Споделена история от Здраве

Пих Ескапеле на 2 рия ден след половия акт, но вече 9-ти ден не ми идва... Бременна ли съм?
Значи.. правих секс с приятеля ми...презерватива се скъса... и пих Ескапеле на 2 рия ден след половия акт... На 30 трябваше да ми доиде...а още не ми е дошло.. Закъснява ми с 9 дена... Дали от хапчето..защото не може да съм бременна...все пак го изпих на 2рия ден..Обаче вече започвам да се притеснявам.. и реших да ви пиша.

.П.С. На 17 съм...а той на 18..

Коментари

101-112 от 112

121.   Здравеите хора приятелят ми свърши в мен след около час си взех ескапел трябваше да ми доиде на 3 това се случи на 31 още неми е дошло... Да се претиснявам ли или е нормално да ми закасне е от хапчето?

122.   121, щом си пила Ескапел толкова бързо след акта, няма за какво да се притесняваш. Вярно, че ефекта му не е на 100%, но все пак. Вероятно ти закъснява заради хапчето, все пак ти е разбъркало хормоните.

123.   Ако сте пили ескапеле, дошло Ви е веднага след това, но после сте правили пак секс и може да е станал гаф - точно 5 дни след като ми свърши има ли вероятност да се забременее или как да се процедира, за да не се пие пак ескапеле. Какъв период се пада това?

Поздрави!

125.   Здравейте,ето я и моята дилема значи на 18.02 направихме гаф с приятеля ми и веднага на следващия ден пих ескапел,вьпреки ефективността му си направих тест 10 дена след това т.е. на 28.02 и той беше отрицателен.трябваше да ми дойде на 01.03 или 02.03,изпитвах тьпа болка долу ниско както по принцип ме боли когато трябва да ми дойде,но така и не ми дойде на датата и реших пак да си направя тест.направих го на 07.03 и той беше положителен.все още изпитвам тази тьпа болка не е постоянна но но е всеки ден и не знам какво да си мисля.някой изпадал ли е в такава ситуация след ескапел? Моля ви за спешен отговор и благодаря предварително

129.   Имам проблем! С приятелят ми днес правихме секс около два след обед и той свърши извън мен, но така да кажем ме докосваше там долу... Сега в 4 през ноща правихме секс отново и този път наистина свърши в мен. Днес е 14-тият ми ден от противозачатъчните, но гинеколожката ми беше казала, че започват да действат след 15-тият. Мисля, че вече трябва да работят, но не съм напълно сигурна. Въпросът ми е да взема ли ескапел или не и дали ще бъде ефективен след два пъти, ако първият въобще се е считал?

130.   здраве?те ето и моя проблам пих ескапеле на 12 час след половия акт изчаках да ми до?де цикала но уви още го няма направих си два теста за бременност положителни хапчето не де?ства не го пи?те

131.   Ето и моят случай: Пих Ескапел 5 дни преди очакваната менструация, т. е на 08. 08 и трябваше да ми дойде на 13. 08. Много се притеснявах, защото ми закъсняваше с повече от седмица и се чудех кога и дали да си правя тест, защото ме беше страх от резултата. Реших да изчакам още малко, защото при мен попринцип има закъснение с 2-3 дни, пък и се надявах закъснението да е от хапчето. И ето - на 22. 08 (с 9 дни закъснение), цикълът ми дойде. Не се притеснявайте момичета, всичко ще бъде наред, но си вземете поука за следващия път, за да не изживявате този стрес отново. Лично аз ще го направя! :)

132.   Здравейте! На първия ден от цикъла ми правих секс със приятеля си и стана гаф. Веднага след това взех ескапеле.. Попринцип трябваше да ми дойде на 21-ви но вече ми закъснява с 4 дена. Има ли някой такава ситуация като моята, възможно ли е да съм бременна или просто е нормално от хапчето да имам закъснения?

133.   Здравейте, и аз пих ескапел преди 9 дни след гаф още не ми е дошло и съм притеснена имам болки в корема и гърдите, но малко ме е страх. Искам да ви попитам дали е възможно да ми дойде на датата на която ми е бил придишният цикъл или не е нормално, че толкова време вече закъснява?

134.   Здравейте имам спешна нужда от вашата информация
Искам да попитам след приемане на ескапеле два дена след половия акт има ли вероятност все пак да се забременее..
Също така искам да знам тъй като на приятелката ми менструацията и дойде малко по-рано но е нередовна и оскъдна това нормално ли е?
Страничен ефект от хапчето ли е или има някакъв проблем

135.   Правих необезопасен секс на 3тият ден от цикълът ми и пих Escapelle 17, 18 часа след половият акт. Веднага след приема цикълът ми спря и почнах системно да получавам болки ниско в корема и разхлабен стомах, който продължава вече месец. Направих си два теста, които бяха отрицателни, но цикълът ми закъснява с 13 дни.
Имало ли е подобен случай при някой, дали трябва спешно да отида на консултация с гинеколог? :С

136.   До колко часа след половия акт може да се пие ескапел дали пази

101-112 от 112