Споделена история от Здраве

Установено е, че смес от мед и канела лекува повечето болести
Установено е, че смес от мед и канела лекува повечето болести.
Медът е произведен в повечето страни по света.
Аюрведа и Yunami лекарства са използвали меда като много ефективно лекарство за всички видове заболявания.
Учените от днес приемат меда като много ефективно лекарство за всички видове заболявания.
Скъпа може да се използва със страха от странични ефекти и е полезен при лечението на почти всяка болест.
Днешния наука казва, че макар и мед е сладък, ако се приемат в правилната дозировка и като лекарство, тя не вреди на диабетици.
Weekly World News, публикувано в Канада, с дата 17-ти януари 1995 година списъци заболявания, които могат да бъдат излекувани с мед и канела и проучени от западните учени.

Рак.
Последните изследвания в Япония и Австралия, показа, че напреднал стадий на рак на стомаха и кости е успешно излекувани.
Пациентите, страдащи от този вид рак трябва ежедневно приема една супена лъжица мед с една чаена лъжичка канела на прах за един месец три пъти на ден.

Артрит.

Една част от мед, две части Лука топла вода, добавя се една малка чаена лъжичка канела на прах направи паста и масаж на сърбеж част на тялото.
Следва да се отбележи, че болката се отдалечава в рамките на минути.
Артрит страда може да вземе една чаша топла вода с две лъжици мед и малка чаена лъжичка канела на прах.
Ако редовно пиян дори хроничен артрит могат да бъдат излекувани.
През последните изследвания в Университета в Копенхаген беше установено, че когато пациентите са били лекувани със смес от една супена лъжица мед и половин чаена лъжичка канела на прах преди закуска. В рамките на една седмица 73 от 200 души са изследвани напълно ясно от болка и в рамките на месец почти всички пациенти, някои от които преди това не може да ходи, вървяха без болка!

Косопад.
Тези, които страдат от косопад и плешивост може да се прилага паста от горещ зехтин, една супена лъжица мед и една чаена лъжичка канела на прах преди къпане. Съхранявайте го на около 15 минути и след това измийте косата по обичайния начин.
Също така бе установено, че са ефективни, когато се оставя да действа само на пет минути.

Инфекции на пикочния мехур.
Две супени лъжици канела на прах и една чаена лъжичка мед в чаша топла вода Лука.
Той унищожава микроби в пикочния мехур.

Зъбобол.
Направете паста от една чаена лъжичка канела на прах, и пет супени лъжици мед, се прилагат за зъб.
Правете това три пъти дневно, докато при зъбобол е освободен.

Холестерол.
Две супени лъжици мед и три супени лъжици канела прах, смесени в 16 грама чай вода, ако е дадена на холестерола пациента; нивата на холестерола в кръвта се намаляват с 10% в рамките на 2 часа.
Както на артрит, ако се приема 3 пъти дневно някакви хронични холестерол е излекувана.
Според информация от Weekly World News, чист мед дневно, приета с храна жалби облекчава холестерол.

Настинки.
Тези, които страдат от чести или тежки настинки трябва да вземат една супена лъжица от Лука приятна мед с прах чаена лъжичка канела дневно в продължение на три дни.
Този процес ще лекува най-хронична кашлица, настинки и изчистване на синусите.

Безплодие.
Yunami и аюрведа лекарства са използвали меда в продължение на много години, за да засили мъжката сперма.
Ако импотентен мъжете вземат две супени лъжици мед преди сън техен проблем ще бъде решен.
В Китай, Япония и други далекоизточни страни, жените, които не зачене и за укрепване на матката са като канела на прах в продължение на векове.
Жените, които не могат да си може да вземе щипка канела на прах в половин чаена лъжичка мед и го прилага по отношение на венците често през деня, така че тя бавно се смесва със слюнката и навлиза в организма.
Няколко Мериленд опитвали напразно в продължение на 14 години, за да има бебе и бяха дадени много малко надежда.
Когато научил за този процес започна като канела и мед, съпругата замислен след няколко месеца и близнаци са в пълен мандат.

Разстроен стомах.
Скъпа вземат с канела на прах лекува болки в стомаха и язва изчиства от корен.
ГАЗ: Изследвания в Индия и Япония, показват, че вземат мед с канела на прах облекчава газ.

Болест на сърцето.
Направете паста от мед и канела на прах, разпръснати върху хляб или chappati вместо желе или конфитюр и се хранят редовно за закуска.
Той намалява холестерола в артериите и помага за предотвратяването на сърдечен удар.
Тези, които са получили сърдечен пристъп, ако те следват този процес дневно, се държат километра от по-нататъшни атаки.
Редовната употреба на по-горе облекчава загуба на въздух и укрепва сърцето.
В САЩ и Канада, старчески домове са пациентите, лекувани успешно и са установили, че поради нарастване на възрастта на артериите и вените, които губят своята гъвкавост и да са запушени revitalized.

Нарушения на имунната система.
Ежедневна употреба на мед и канела на прах укрепва имунната система и предпазва организма от бактериални и вирусни атаки.
Учените са открили, че мед има различни витамини и минерали в големи количества.
Постоянно използване на мед укрепва белите кръвни телца за борба с болестта.

Нарушено храносмилане.
Канела на прах поръсена върху две супени лъжици мед, взети преди храна, облекчава киселинност и помага осмисли най-тежката храна.

Грип.
Учен в Испания се оказа, че меда съдържа природни съставка, която убива птиците микроби и ви спестява от грип.
Дълголетие.
Чай с мед и канела на прах, взети редовно арести опустошенията на старостта.
Вземете четири лъжици мед една лъжичка канела на прах, три чаши вода и се вари да направи като чай.
Пийте чаша 3 до 4 пъти дневно. Това запазва кожата свежа и мека и арести стареене.
Също така увеличава продължителността на живот и дори, ако дадено лице е 100 години, те започват да извършват по-скоро като двадесет години стар!

Пъпки.
Три супени лъжици мед и една чаена лъжичка канела на прах, за да паста.
Прилагане на паста за пъпки преди сън и отмийте с топла вода на следващата сутрин.
Съставено дневно за две седмици тя премахва пъпки от корен.
Екзема, трихофития и всички видове кожни инфекции се лекуват чрез прилагане на мед и канела на прах в равни части на засегнатата област.

Загуба на тегло.
Ежедневно в час преди закуска сутрин на гладно и вечер преди сън, пийте мед и канела на прах варено в една чаша вода.
Ако се приема редовно се намалява теглото на дори най-затлъстели лице.
Също така питейната тази смес редовно не позволява на мазнините да се натрупват в организма, въпреки че човек може да яде високо диета.

Умора.
Последните проучвания показват, че съдържанието на захар в меда е по-полезно, отколкото вредно за тялото съдържание.
Старши граждани, които вземат мед и канела на прах в равни части са по-бдителни и гъвкави.
Д-р Милтън, който е направил изследвания, казва, че половин чаена лъжичка мед, взети в чаша вода и се поръсва с канела на прах, взети дневно след четка и след обяд на около 3 часа, когато на жизнените функции на тялото започва намалява, увеличава жизнеността в рамките на една седмица.

Лош дъх.
Народът на Южна Америка първото нещо сутрин гаргара с една чаена лъжичка мед и канела прах, смесени в гореща вода.
Техният престой свеж дъх цял ден.

Загуба на слуха.
Ежедневно сутрин и вечер мед и канела на прах в равни части възстановяване на слуха.

Коментари

1.   Що за безумие!? Това някакъв автоматичен преводач на български ли е???
Иначе информацията от текста е полезна и добра...
Постарайте се повече следващия път!

2.   Де да е вярно

3.   Сигурно е превод, но информацията наистина си струва! И аз съм пробвал мед с канела. Чудесно е, но когато се пие вечер сънят не е много спокоен.

4.   Номер 2,
По принцип и аз от доста места съм чувал, че е доста полезно да се консумира мед и съдържа почти всички полезни вещества в природата. И като се замислиш пчеличките действително събират прашец от всичко, което цъфти. Хапвайте, лошо няма, хем е вкусно, хем полезно.

Ale

5.   Ей , всичко добре , но внимавайте с канелата - не прекалявайте с нея - не е безобидна
Ева

6.   Превода е страхотен.

8.   Защо канелата не е безобидна?

9.   Ето го източника на матариала, за дези, които са объркани от автоматичния превод:

http://fatalfacts.com/index.php?/topic/1308-facts-on-honey-and-cinnamon-it-is-found-that-a-mixture-of-honey-and-cinnamon-cures-most-diseases/

10.   Да, това е автоматичен превод.
Канелата наистина е добро нещо, и като всяко друго трябва да се ползва с мярка и да се самонаблюдаваме. За външно приложение е идеална.

11.   Хора много неграмотен е превода. Вярно е, че са думи и са написани една след друга, но Изреченията нямат смисъл. Моля правете корекция на текста, вярно машинен превод, но хора го четат.