Споделена история от Здраве

Искаме второ бебе, но не идва..
Аз ходя на лекар и досега направените изследвания нищо не откриват. А що се отнася да мъжа ми, си направи пръв изследването за мъже. Но се оказа, че проблемът е в мен а не в него. Аз не съм на 18 -19 г. А и вече имаме едно дете, но искаме и второ.

Съвети?

Коментари

1.   Тая работа не става с ходене на лекар, а със секс... :)

2.   Преживяла съм същата история. Реших да родя второ дете, след като първото ми беше вече на 9. Оказа се, не е толкова просто. След първите няколко месеца опити, получих странна болка ниско долу в дясно. След преглед се оказа, че имам киста на яйчника и леко срастване. Последваха куп лекарства, повечето от които хормонални. Не последва нищо, освен напълняването ми и депресия. Това продължи почти 2 год. На края казах стига -край!-спирам всички лекарства. Кистата така и не беше мръднала. Вече неправехме дете, просто секс. Защото преди това така се бях вманиачила,че следях температура, овулации и "работехме"активно. Дори няма да ми повярваш, но точно след месец от както бях спряла лекарствата аз бях бременна. Да, забременях дори с кистата, което си е голям късмет. В третия месец от бременността ми, кистата се беше разбила сама. Така че моят съвет е: просто се успокой и всичко ще се получи от самосебе си. Късмет ти желая!

3.   Не зная мила. Освен да се успокоиш и да не мислиш само за това, друго незнам какво да ти кажа...

4.   Номер 3, пише се "не зная".

5.   Вие тук търсите мнение по въпросите, които имате, или по-точно си търсите с кого да се заяждате? Що не се застреляш най-добре а???

6.   Вижтеhttp://biostimul.tradernet.eu

7.   Предлагаме програма BIOSTIMUL за бързо решение на репродуктивни проблеми.Успех над 80%.Mожем да обсъдим и решим заедно вашия проблем. За консултация с мен:М.Михайлов 0893667002/АЛТЕРНАТИВЕН ЛЕЧИТЕЛ/Email-biostimul@abv.bg,http://biostimul.tradernet.eu

8.   Миличка, най-добрият съвет е да си спокойна!