Споделена история от Здраве

Дали наистина действа?
Аз съм на 23год. и пенисът ни е 15см. искам да си го уголем,я но незнам как. Чух за някакъв уред за разтягане на пениса, който се казва АНДРО-ПЕНИС или нещо подобно, който след няколко месеца ползване увеличава дължината на пениса с до 4см. а дебелината с 1см.
Та вапроса ми е дали маистина действа? Ако някой го е пробвал нека даде отзивите си за него.

Коментари

1.   Доколкото знам, действа. Но чак 4см... забрави. 1-2макс. Отделно неудобството да го носиш непрекъснато. След мен вероятно хора ще хажат, че не ти трябва удължаване, защото повече зависи как го ползваш - вероятно ще са прави.

VB

2.   Действай с квото имаш, 15 не е малко стига да знаеш да го ползваш!

3.   Моят е 12 см и до сега не съм имал рекламации от около 40 жени! Ако няма да ставаш порно-актьор не се занимавай с глупости. Само с размер, не се задоволява една жена!

4.   Аз съм жена и също бих те посъветвала да не се мъчиш, едва ли тези 1-2 см ще ти помогнат ако не знаеш другите тънкости. Насочи вниманието си в друго. Не се комплексирай!

5.   До номер 3:
Абе ти как очакваш проститутките да ти правят рекламация? За тях колкото е то малък толкова то добре (няма да осещат нищо).

Сега сериозно:
Наистина и с десет сантиметров пенис може да оставиш една жена много по задоволена от колкото някой с двайсет сантиметров,но трябва да знаеш много техники и да полагаш много повече усилия в секса. Но има пози които са неосаществими с малък пенис. Незнам дали този уред наистина действа но и да ти прибави 2см. пак е нещо. Моя савет е да пробваш но ако проимаш някакъв проблем веднага посети уролог! И незабравяй да си го мериш защото може да ти стане по-дълак но засметка на дебелината (щом е уред за разтягане). А жените предпочитат повече дебелите пениси отколкото дългите така че внимавай. УСПЕХ
То: Габи

6.   Е добре де какви тези техники за които толкова говорите???????

7.   Леле.... какво уголемяване... Чувала съм, че повечето момчета са около 10-те. 15 см си е напълно нормално. За мен винаги по-важна е била дебелината, не знам защо всички мъже се притесняват от дължината ;)

8.   Е добре де каква тогава да е дебелината? :-)
Обиколка около 13см. дали ви остройва вас жените?

9.   Пич, ползвай го добре, ние жените не гледаме размера!!!!

10.   Много си обичам партньора, но големият му размер ми създава доста неудобства, а понякога даже боли. Така, че...

11.   От АВТОТА до номер 10:
Колко му е голям аз искам моя да е 17см това много ли ще е?
А тогава защо жените казват че искат по-големи???

12.   Моя е 16 см. и през ум не би ми минало нещо подобно!

13.   Няма да ти се увеличи размерът на пениса. Най-много да си навредиш. А и 15 см са си доста, аз даже си мисля, че би ме боляло от толкова. Момиче ти го казва.

14.   Искаш ли да ти кажа нещо интересно с приятеля ми правим секс от година и половина .. е той малко повече :Д но искам да ти кажа че от редовен и здрав секс му понадебеля и попорасна с около 1-1,5 см . Пък за размера не се притеснявай има много пози ще намериш тази която ще доставя удоволствие на теб и на партньорката ти ... пък в краен случей 69 е много готино пък и не трябва да ти е дълаг да не я задавиш :Д успехчета ти желая ако искаш ми пиши на kikiki_kokalka@abv.bg

18.   15 см е нормално, всичко отгоре е само лакомия и порно илюзия. Освен това номер 7 го каза добре - важна е дебелината. По-добре къса дръжка от тесла, отколкото дълга отвертка :) А сега сериозно: има различни уреди и упражнения, но не си струва да се мъчиш всеки ден за 1 см. Моят съвет е да поработиш над техниката си и не е зле да правиш упражненията на Кегел. С тях ще ти стане по-твърд, а мощната ерекция ще увеличи размера с 1-2 см след редовни упражнения (казвам го от опит).
И помни - по вероятно е да чуеш от жена: "не го правиш правилно"; отколкото: "много ти е малък".