Споделена история от Здраве

Отново за нещастието ми!
Здравейте,аз съм момче на 18! Редовен съм тук! Искам да споделя мъката и болката си! Може би ще се изсмеете на проблемите ми! Може би за вас не са големи! Може би не съм свикнал да се изправям срещу лошото! Така!

Преди месец поради неяснотии от страна на лекуващия ми лекар, се разболях от пневмония, постъпих в болница, там едните видове антибиотици не ме излекуваха, смениха ги и стана 2 седмици аз седях там! Аз съм с лабилна психика, налегна ме стрес, мъка! Изписаха ме! Почнаха други проблеми, все по доктори, притеснение, не мога да спа!

От месец не съм излизал с приятели! Направих и кръстна травма! По цял ден тъна в тъга в прекасните ми спомени през 2009 !Бях здрав, радостен,! Всичко ми вървеше ок! С какво го заслужавам! Защо се случва на мен! Страх ме че никога няма да е същото! Признавам си заплаках от факта че красивите ми спомени от 2009 едва ли ще се повторят! Защо болестите ме налегнаха! Как да се преборя с всичко това!

Коментари

1.   Запомни едно: Една много голяма част от проблемите на хората са само и единствено в главите им.Сам казваш, че имаш слаба психика.Пребори се с този негативизъм.Вредиш единствено на себе си!

2.   Проблема ти е достатъчно сериозен дори и повече от на много други които пишат тук. Ти от антибиотици си се уморил. Не са те лекували правилно.Пък и лабилната ти психика допълнително утежнява състоянието ти и не позволява да се възстановиш напълно и да се чувстваш щастлив и доволен от живота. Ти търсиш начин да се измъкнеш от кризата която си.Много бих искала да ти помогна свържи се с мен на имейл polir83@mail.bg

4.   Хей, какво съм ти казала на теб, а? :)

Недей го мисли много, слънчице :)
Знам, че нещата сега са сериозни, но просто това е нещо, през което трябва да минеш. Животът те изпитва, още сега ли ще се откажеш? :)

Поли