Споделена история от Здраве

Пъпки,но не гнойни, как се лекуват?
Здравейте, видях че майка ми има пъпки по дупето, не са като гнойни, а са червени и не може да се изстискват, защото нямат връх, а са в кожата, смисъл като бенка седят в кожата. Искам да й помогна да ги излекува. Тя не иска да ходи на лекар, била ходила преди и не ги излекували. Мисля, че са заразни, защото ми излезнаха 2 от тях.. и се притесних, а нищо не мога да й кажа, не ме разбира.. Това се отразява и върху мен, какво да правя? Не съм спала с мъж до сега и ме е срам да отида на лекар гинеколог.. ПОмогнете със съвет ако е имал някой пъпки, как ги е излекувал? С какво се мажат?

Коментари

1.   На колко си?

2.   Понякога от бръсненето се получават... на мен ми се появяват червени пъпки по ръцете след бръснене с самобръсначка. Просто смени методът да бръснене, или отиди на дерматолог да ти изпише нещо за мазане.

3.   Какви сте такива жени? Това, че не правите секс значи ли, че не трябва да ходите на гинеколог? Ами ако си умреш девствена, никога ли няма да прекрачиш прага на този специалист? Тези червени пъпчици може да са всичко от подвит косъм до кондиломи, няма как да знаем. А щом мислиш, че е заразно, не просто съвпадение... Бегом на доктор... само едно малко уточнение.... за пъпки по задницата и подобни се ходи на дерматолог, не на гинеколог...

4.   Отиди ти на лекар като не иска тя. Щом и ти имаш, същото лечение ще проложиш на нея. Често кожата само съобщава за някакво заболяване, и не пъпките рябва да се лекуват ами заболяването, което може да е дори сериозно.

5.   Ама няма нужда да ходиш на гинеколог, а на дерматолог, той е специалист по всякакви кожни проблеми. И само той може точно да ти кажа на какво се дължат, заразни ли са и как се лекуват. Така, че няма от какво да се притесняваш, това си е просто кожен лекар.

6.   Виж отиди на дерматолог, ако не е от някоя зараза пробвай с лосиони за пъпки, акнеаут или пърфект феис, второто е по скъпо ама е по хубаво.

7.   Perfect face Acne lotion - soft е твоето решение на проблема за винаги