Споделена история от Здраве

Добър психолог в София
Здравейте!
Трябва ми добър психолог в София - мисля, че имам проблем, не е на болестна основа, свързан с безпокойство, общо чувство за отпадналост, апатия, не се чувствам щастлива, изключително самотна съм и това е много трайно състояние. Ако някой е ходил на психолог и има опит - моля да сподели. Не знам доколко в България е разпространено да се ходи на психолог, сякаш психическото равновесие се пренебрегва. Просто ми е трудно да споделям на други хора емоциите си и задържам всичко в себе си. Благодаря!

Коментари

1.   Не ти трябва психолог, а гадже. Направи си профил в сайт за запознанства и излизай на срещи. :)

2.   Отиди в Токуда,там са най-добрите психолози и съм сигурен че ще останеш доволна.Аз съм момче на 21 и аз също като теб се чувствам самотен,безпокоен,стресиран.

3.   Яна Монева . Ще останеш доволна.
Телефон не мога да дам, защото администраторите не одобряват публикуването на лични данни,но в Гугъл ще я намериш. Препоръчвам я силно.

4.   Ооо най-добрата се казва Диана Циркова. Опитай и щя се убедиш

5.   Не съм предубедена към психолозите, но мисля че няма да ти е от полза. Освен да ти изпише някакви успокоителни и да те гледа с разбиращ поглед. По-добре си помисли дали няма някой в твоето обкръжение, с когото можеш да се виждаш от време на време на разходка. Може да е жена или мъж, без значение. Също интернет започнанство няма да ти навреди, ако си внимателна.

6.   Не съм напълно сигурен, че и трябва гадже, защото аз сам се опитах няколко пъти да се "лекувам" с гаджета - не стана! Аз съм на 25 имам всичко за мога да мечтая, всичко постигнах сам, обаче в последно време усещам, че не съм щаствлив с нищо от това, имам много приятели и колеги, и пак се чувствам съмотен. Общо взето същите симптоми както при теб, и не мисля, че върви на добре. Не се виждам да отида на психолог, поне не на този етап. Моят съвет е, преди да ходиш на психолог, опитай се сама да се справиш, започни да спортуваш като за начало може би... нали хората са казали, здрав дух в здраво тяло. Успех!

7.   Психолозите и психотерапевтите НЕ изписват лекарства! НИКОГА!
И те гледат с разбиращ поглед, защото най-вероятно НАИСТИНА ТЕ РАЗБИРАТ!
Да, Диана Циркова е отличен специалист. Доверете й се и се погрижете за себе си чрез професионална помощ!

(за намирането на гаджета просто няма да коментирам)