Споделена история от Здраве

Гъбички или...
Здравейте от около месец имам сърбеж в областта на половите оградини...от начало не знаех какво е и си мислих че не е сериозно,но започна да се появява и бяло течение и се зачервиха срамните ми устни.Искам да попитам това симптоми на гъбички ли са ... в четвъртък имам час за гинеклолог и искам да знам какво мога да очаквам...Благодаря предварително

Коментари

1.   А имаш ли сърбеж и навътре ?Вероятно са или гъбички или става въпрос за някаква алергия , вероятно от прах за пране или омекотител , но задължително иди на лекар
Ева

2.   Е,браво,един умен човек,който първо да си запише час при лекар!!!Ами ще ти кажа същото като номер 1,но само лекарят може да ти каже със сигурност.Пък и много зависи какъв наичн на живот водиш,нищо не си споменала.

3.   Благодаря ви много на всички,оказаха се гъбички назначиха ми лечение на мен и на приятеля ми тъй като той най-верочтно е преносител...Благодаря отново...и хора посещавайте лекаря си

4.   Аз преди 3 години имах сърбеж по вътрешната страна на срамните устни. Имах и едно такова странно течение - като пресечено мляко. Отидох на гинеколог и ми откриха Candida и Trichomonas vaginalis.

5.   Авторката: да и моето е Candida предписаха ми лечение с Канестен , Гино Дактарин и Орунгал ... лечението излиза доста скъпичко около 100 лв но трябва да се лекува...и това е само основното лечение после ще ми бъде назначено друго имало вариан с таблетки и кремове вие от кое сте доволни?