Споделена история от Здраве

Болки в опашката
Здравейте, имам проблем-от няколко месеца ме боли опашката-краят на гръбначния стълб, но не постоянно-от време на време. Досега болката беше сравнително търпима, но от два дена ме боли изключително много-нетърпимо е. Боли ме когато вървя, когато седя, дори когато ставам. Съмнявах се, че е пилонидална киста на опашната кост(защото си има нещо като топче), ходих на лекар. Казаха ми, че не е киста, било от падане(да може, защото зимата се пързалях). Не съм си правила снимка личния ми лекар каза че все още съм малка за разни облъчвания(на 15 години съм). Та трябва ли да се притеснявам и може ли да е киста? Благодаря предварително :))

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Добре, доктора те е видял и е казал, че не е киста, а ти искаш второ мнение във форум. Би ли повярвала на случайни хора от форум, които нито са те виждали, нито имат медицинско образование, вместо на личния си лекар?

2.   Ако е киста в последствие ще се появи нещо като гнойна пъпка но по голямо, но щом са ти казали че не е то може да е от падането.

3.   Не мога да се съглася с лекаря ти - ами като не се вижда, как без рентген???

4.   Братле не искам да те изплаша но може да е киста. Мене не оперираха 2 пъти преди 2 години. Да знаеш, че ако е киста те очакват много лоши дни, не можеш да сядаш нормално, не можеш да спиш нормално и ако тренираш футбол или ходиш на фитнес значи КРАЙ. Много е лошо кистата. За всеки случай иди на хирург. А имаш ли някаква дупка там много малка дупка колкото да влезе една игла? Виж в огледалото ако е киста трябва да се вземат мерки много бързо, аз закъснях и си платих много солено. Дано да не е това киста на никой не го пожелавам.