Споделена история от Здраве

Фобия от сперма
Здравейте,
Сигурно, ако прочетете моята история, ще се прекръстите, и ще си кажете: Господи, колко луди хора има по света.

Имам един много голям проблем или поне за мене е: имам фобия от сперма. Винаги си мисля, че след като съм свършил някъде, не съм изчистил докрай, че все някъде има още, и си представям, че се разнася по ръцете на хора, които не познавам. По този начин, изпитвам невероятно голямо чувство на вина-постоянно се плаша от момента, когато,ще правя секс, или ще мастурбирам, защото си мисля през цялото време, затова, къде ще свърша, а не искам да знам, че има някаква неизмита област от банята примерно.

Не знам, как се справят другите момчета!? Знам,че звучи адски тъпо, но това е факт, при мен от много години! Ако можете да ми помогнете с някакъв съвет, ще съм Ви признателен!

Коментари

1.   Празни се върху салфетка или тоалетна хартия за да нямаш такива проблеми :)

2.   Cвършвай в момиче и няма да се чудиш къде отива спермата

4.   Да,идеята за момичето е просто страхотна,че после и дете да ми се лепне,не мерси!Явно аз съм единственото момче, за което това е някакъв проблем, може би съм просто гнуслив, знам ли и аз!?

5.   A може би си изпаднал чикиджия и си решил да се правиш на интересен в интернет.

6.   Свършвай в мивката ,аз така правя:))) Обаче после хубаво трябва да я измиеш.

7.   Според мен наистина си гнуслив, но защо не отидеш да потърсиш съвет от някого

8.   Ами в презерватива свърши бе и после се измий

9.   Прав е човека.Може да капне в канализацията и там някой мутирал плъх да забременее от него и да се получи чудовище.

Ама си и ти,човече! Решението е просто - не прави нищо и когато на определено време "подмокриш боксерките" ще ги изпереш и ще знаеш със сигурност къде отива спермата.

10.   Ами аз започнах да мастурбирам на 11-12 години,и пчти винаги като усещах,че ще свършвам просто го прибирах в гащите и всичко си оставаще там.Самозадоволявал съм се на кави ли не места,и не ми беше проблем въобще,но един ден,не успях да се овладея навреме и малко от спермата ми падна на килима.В този момент някой влезе в стаята(мисля,че брат ми) и аз бях като вцепенен,Той търсеше нещо,и щях да му казвам,само да не стъпва там където,беше изцапането,но просто се уплаших,не знаех какво да кажа,и така той стъпи отгоре му.

От този момент нататък,нещо се отключи в моето съзнание и денонощно чистех,навсякъде,с каквото мога-белина,кислол и какво ли още не,защото вярвах,че спермата ми се е разпространила.навсякъде.Ходих и на психолог ли беше , психиатър ли и аз не помня вече-той ми предписа едни хапчета-Ципралекс,се казваха,но те си бяха чиста дрога затова ги спрях.Само ми замотаваха главата и не знаех къде се намирам.Но аз не съм изпаднал чикиджия,както може би си мисли номер 5,а много нешастен млад човек,намразих и секса и мастурбирането,дори мислех да си правя вазектомия.Пробвал съм и да се самоубия-може би си мислите,че това е някаква нелепа шега,но де да беше.И аз понякога си мисля,че това е лош сън,от който ще се събудя,но вече 7 години не се събуждам!:(((

11.   От автора:Ами явно само за мен,това остава проблем,а единственото ми желание е да бъда нормален!Явно за другите момчета това не е проблем,но мен все ми е било неудобно да ги питам:Абе ти къде свършваш като мастурбираш примерно?Някак си,всички ще ме гледат меко казано странно,като се има на предвид,че момчетата не се замислят много,много за тия работи,те просто си го правят!

Надали има някой побъркан като мен,да чисти цялата баня по половин час,сляд свършване или пък да си мисли,че някъде може да има невидими пръски сперма,които той не е почистил и те да се разнесат по ръцете на хората!

Ще се боря,но благодаря на всички,които приемат историята ми насериозно и на тези,които ми дават практически съвети-за мен е много важно,да знам,че правя всичко,както другите момчета-да бъда нормален е най-голямото ми желание!

12.   Защо те е гнус или имаш фобия от нещо което е излязло от теб? в смисал знам 4е не ти е приятно но ако цял живот останеш с тази фобия ще ти отидат и малдините и желанието за всякакъв полов контакт!!Я се стегни малко и какво като разлееш малко ще го из4истиш и готово какъв е проблема обстрахираи се от това ина4е ще полудееш!

13.   От автора:Мен не ме е гнус от това,което е излязло от мене,а от това,че то може да попадне върху други хора:знам,че едва ли другите момчета си мислят,Господи ами ако част от спермата ми е попаднала върху ръцете на комшията-знам,че дори и това да е така,тя не би им навредила,но аз все пак изпитвам постоянно чувство на вина!

14.   Номер 5: Извинявайте момчета... не сте тоя тип хора, за който ви мислех.
Успех!

15.   Пиле не трябва да имаш фобия от това. Аз съм момиче, но това не ме спира да изкажа мнението си. Замисли се дори и да остане някъде сперма тя едва ли би се забелязала, все пак не е фрапиращ цвят, а и как да се забележи освен с оня прах дето използват криминалистите. Замисли се малко ;)

16.   Благодаря на момичето под номер 15-радвам се,че има и свестни момичета,които не се подиграват или мислят моят случай за нещо измислено и глупаво-много се надявам и приятелка да си намеря,мисля,че ако и обясня и тя ме разбере и подкрепи,ще мога да преодолея този проблем!Благодаря Ви!

17.   "Прав е човека.Може да капне в канализацията и там някой мутирал плъх да забременее от него и да се получи чудовище."

хахаххаха, просто не можах да се сдържа, не мога да спра да се смея на този коментар...
Иначе по темата, и аз съм момиче... и подкрепям коментарите на номер 1 и номер 8- няма по- лесен вариянт, а и така "омазваш" най-малко повърхности реално погледнато. Отпусни се малко, не мисли за това, и не се вглъбявай, че това е фобия. А и да попадне по ръцете на някой, няма да свърши света.

18.   По мое мнение много се впрягаш, за да чувстваш вина. :) Замисли се за факта, че с тези ръце комшията ти после е пипал перила на стълбите, копчетата в асансьора, земята, за да си вдигне изтърваната връзка ключове... Навсякъде около нас има бактерии, зарази, вируси - и си мием ръцете, нали?

Аз също имам малка фобия. Никога не си държа телефона в леглото. Знаеш на какви ли не места си оставяме джаджите, нали? Просто се страхувам, че ако не си легна с току-що измити ръце, ще изцапам всичко - чаршафи, лицето си и т.н. с вирусни бацили.

На хората нищо няма да им стане от спермата ти... и по-страшни неща пипаме в ежедневието, споко! Приеми, че си мият ръцете и точка.

19.   Здравей! :) Аз съм момиче, но и аз имам някои проблеми...или фобии, както се нарича. Например ужасно се чувствам, когато случайно кихна, въпреки че най- близкостоящият човек е минимум на 3 метра ( извинявам се за гнусливия пример :) )... И тогава бягам в банята, за да да измия ръцете, лицето, та се стига и до чистене на пода, където може би са останали следи, мия мивката, всичко подред.. И аз като теб много се притеснявах.. :( Но знаеш ли, това е всъщност много собра черта в човека, тя разкрива неговата наклонност към чистотата и съвършенството.. Може и да не ме разбереш точно какво искам да кажа, но разбери това: приятелката, с която ще си, много ще се гордее с теб, че притежаваш такива черти... :) И ще те боготвори.
Така че, не се притеснявай! :) Успех!
Силвия

21.   Ами като незнаеш каде да се празнеш аз например си я поглъщам това си е чисти белтачини моят дядо казва не трябва даси хабим семето на вятъра а да си я оползотворим реално ие на 82г и все още си пие спермата затова младее и хубавее

22.   големи сте шегаджии, но няма страшно ползваи презервативи :)

23.   Празниш се на салфетка после ближеш 2 часа и знаеш къде е отишла спермата... В ТЕБ!

24.   Мастурбирай в банята. Хем се къпеш в същото време. Иначе си мии ръцете и оная работа хубаво със сапун и/или интимен сапун и нямаш проблеми.

25.   Здравей,

Мисля, че по някакъв начин се чувстваш виновен за това, което правиш и искаш да прикриш всички доказателства за своята мастурбация :)). Хората изпитват вина от секса много често! И тя приема различни форми. Аз съм жена и също като бях малко момиче много се страхувах от "това, което правя". Само че - я се замисли - прави го по-голямата, ако не и цялата част от човечеството. Някакси много малки неща могат да те травмират и да те накарат да се чувстваш недостоен човек, низък и така нататък. Но когато не вредиш никому, както е и в твоя случай - ти не си такъв.:)
А може би те е страх да отдаваш от себе си, имаш подсъзнателен страх да не станеш баща, да не се изхабиш чрез това постоянно отдаване. Някои жени се страхуват от менструацията си по тази причина. В случая е сперма, но помисли и за другите области от живота си - не се затваряй в себе си. Всички сме свързани в един постоянен кръговрат. Най-малкото земята, от която се храним е постоянно наторявана от животни и от нас самите :)) - енергията се движи и няма строги граници за това как всеки един от нас влияе на другите хора и в психически и във физически смисъл :))). Дано да си ме разбрал.

26.   Гледай повече филми в които жените гълтат сперма, дори как първо им се празнят на лицето. По този повод един виц:
-По какво си приличат блондинката и слънчогледа?
Отг.-по това, че семето е върху лицето им
ха-ха-ха
:-))
Гледай и такива филми, където разни перверзници си го вадят в трамвая и се празнят на задника на някоя жена наблизо и бягат и те само се снимат.

27.   отиди на психиатър и му разкажи за фобиата си :) и ще намериш начин да се справиш с проблема :) успех!

29.   Според мене си я изпий един път и няма да имаш повече проблем :)

30.   Сперматозоидите живее максимум 15 минути. След това не е сперма, защото няма сперматозоиди. Няма ли сперматозоиди - не е сперма. Не е ли сперма - няма за какво да се притесняваш ;)

31.   Най-логичното, може би е OCD прочети нещо в Интернет по тази тема.

34.   От автора:
Исках само да споделя това, че съм по-добре, вземам хапчета за моето заболяване, OКР( Обсесивно - компулсивно разстройство). Единственото, което искам да попитам, и то е отново към момчетата е дали измиват члена си непосредствено след мастурбация?
Това което аз използвам е тоалетна хартия и 1 - 2 мокри кърпички, за да премахна лепкавото чувство, но не мия пениса си след това, а чак вечерта, когато ще се къпя( може да ми се случи да мастурбирам и 2-3 пъти на ден а кожата на главичката ми се изсушава, ако я мия постоянно)
Ta какво правите вие момчета?

Благодаря Ви предварително

35.   Зависи с какво я миеш, ако я миеш с обикновен сапун е нормално да се изсушава, не я мий с сапун използувай само интимен душ гел или само вода, ако продължиш да я миеш с сапун не само че ще ти се изсушава но и може да хванеш гъбички защото PHто на сапуна е голямо и не е предназначено за чувствителна кожа каквато е там, освен това сапуна убива естествената бактериална защита и може да се появи неприятна миризма. И накрая винаги след мастурбация или полов акт измивай членът.

36.   Здравей. Все още ли имаш същите симптоми на ОКР? Ако да- нека ти споделя нещо - аз също имам ОКР. Изразява се в страх от сперма. Момиче съм. Много е травмиращо и влияе зле на целия ми живот. А ако видя презерватив на улицата - настъпва Апокалипсис - след това миене на обувките, пране на дрехите (понякога и до изхвърляне на дрехите и обувките), къпане с много голямо количество препарат. Естествено и аз се страхувам от полов контакт и изобщо от всичко, което може да е свързано със спермата.