чувала съм за промивка със сода бикарбонат се разтваря с вода и това хем промивало, хем намаляло това течение , а и ако някои е ползвал тази промивка, полезна ли е или вредно , или друга промивка е използвал ако може да каже.

Коментари

1.   Най добре отиди на лекар. Бялото течение не е безобидно.

2.   Аз бих ти препоръчала гранулите за вагинален разтвор "Тантум Роза", има го във всяка аптека и върши чудесна работа. Използвам ги и за външни промивки и 1 път седмично вагинални. Ползвам ги от 1 година и всичко е ОК, но има нещо много важно, а то е, че ако водиш полов живот и мъжа с който си не е излекуван с каквото и да се миеш проблема си остава.

3.   Бялото течение при някои хора е нормално на мен ми се поеви като бях на 11 и след 2 месеца ми дойде. Но ако ти се засилва много и шурти като М отиди на лекар ако е 1-2 капки няма зщо да се притесняваш

4.   Близък въпрос до темата.Искам да попитам,на някой случвало ли му се е докато си прави дамски душ да има въздух в него.И имате ли представа опасно ли е това?

5.   При мен бялото течение има мирис иии се притеснявам .. какво да правя ?

6.   ДА ОТИДЕШ БЪРЗО НА ГИНЕКОЛОГ :)