Споделена история от Здраве

О, боже какво става с мен?
Здравейте ,на всички. Пише би едно много объркано и оплашено момиче ... На 20 години съм и от 2 месеца си имам сериозен приятел на които мн държа. Водим редовен полов живот и всичко беше на ред до преди 2 дена, когато почувствах сърбеж и болка в отбластта на интимните части. На следващият ден се появи и някакво течение (което прилича но бяло течение ) но странното е че това течение изглежда все едно се е ``Пресякло`` - стои на малки гранулки няма мирис ,а цвета my е бял. Това странно нещо страшно мн ме притеснява и измъчва и искам и ви моля за съвет и менение. Страшно мого съм обиркана. Болна ли съм? Какво се случва с мен?

Коментари

1.   Бил е с друга..отиди на гинеколог

2.   Hай-вероятно имаш гъбички,върви на гинеколог,защото са страшно упорити

3.   Според мен е някаква инфекция, едва ли е сериозно, но все пак, при всички случаи трябва да идеш на лекар. Само той със сигурност може да ти каже какво е и да ти помогне да го премахнеш. Не се притеснявай толкова, а заминавай на преглед. ;)

4.   Случва се, че този твой прятел те е заразил с гъбична инфекция. Отивай на лекар и не прави секс без презерватив.

5.   ИДИ НА ГИНЕКОЛОК-ПРИЛИЧАТ МИ НА ГЪБИЧКИ.

6.   Гъбична инфекция е. Отиваш на лекар, назначава ти терапия след като установи вида им и се лекуваш. Може да ти предпишат терапия и за приятеля ти.

СЪВЕТ: БЕЗ ДА ОТИДЕШ НА ЛЕКАР НЕ ПРЕДПРИЕМАЙ ЛЕЧЕНИЕ С МЕДИКАМЕНТИ, КОИТО НАЙ–ВЕРОЯТНО ЩЕ ТИ БЪДАТ ПОСОЧЕНИ ТУК.

7.   WTF ? върви на лекър какво очакваш тук Диагноза или някои да ти каже няма ти нищо

8.   Hавреме си се сетила, докато все още не е станоло по-тежко и трудно лечимо. вероятно се касае за гъбични инфеции от рода на хламидии, трихомони и други. редно е да си направиш цитонамазка за да се определи причинителя и след това ми пиши за резултата.
daks637

9.   Споко, това са гъбички. Отиваш на лекар и той ти изписва едни свещички и си готова.

10.   Иди на лекар никои тук не може да гадее какво ти е. Възможно е да е някаква инфекция, но лекар ще ти каже най-точно какво ти е и съответно подходящо лечение.

11.   Отиди на лекар! Не е срамно, но не се бави, а вземи мерки по бързичко.

12.   Гъбички мила, това се е случило и изхода е гинеколог. И колкото по навреме толкова по-добре.

13.   Hезабавно потърси лекарска помощ преди проблемът да се е задълбочил

14.   Пипнала си венерическо заболяване.По-скоро са ти го натресли.

15.   Не си болна, не се паникьосвай. Все пак отиди на лекар за да се изясни всичко. Такова течение /точно както го описваш/ може да се дължи и на хормонален дисбаланс. Има лечение, това са преходни неща, консултирай се със спициалист без притеснение. Успех!

16.   Здравей, аз също имах такова, първия път трипер, после инфекция и сега пак, а уж ползвам презерватив.... Незнам вече какво да правя, иди на гинеколог... Едно лечение струва между 70-90 лв. Успех!

17.   ГАБИ :)

18.   Наричат се гъбички, момиче.

19.   Мило момиче , това е гонорея или наречено трипер , пък и тези симпотми които споменавяш приличат много на гонорея , лекува се бързо но иди на лекар , той най добре ще ти постави диагнозата.

20.   Хохохо, № 19, блестящо просто! Очевидно и хабер си нямаш, не че си длъжен, но като ще даваш ценни съвети, да се беше образовал преди това. Триперът е със зеленикаво течение, а момичето страда най-вероятно от кандида албиканс, съдейки по симптомите й. Държа много да й кажа /а предполагам, че и лекарят ще й потвърди/, че изобщо не е задължително момчето й да й ги е предало! Някои гъбички не се появяват само чрез полово сношение, но това е друга бира и е дълго за писане тук. Гинекологът ще й обясни подобаващо. За една седмица ще се оправи всичко. Успех!