Споделена история от Здраве

Добър кожен лекер в София?
Здравейте!

Бихте ли ми препоръчали добър кожен лекар в София, работещ със здравната каса?

Имам изключително суха кожа, имала съм и екзематични образувания. Сега се появиха отново и не знам какво да ги правя. Била съм на лекари и преди.
Наскоро обаче видях, че и една бенка ми се беше подула. Може заради косъмче или нещо такова. Но ме притеснява!
Ако има хора със същите проблеми и могат да споделят каквато и да е информация, ще се радвам да чуя мненията ви.

Поздрави!

Коментари

1.   Консултация с Проф. Мирослава Кадурина, д. м се извършват след предварително записване на телефони: (02) 9225534; (02) 9225002; (02) 9226326;
(02) 9226195

Кабинет по кожни болести към групова дерматологична практика, която има сключен договор с НЗОК – кабинет № 230 – етаж 2 на поликлиниката към ВМА – София. Приемат се пациенти от цялата страна с направление от личния лекар.

2.   да ако може и на мен да предложите няколко пъти пиша но историята не ми я публикуват незнам нали е за това да се даде съвет а аз пиша една и съща история 5 пъти и не я публикуват. знам че не е мястото тук да напиша но какво да направя като не ми я публикуват аз съм на 13 г. момиче и от медрол 15 хапчета ми излязоха много стрии от напалняването цялата съм в стрии ханш крака целите ми гърди няма място от стрии ръце до половината.. кажете ми мазило или кожен лекар добър някъде моля ви :) благодаря

3.   29 поликлиника Д-р Анг*лов* - поставих звездичките,защото до колкото знам може да се вземе за лична информация,но може да се досетиш сама за пропуснатите букви.. хаха Повярвай няма да сгрешиш,ако отидеш при нея..страшно добра е и си разбира от работата с един поглед само ще ти каже куп неща!Ходила съм при нея и останах наистина впечатлена..имах един доста голям проблем,но с нейна помощ всичко свърши добре!

4.   И аз препочъчвам екипа от ВМА и най -вече доктор Николова. Млада и много амбициозна лекарка, при мен лично проблема беше тежко акне и сега алопеция, и пак трябва да отида при нея :(

5.   Мисля, че номер 3 е дала много добър съвет.

6.   Мога да ви препоръчам като добри дерматолози лекарите от ВМА - д-р Константинова или д-р Горанова. Те успяха да излекуват детето ми след едномесечно мотане в кожната клиника към Медицинска академия. Не ви препоръчвам да ходите там, особено при д-р Елена Петрова, прф. Митева и прословутата доц. Балабанова. И трите са безкрайно некомпетентни и груби. По време на лечението при тях детето му се влоши от неправилно назначените процедури. Не откриха и каква е диагнозата. Отчаяна отидох във ВМА, където ми помогнаха горепосочените дерматоложки. Приеха ме даже без направление и без да заплащам. Успяха да излекуват детето в едноседмичен срок.