Споделена история от Здраве

Събиране на "материал" под главичката
Здравейте,

Въпроса ми е следният! Преди 5-6 месеца спах с 1 жена, която си е голяма ку*ва и без презерватив, предполагам от нея съм хванал тези гъбички или каквото е.

Проблема е следния, след половия контакт с нея почна постоянно да ми се появява бял материал около главичката на пениса. Това едно че е много дразнещо, 2ро е неприятно. Не ме сърби, не ме боли, но се появява постоянно, дори ако се измия и след час пак има достатъчно материал! Образува се с 2 думи т.нар "сиренце" и знам че това се лекува, но не знам с какви хапчета и мазила.

Бихте ли ме посъветвали какво да използвам, защото е адски неприятно. А за моя случай ще имам вече 1 на ум, направих си поне изследвания за СПИН - всичко е наред!

Коментари

1.   Пфффффффффф ужас, много си гнусен честно. Хората са казали, че при проблем трябва да се иде на лекар, а не да си самоизписваш разни неща, що се отнася до гинекологичните проблеми. И то човек дакото не му се случи нещо такова няма да се научи, че трябва да се пази. Първо си супер безхаберен към собственото си здраве (ами недай си Боже ти беше лепнала друго?!...тогава какво?!)

И Второ тук няма как никой да те посъветва, освен да сподели собствения си опит, който едва ли ще ти е от особена полза, при положение, че дори незнаеш дали са гъбички, бактерии или инфекции.

И не е казано, че като ти лепнат разни "подаръци" трябва да боли, пари, сърби и т.н. Единствения съвет, който можеш да послушаш на 100% е да идеш на гинеколог, да ти се пусне едно изледване наречено Васерман (което всеки водещ полов живот човек трябва да прави поне един път годишно) и тогава според резултатите и лечението. Па като я знаеш каква е курва що не си взе презерватив? Аман от глупаци като тебе.

3.   Като знаеш, че е голяма курва защо спа с нея??

4.   Иди на уролог,за да ти направят изследвания. Не може да почнеш да се мажеш или да пиеш някакви лекраства без да знаеш срещу какво се бориш. И да ти е обица на ухото.

Мила

5.   Далацин Ц

6.   Това не е заболяване! Нормално е да ти се натрупва смагма,просто трябва хигиена,това е.

7.   Благодаря за коментарите до тук! Значи стана инцидентно, бях пийнал доста и се поддадох на инстинкта, знам че не съм прав и сгреших фатално! Може да изглеждам отстрани като идиот, но не съм чак толкова тъп, просто тогава допуснах грешка! Осъзнал съм я, исках просто да попитам за съвет, не да ме разкъсвате със злостните си коментари!!!

Мерси на номер 5 за коментара, 6 не е до хигиена... Всеки ден се почиствам и хигиенизирам там, въпроса е че това се появи след половия контакт с тази.. не бих я нарекъл девойка даже...

Както и да е, ще изчакам още 2-3 дни за други коментари дори и от препатили. Знам, че най-добре е да се отиде на специалист, но исках да чуя и друго мнение, при положение че нямам други оплаквания като сърбежи, парене и т.н. Мерси

8.   Абе момче, не се притеснявай толкова. Отиди на уролог, той знае най-добре какво да ти предпише. Едва ли е нещо сериозно, но след като вече си си направил тест за СПИН, какво ти пречи да отидеш и при специалист? Не е толкова страшно.

Радвам се, че си осъзнал грешката си, дано се поучиш от нея. Не обръщай внимание на злобните коментари, а се погрижи за себе си.

И специално да се обърна към номер 1: аман от глупаци като ТЕБЕ! Наместо да обиждаш автора, вземи се образовай малко! Как може да го пращаш на ГИНЕКОЛОГ, като гинеколозите са за жените?!! Ти просто нямаш елементарна култура, но си седнал/а да обиждаш! Вземи се засрами и си трай!
Ж 18

9.   До номер 8: абе патко загубена като си тръгнала да пращаш хората да се образоват, вземи и ти се образовай, че толкова рано тест за СПИН не се прави, защото може да не отчете реален резултат. Навместо да даваш акъл и да се правиш на безгрешна, земи почети и ти.

До автора: братле да тио кажа честно постъпил си безотговорно, но не дей да чакаш, а действай за да не се окаже нещо сериозно. Успех и умната за напред.

10.   Трябва да идеш на уролог,а не да си правиш експерименти.