Споделена история от Здраве

Отслабване 3-4 кг
Здравейте!
Висока съм 152 и тежа 42 килограма. Знам, че това е добре и че съм слаба но само на килограми съм слаба. На външен вид сам леекоо пълничка. Или поне аз така мисля. Но краката ми наистина са си дебелички. В интернет съм изчела много диети но някак си не си харесах нищо. Иначе аз спортувам и то доста активно.
Та ка че ще ви помоля да ми ддадете някаква, , диета'' за да смъкна 3-4 кг
Мерси на всички които ще помогнат :-)
И пропуснах да напиша да няма готвене в менюто

Коментари

1.   Здравей. Не може да няма готвене, но може да помолиш родителите ти да готвят по здравословно. Просто изключи от менюто си:сладкото, хляб, газирано, пържено и други боклуци. Първоначално ще ти е странно, но после дори няма да усещаш глад за сладко. Предлагам ти сайта fitnesinstruktor. com. С него успях да сваля 10 килограма без глад. Уверявам те, че момичето доста си разбира от работата! Има режими, безплатни тренировки, съвети, отзиви от клиенти. Даже сега правим едно предизвикателството. Започваме месец3 (90 дни трае), но ти започни от ден1, защото натоварването расте постепенно, а и е само 20-30 минути на ден! Нищо не губиш!

2.   1. Не яж бял хляб и други тестени изделия (пици, спагети, дори солети)
2. Намали сладкото..
3. Не прекалявай с плодовете, защото бях чела някъде, че колкото са полезни, толкова са и вредни, защото има захар в тях.
4. Намали порциите с 1/4
5. Яж до този момент, в който ти е най сладко и спри, след което изяж една ябълка.
По този начин стомахът ти се свива и отслабваш.
А относно упражненията.. продължавай да тренираш в същия дух.. искам само да попитам ходиш ли на разни спортове или правиш упражнения вкъщи?
*just*

3.   Момичее, луда ли си?! Метър и половина-42 килограма..ти ще се счупиш, а за отслабване говориш?!

4.   Номер 1 и 2 благодаря ви ама да ви кажа колко време се боря с това сладко... Не мога да го откажа. Номер 2 ходя на танци и понякога си спортувам вкъщи,също ходя много пеша
Номер 3 повярвай краката ми наистина са пълнички

Мерси за съветити
От утре почвам здравословно хранене и ще пиша резултатите ако има интересуващи се

5.   Има едно лекарство за такива като тебе - "Шамарин" се казва. Взима се 3 пъти на ден преди ядене, и ако откажеш да ядеш - съдържанието на чиниите, купичките и чашите ти се излива във врата и дозата от лекарството се повтаря и потретва, докато се постигне желания ефект.

7.   Защо обърквате момичето като й давате такива съвети..Единия намали порциите 1/4 другия пий тва ..Ако ставало такаа..влез в Бб тийм и там чети ще ти помогне много.
М16

8.   Номер 4 и 5 , какво я нападнахте всички ? Тя иска съвет , а не мнението ви. А и не казва,че е дебела , а че иска да свали малко килограми. Веднага започвате да съдите хората.

По темата - аз като спрях хляба и намалих порциите хранене , за 3 месеца свалих 4 кг. , но пак си хапвах сладко и не се ограничавах толкова . :D Просто не яж вредни и мазни храни . Ти щом и тренираш , още по-скоро ще видиш резултати. :)

9.   Не ти трябва диета, а спорт! При теб проблемът не е в килограмите, а в това, че мускулите ти са отпуснати. Почни да правиш специални упражнения за тази част от тялото ти, която е отпусната и ще видиш как ще се стегнеш за нула време.

11.   Имаш ли ефект? :-)