Споделена история от Здраве

Спермограма при мъже
Обръщам се към мъжката част в сайта. Как се прави точно спермограмата. Знам, че вземат сперма за изследване, но как ще го вдигна точно тогава като отида в лабораторията? На Вас правили ли са ви такова нещо. Моля да ми обясните!

Коментари

1.   Има 2 начина да дадеш сперма-единия в домашни условия и след това веднага я носиш в лабораторията, но звънни там да ти кажат в какъв съд да им я занесеш. Другият е на място, но имай предвид, че повечето от лабораториите нямат условия за даване на такъв материал-казват ти "тоалетната е ей там, оправяй се", също така нямат и помощни материали-списания, вестници и т. н.

2.   За какво ти е да го вдигаш? Спермата излиза и без да си го вдигнал, само трябва малко търкане.

3.   Сестрата се грижи за тези неща. Обикновено ги избират по-младички и са само по бельо. :) Има си начини, пич. Отиваш в стая, дават ти материали и така. Само да не загубиш образа, че тогава е много тегаво.

4.   Затварят те в една стаичка, пълна с подходящи списания. Плюс твоята фантазия. Позволяват ти и ръцете да си измиеш, както и имаш салфетки за след-после. Сестрата, за съжаление, не помага, колкото и да е симпатична.

И понеже на вратата не чака опашка, имаш цялото време, което ти е необходимо. Но повече от 2-3 минути не ти трябват.

5.   Трябват 5 дни въздържание, през които не трябва и да пиеш алкохол. След това отиваш, влизаш в една стая с една чаша, дават ти списания, видео, свършваш в чашата, чакаш 1 час и си взимаш резултатите. Ако си нормален човек, няма как да не го вдигнеш след 5 дни въздържание. Аз лично след 2рия ден ходех надървен по улиците и едва изчаках 5-тия ден.

6.   Не прави секс или мастурбиране 4-5 дена и готово. Ако искаш включи целина в менюто си от предишния ден - нещо страшно е.

Преди няколко години години си взех един буркан маринована, една седмица докато го изям се пощурих навсякъде по всяко време. Примерно ходя по улицата, хора ме гледат и малкият почва да се изкачва без никаква причина... Ще ползвам като позастарея някой ден.

7.   на мен са ми правили, трябва да занесеш спермата е една тубичка, окято си купуваш от аптеката и също тъка спермата трябва да не е на повече от 2 часа... фактически отиваш до болничното заведение и влизаш в тоалетната и 25-30 мин търкаш здраво, трябва 5 дни преди това да не си се изхвърлял също