Споделена история от Здраве

Наднормено тегло , и ниско кръвно.
Здравейте! Аз съм момиче на 16 год, имам проблем с теглото , и с ниското кръвното налягане. Искам да отслабна, но всеки път ми прилошава при ряэкото намаляване на храната. Ще съм благодарна ако ми споделите някоя диета или режим на хранене който да спазвам. Благодаря предварително!

Коментари

1.   започни да се храниш по-здравословно и започни да спортуваш кардио упражнения тоест такива които са интензивни, да те изпотяват много

2.   Виж, мила, ти си само на 16. Не се ограничавай откъм храна, а започни да спортуваш нещо. Ходи на плуване и на фитнес, на гимнастика. :)

3.   Това "само на 16" не трябва да те успокоява много. Трябвало е още преди година - две да се сетиш за по здравословно хранене и повече спорт. Според мен трябва да говориш с майка си и да ? споделиш, че искаш да отслабнеш и имаш проблем с кръвното. Освен това недей да намаляваш храната изведнъж, направи го постепенно и бавно. Искам също да те попитам дали си пристрастена към сладкото или към чипсове и т. н. или имаш проблем при нормално хранене / тоест преяждаш, когато седнеш на масата/

4.   Към номер 3 - не, не съм пристрастена към сладкото и чипсовете, по скоро имам проблем с преяждането. От авторката.

5.   Благодаря за съветите! :) От авторката.