Споделена история от Здраве

Усещам някакъв нерв ме реже...
Здравейте на всички! Искам да споделя своят проблем! Когато ходих на фитнес постоянно усещах леки болки докато един ден не ме проряза кръста. След време отидох на лекар и и казаха, че нямам нищо друго освен една много лека сколиоза, дори се съмняваха за бехтерев, но всичко се изключи. Само това беше, но аз имам постоянни болко в кръста ходихме на специалист, каза да си почина аз от 2 месеца и нещо почивам, мажа плескам нищо не минава!
Усещам някакъв нерв ме реже, и постоянно, изхубих форма заради тази работа, то се обостря и отминава.

Кажете при кой да отида за да ми хакне някви инжекции и да заминавам, разплул съм се като глиган, една коремна преса като хората не мога да направя! Вечи и ортопед и ревамтолог минах и всички, почивай ще мине. Като гледам няма никви симптоми, че ще минава скоро! А трябва да се оправа, щото другото лято ще трябва да се стягам!

Коментари

1.   Толкова си идеотизиран , че остави поне глиганчето на мира и иди при психиятър и литератор

2.   Намери добър ортопед-травматолог, защото може и да се сбогуваш със спорта. На мен при предстои операция на лактите от фитнеса. Няма спасение, повредиш ли се веднъж, ако не вземеш мерки.

3.   Не имах предвид,че имам някакви възпалени или прищипани нерви,които едва ли се виждат на рентген,ама се нерва на нашите щото викат тома неверник,и т.н! Дразнят ме,за тях все няма нищо. Ако нямаше нищо нямаше да ме мъчи това все пак! И съм сигурен че е нерв, щото е неска не ме боли! А де !

4.   Пак съм №2. Ако имаш болки след 2-месечен престой, значи има проблем. Рентгена не винаги ще покаже нещо. Потренирай малко, натовари се и ако пак се обади, търси специалист. И нерва е първото, за което се сещаме, макар че може да са сто други неща, свързани със ставите, мускулите...