Споделена история от Здраве

Бяло течение - трябва ли да се лекува?
Здравейте! Наскоро имах бяло течение (не знам дали от само себе си се махна или от промивките,които правех със смрадлика и сода за хляб) и правихме секс с приятеля ми без презерватив,докъто все още не се бях излекувала. Не беше разумно, но така се случи.Той няма никакви оплаквания, никакви симптоми за инфекция или нещо подобно, но въпроса ми към вас е дали трябва да отиде на лекар,трява ли да се лекува, макар че няма симптоми? От това, което съм чувала и съм чела, мисля, че трябва да се лекува,не знам. Кажете вашето мнение.Сега го правим само с презерватив, но все пак след време може да решим да имаме дете и няма как да стане с презерватив.Може би трябва да се посъветвам с лекар. Ако има някой компетентен по този въпрос,нека сподели. Благодаря на всички! :)

Коментари

1.   От автора: Въпроса ми не е дали бялото течение трябва да се лекува,вече го излекувах, няма го,а дали приятелят ми трябва да се лекува с някакви медикаменти, тъй като докъто имах бяло течение, правихме секс без презерватив. Незнам защо сте сложили такова заглавие.

2.   Моят съвет като жена е да отидеш на гинеколог.

3.   Тъпо.Иди на гинеколог,никой тук не може да ти каже.

4.   Иди на гинеколог.

5.   Много зависи от какво е било породено това течение- понякога се появява от настинка и си отминава без лечение. Но ако е гинекологична инфекция - определено и мъжа трябва да се прегледа.