Споделена история от Здраве

Обезкосмяване на триъгълник
Здравейте, дами, искам да ви попитам какъв метод предпочитате за обезкосмяване на триъгълник - кола маска, епилатор или бръснене? Кой е най-добрият според вас? Аз от 10 години използвам самобръсначка. Лошо е, че космите стават твърди и растат много бързо. Но от друга страна не мога да ги пускам за кола маска, много ме дразнят. Моля, споделете ако използвате някакъв специален начин на бръснене,
триъгълничето да стане мекичко и приятно на допир, пяна ли използвате, афтър шейв, моля споделете, ще съм ви благодарна. Жена, 24 години

Коментари

1.   Все още не е измислен такъв начин за бръснене. Няма такъв филм, в който след като се обръснеш косъмчетата да стават меки, пухкави и приятни на допир.
Искам да ти кажа, че на повечето мъже въобще не им пука дали сме обезкосмени или не- отдолу.
Само ние си мислим, че им пука.
Аз също се бръсна, защото другите методи ми звучат много болезнено.

2.   Бръсненето си е бръснене нищо не помага. Търпи и ходи на кола маска.

3.   http://spodeli.net/3/story-7955.html
Виж No 5.

4.   Благодаря, хора, само да споделя, че наскоро ме оперираха от херния и няма как да ходя на кола маска, иначе съм била няколко пъти

5.   С КОЛА МАСКА. БОЛЕЗНЕНО Е АМА СТАВАТ ПО ТЪНКИ И МЕКИ ОБАЧЕ ПОНЕ ПОЛОВИН ГОДИНА ТРЯБВА ДА ТИ СЕ МАХАТ ТАКА

6.   Аз ги махам от горната част с епилатор- там по- лесно се търпи на болка. По- надолу ги бръсна, защото там е много нежно и боли много. Ако имаш нерви първо пробвай едно по едно косъмчетата с пинсета, след това с епилатор. Аз съм пробвала и с депилатоар, но не ти го препоръчвам, понеже е голяма химия и не е ясно да не стане някоя гадория- алергия или нещо гъбично. :)

7.   Аз си правя коламаска. Според мен това е най-добрият метод.

8.   Лазерна епилация - качеството винаги си върви с цената. Безспорно най-добрият и ефикасен метод, стига човек да може да си го позволи :)
Определено е по-добре да дадеш 100 кинта и да забравиш ... Но ако някой ден решиш да си правиш прическа незнам :D

Цена за една процедура с 10% намаление
Подмишници 30,00 лв
Цели гъди 135,00 лв
Корем - лента 25,00 лв
Корем 135,00 лв
Гръб и рамене 300,00 лв
Кръст 135,00 лв
Рамене 90,00 лв
Слип 100,00 лв
Бедра 360,00 лв
Подбедрици 160,00 лв
Цели крака 540,00 лв

10.   Ако ми позволи номер 8 да допълня : Не се прави това през лятото , защото не трябва да те вижда слънце след това поне месец , иначе ще станеш на петна , които не се махат после , а ако си предразполажена към кисти и др. от тоя род ЗАБРАВИ !
Ева

11.   Номер 8 не позволи, но след като не изчака мнението ми ... :)
Не съм казал кога да бъде казвам, че е най-добре.
Derosi_m.hotmail.com

12.   Ами, може би малко съм закъсняла с темата.. Косъмчетата които са точно между краката близо до.. вагината с какво си ги махате?

13.   ами аз не си бръсна онази работа и космите ми са около 5 сантиметра страх ме е да го обрасна а имам косми от 5 клас когато с партньора ми започваме да го правим той избягва триъгълника

14.   На 26г. съм и от 6 г. използвам кола маска. Правя си така наречената "бразилска" (правя си всичко отдолу и отзад). Толкова вече са ми редки космите, че се правя на около 35-40 дни. Ужасно меки са и редки и не ги усещам. Само лятото ходя по-често, но на 20 дни веднъж... И на мен ми беше трудно да се подложа на това, но при поредното си бръснене отдолу се порязах, а ножчето беше ново и такива проблеми, че без да се замисля започнах кола маска и до ден днешен така....

15.   Veet ленти!