Споделена история от Здраве

Как да стана по-нисък?
Чувал съм, че има операция за издължаване на бедрените мускули, а дали има такава за скъсяването им? На 22 години съм и съм 1.82, което за мен е твърде много, не искам да съм толкова висок, защото все се навеждам и се прегърбвам. Искам да съм по-нисък, както бях преди, тогава не се сдухвах и бях по-щастлив. Писна ми да бъда толкова висок, господи защо пораснах толкова на ръст! Искам да си бъда пак 1.70-1.75 както преди. Не се чувствам добре да гледам света от толкова високо!!!!!!

Коментари

51-60 от 60

59.   Бате аз съм 163 см и бих дал сичко да съм висок колкото теб. и да знаеш 180-185 е идеалният размер височина

60.   Аз съм жена и съм 1, 54. Никога не съм имала, кой знае какви комплекси относно ръста ми, освен това, че когато си нисък изглеждаш много повече килограми, от колкото си.
За мъж, този ръст е идеален (дано и на килограми да си добре, а не прекалено слаб), има много момичета, които предпочитат приятеля им да е много по-висок от тях и си падат по този ръст, така че не си усложнявай живота с такива мисли... има много по-трудни и неизпълними неща, с които няма как да се справим!
Бъди такъв, какъвто си и се радвай, че са те дарили с такава височина:)

61.   Не мисля, че ниските хора са по-злобни!!
Не съдете хората и не им поставяйте етикети, особено ако сте се разочаровали от някой, не означава, че след като той е бил нисък и злобен, всички ниски сме такива! :)

62.   61, за съжаление хората сме елементарни и точно така мислим. Имаш право, но аз как да тръгна пак с нисък да кажем, ако предишната тапа ми е изневерявала и ме е унижавала? Първият ми приятел беше с 10 см. по-нисък от мен и си виках - голяма работа. Оказа се, че е искал да си начеше крастата и да покаже на Света, че може да оправи жена като мен. Зад гърба ми е изневерявал с жена със своя ръст, а после ми говореше, колко съм била тромава и дебела (ами аз съм 173 см. и 55 кг, а той беше 160 см и 50 кг. ). После си казах - не, няма да правя компромис и нарочно гледах ръсата. Мъжът ми е 190 см. висок и с него нямам проблем. Няма никакви комплекси и си живеем 20 г. в пълно разбирателство и без проблеми!

63.   За обикновен човек(Става въпрос, че не си баскетболист) ми се струва, че си по-близо до средният ръст. Аз минавам 185 и съм от малко по високите, а истинските високи са след 190см. Поне за мен

64.   От 61 до 62 Ти си пълно олицетворение на това, че за всеки влак си има пътници :) Много се радвам за теб, че си открила подходящия човек, а колкото до този предишния, както ти го наричаш "тапа", по принцип тези мъже до 160 см, ( за един специален вид говорим, моля мъже с този ръст - Не се обиждайте! ) са си комплексари и си избиват комплексите на жените, явно ти си случила точно на такъв.
Но аз имах предвид, че съм 1, 54 и не смятам, че съм злобен човек, както пишеше по-нагоре в коментарите!! Околните ме определят като много мила и лъчезарна и не мисля, че се старая да изглеждам така... просто съм такава.
Да, както във всяко нещо и тук има изключения :)

65.   О боже!!!! После що има комплексирани мъже като некви пикльовци на 13-14 разправят че са по 175-180

69.   Съгласна съм с теб аз съм на 14 пък съм 1. 80 прекалено е искам да стана балерина това ми хареса интересно ми е но съм прекалено висока но не мога да се откажа от тази мечта това ми е мечта от 5 годишна как да стана по ниска бе хора има ли начин искам да съм Ниска и да съм като дъска как да го постигна и същое отида на частни уроци и като до 16 години науча всичко за балета и мога да играя на палци и съм добра ще имам ли малък шанс да ме приемат в балетно училище и във Варна има ли частни уроци и училища

70.   Хахаха, кажи ми, че се шегуваш!
Мъж 1.82 и се чувствал много висок... Аз съм 1.93 и ми е супер. Да не говорим как почти всички мацки си харесват високите мъже.

71.   Леле тази тема е моя. Вече съм на 32. Вече гледам да ходя изправен и да не ми пука, че някои са по-ниски от мен. Няма да се прегърбвам заради тях.

51-60 от 60