Споделена история от Здраве

Припадъци и шум в ушите
Здравейте! Аз съм момиче на 13год. Имам един проблем от 2 месеца и половина. Имам ужасни болки в главата често придружавани с виене на свят даже понякога и припадъци не знам дали е нормално момиче на моята възраст да припада и често да губи съзнание но се случва. Това се случва може би по 4 пъти на ден да ми се вие свят и един път да губя съзнание ужасяващо е. Никой не знае по принцип когато ми се завие свят и когато усетя че ще припадна отивам в другата стая и лягам. Не съм ходила на лекар защото се страхувам от това какво може да ми има. Има и още нещо понякога лявото ми ухо заглъхва а понякога имам и шум в ушите. Та въпросът ми на някой случвало ли му се е? И какво може да ми има? Моля ви помогнете ми!!

Коментари

1.   Това, което описваш си е сериозно състояние. Непременно трябва да посетиш лекар. Родителите ти не забелязват ли какво се случва с теб? Да чакаш оттук диагноза е много погрешно. Сещам се поне за една, която се е от най-сериозните, но аз не съм лекар ин е мога да ти кажа-това е! Каквото и да е, е важно да те види лекар.

2.   И аз бях по този начин. Храни се. Яж повече храни богати на желязо като орехи и други ядки.. и когато ставаш от стол или легло го прави бавно. Пий повече вода. Иначе трябва непременно да кажеш на вашите. При мен се оказа, че е анемия, но не мога нищо да ти кажа.. трябва да отидеш на лекар. :))

3.   Авторката:
Пропуснала съм още един симптом от две седмици ми тече и кръв от носа. Ще отида на лекар но не знам как да кажа на нашите, те ще се стресират ще стресират и самата мен. А не искам да си внушавам нещо лошо. Храня се здравословно пия на ден по 2л. или някъде там вода.

4.   Моля Ви давайте ми съвети какво да правя

5.   Моля те сподели с родителите си! Колкото по-бързо, толкова по-добре. Не искам да те плаша, но ако е това, което си мисля трябва час по-скоро да посетиш лекар. Моля те побързай! Наистина е важно! Дано като отидеш да не се окаже нещо сериозно. Желая ти успех! И бъди силна! После, ако имаш желание сподели какво е станало.

6.   Здравейте казах на нашите, но майка като почна да ми говори че може да имам тумор и тем подобни и аз сега съм си внушила че имам тумор направиха ми изследвания. И утре ще ходим да ги вземаме много се притеснявам какво може да ми има и сега майка като се притесни и като почна с тез болести и аз си внушавам че имам такава болест

7.   Надявам се да не е нищо сериозно дано се оправиш. Сподели какво е станало после ако искаш.

8.   Авторката:

Ходихме с майка да вземем резултатите обаче лекаря не ни ги даде. Каза само, че съм добре и толкоз. И сега ще искам нови изследвания и защо не ми даде резултатите.

9.   Как така не ви даде разултатите? Според мен той е длъжен да го направи. Направихте ли други? Ще споделиш ли какво стана?

10.   авторката:
Сега сме във София защото майка има работа тук и тук ми направиха изследвания и ще ходим утре да ги вземем. Не знам защо не ги даде то тука в България е така няма никаква отговорност ама майка непрекъснато е с мене не ме оставя момент сама. Натяква ми че може да имам някакви болести който до скоро не съм подозирала че може да ги имам. Винаги когато се случваше си казвах че е от възрастта ми но...

11.   Извинявай, но ще споделиш ли какво стана с резултатите?

12.   Авторката:
Направиха ми пълни изследвания, казаха че като малка и понякога като си ударя главата се наранява мозъчната обвивка и за това така се случва

13.   Ох, супер направо си отдъхнах. Много се радвам, че не е нещо толкова сериозно! Просто трябва да си пазиш главата от наряняване и всичко ще е наред! Късмет в училище и ти пожелавам наистина много здраве, и да не се тровижиш толкова много напразно! Горкичката, какво ли си преживяла? Сигурно си си мислила, че е нещо сериозно, но това е доказателство, че никога не трябва да се прибързва със заключенията. Пък и понякога може проблема да е малък, но той да доведе до много усложнения, които биха могли да те накарат да се изплашиш. Успех и усмихнат ден от мен!

14.   Авторката: Благодаря ти за милия коментар.