Споделена история от Здраве

Тази неизпъната кожичка ме притеснява...
ЗДРАВЕЙТЕ
На 21 години съм и имам следния проблем. Когато пенисът ми е в ерекция под главичката имам останала набръчкана кожа ( не е много, но я има ) Пениса ми е дълак 16см. и е дебел 13см. (според мен е нормален)
Но ме притеснява тая останала неизпъната кожа. Когато я подръпна назат тя се изпъва, но когато я пусна пак се набръчква.
Та вапросът ми е дали може да се оправи по някакъв начин ( да си ми е постоянно опъната ) и дали този проблем е често срещан?

Коментари

1.   Еми според мен 16см не е мн нормално за 21 годишен мъж

2.   Средния размер на пениса е 15см. дължина и 12.5см дебелина. :-D
Така че момчето си е добре в това отношение но за проблема ти с кожата нямам представа как да ти помогна.
По добре ходи на лекар.
ЖЕЛАЯ ТИ ВСИЧКО ХУБАВО

3.   Дебел 13см ?!

4.   Ми толова е. Какво се чудиш N3. На всички ни е толкова.

5.   Иххххх бате 13 сантиментра дебелина ихх бате кво прайш бе ти го искара голям змей! Ти май в чернобил си се родил! То тва едва ли някой има 13 санта ! Наистина 13 сантиметра ДЕБЕЛИНА е невъзмножно объркал си се 3 см може. Аз съм на 18 и моя е 14/4.5 Знам че за тея години ми е малък,но кото бог дал ! :)

6.   Aбе мери се обиколката бе номер 5,
4.5 е сечение!

7.   Първо вземи научи на кое се казва " дебелина" :Д , или за по лесно да ти кажа аз :Д ( дебелина <=> диаметър )

8.   И какво ти пречи кожата? Няма да ставаш порно модел я:)

9.   Хубу де, извинял съм се :D. Сега като се сетих бицепса го мерих със шивашко метърче.Моя грешка! :D :D :D

10.   Xахаа :) обичам пишките едва ли няква кожичка би ме притеснявала .. а вий мъжете вместо да му помагате за проблема обсъждате числата хаха стана ми мило чак

11.   До номер 10
Значи няма от какво да се притеснявам чак толкова :-)

12.   ...Mи да, не знам дали имаш приятелка и дали ще уцелиш половинката си, но това все някога става, а тя няма и да забележи този недъг, защото ще е достатъчно сасредоточена в доказването на това, колко те обича моят приятел не е съвършен има много неща в него, които не ми пречът, но имат нужда от коригиране, но все пак не ги отразявам, защото го обичам, вече 3 години и нещо .. ( и все още не ми пречат )

13.   Мерси страхотна си , наистина ме накара да се почувствам по-добре. :-)

14.   :) Дано намериш жена като мен, която смята, че мъжкият член е нещо невероятно, мога да стоя и да го гледам с часове без да се противя от нищо, все пак от там идва живот и голямо удоволствие за жената, няма как да бъде лоша гледка ( освен ако си мъж, а нямаш пенис хаха ) По-добре да не задълбавам в интересите си, защото може и хората да се шокират от написаното до сега, но пишките наистина са прекрасни неща, който ги е измислил еваларка му даам :) съвършенни са ! ако приятелят ми имаше твоя "проблем" пак щях да му го изяждам с желание ;)

15.   Наистина си страхотна. Дано да намеря момиче като теб. Приятеля ти сигурно е най-големия касметлия на света :-)
Имаш ли скайп? Аз скоро ще си направя и ще се радвам ако може да си попишем на спокойствие.

16.   .. Hяма да ти го дам тук.. пощата ми е raggagazz@abv.bg няма никакъв проблем да си пишем от време на време, а отностно късметлията.. споко има много като мен :)

17.   Виж какво аз съм момиче и ти казвам че това не е проблем а гплям плюс. Имах един приятел който имаше такава "излишна" кожа като теб. Казвам ти че не съм правила по-хубав секс от този с него. Тази кожичка действа по-стимулиращо на жената. Затова правят презервативите релефни за да доставят по-голямо удоволствие. Ти имаш естествен релеф така че няма от какво да се притесняваш.
Ако някой е сагласен с мен или е на друго мнение нека да пише.