Споделена история от Здраве

Да отслабна, но как?
Здравейте приятели! :)
Преди често пишех тук, а сега пак се обръщам с повик за съвет. Тежа 57 килограма и съм висока 170 см. Знам, че е малко за моя ръст, но аз съм с лека костна структура и имам голямо изпъкнало дупе и бая баджак. :)
Искам сега лятото да сваля до 52- 53, да задържа зимата и като започне догодина да се стопля времето да сваля до 50. Познавам се и знам, че има откъде. Причините ми са отчасти егоистични- искам да изглеждам по- добре. Но друга причина е, че тренирам, явявам се на състезания и искам да сваля долна категория- от до 60 в до 50. Знам че мога и искам да се посъветвам с вас как да го направя. Някой може ли да ми препоръча някаква ИЗПИТАНА диета, не някакви глупости като диети с пържен марул и моркови? Аз попринцип не ям много, но може би нездравословно. Сега ми трябва диета за сваляне, която да ми помогне до 3- 4 месеца. След това със задържането на килограмите нямам проблем.
Благодаря ви предварително и моля да не ми казвате как не трябва да свалям. :)

Коментари

1.   Най-идеалната диета. Изключваш всичко освен: пилешко месо и риба; зеленчуци, зелена ябълка, минерална вода, чай (без захар и подсладители), яйца (сварени). В никакъв случай пържено, мазно, никакво тесто, никакво сладко, никакви сокове, нищо газирано, никакъв алкохол. За 3 месеца ще си топ. :]

2.   Сутрин и вечер чай от канела- 1/2 ч.л. канела залята с гореща вода. Когато изстине добавяш 1 ч.л мед. Разбъркваш добре и пиеш. Има ефект след 2 седмици. Също помага и чай ПУ ЕР.

3.   Пий зелен чай.

4.   ЕТО ТИ СЪВЕТ-СЛАБА СИ ЗА РЪСТТА СИ,ТРЯБВА ТИ СПОРТ-АЕРОБИКА ИЛИ ФИТНЕС!ПО-ПРАВИЛЕН ОТГВОР ОТ ТОВА-ЗДРАВЕ МУ КАЖИ :)
РАЗДЕЛНОТО ХРАНЕНЕ Е НАЙ-РАЗУМНО!
ИНАЧЕ ДИЕТАТА НА ДЮКАН В ТВОЯ СЛУЧАЙ Е НАЙ-ДОБРА-ДА СВАЛИШ КИЛОГРАМИТЕ КОИТО НЕ ИСКАШ И ДА ГИ ЗАДЪРЖИШ.
УСПЕХ!

5.   Ако мислиш да отслабваш ти препоръчвам да пиеш Л-карнитин. Обаче трябва да го пиеш преди някакво физическо натоварване. Свалят се адски много килограми .Ако те интерисува повече прочети информация в интернет.

6.   Японска диета - яде се през ден сварен ориз с малко сол и кисело мляко колокото искаш, в през този ден само това и течности без захар и негазирани. Следващият ден си ядеш всичко като внимаваш с тестено, пържено, следко и пр. След това - диета и така, докато издържиш. Стига да обичаш мляко и ориз - това е вкусно и само малко е досадно, заради едообразието, но нали е през ден. Успех!.

7.   Значи за 170 см. височина,според мен нормалните килограми са 53 - 54,казва ти го момиче което е колкото теб високо и тежи 50кг. (когато се е наяла) :D Иначе съм 49 и честно да ти кажа 50кг. за 170 см. си е направо грозно! Свали 3 кг. примерно,обаче в никакъв случай недей да се подлагаш на някакви нечовешни диети. Просто се ограничавай в храненето. Без газирани напитки и мазни храни. Черен хляб и мнооооооого вода!

8.   Здравей, аз съм момиче, високо 1,70. Бях 50 кг, но качих до 60 и ги подминах, много ми е тежко пак да ги сваля, но има някакъв ефект зеленият чай. Иначе диетата е само здравословно хранене без мазнини и сладко и повечко тичане или каране на колело. Успех :)

9.   Номер 6, не съм авторката, но искрено ти благодаря!!

- Атина`

10.   Знам,че тук всеки си държи на диетата и на мнението,така че и аз ще ти кажа моето мнение.Ти сама решаваш с цената на какво искаш да отслабнеш.Ако не искаш да плащаш цена-твоята диета е Зоната.И не-не правя реклама,почети насам-натам и ще видиш защо казвам така.За мен това е най-здравословната диета от възможните.И не е сложна,само изглежда така.Аз в момента съм с нея и от разплуто кюфте станах яка мадама.Можеш и да поспортуваш нещо и резултатите ще дойдат два пъти по-бързо.Успех!!!