Споделена история от Здраве

Как да стана по-нисък?
Чувал съм, че има операция за издължаване на бедрените мускули, а дали има такава за скъсяването им? На 22 години съм и съм 1.82, което за мен е твърде много, не искам да съм толкова висок, защото все се навеждам и се прегърбвам. Искам да съм по-нисък, както бях преди, тогава не се сдухвах и бях по-щастлив. Писна ми да бъда толкова висок, господи защо пораснах толкова на ръст! Искам да си бъда пак 1.70-1.75 както преди. Не се чувствам добре да гледам света от толкова високо!!!!!!

Коментари

1-50 от 60

1.   Аз съм момиче на 23 и съм висока 177. И това е доста, но пъ за мъж 182 см е идеално. Моят приятел е почти 190 см и се чувства прекрасно с ръста си. А и аз мога да си позволявам да нося високи токчета. Няма място за притеснение.

2.   Е, ти ме уби, да ти имам проблема! Хората пари дават да са толкова високи а той....Съвсем нормален си си, насочи си мислите в друга по-полезна посока!

3.   Ами извини ме обаче ми писна като говоря с другите повечето да са по-ниски някакви джуджета по 1.60-1.68 и да се навеждам - това ме изгърбва и ме боли гръбначния стълб после. Писна ми да се прегърбвам, защото околните са тапи. Но не мога да ги променя и да ги накара да порастнат нали така? По-лесно е да променя себе си.

5.   Ниските хора са по-злобни и имат повече комплекси. Ако станеш по-нисък ще станеш и по-злобен.

6.   Ном.6, да си чувал/а , че '' мозък на високо не вирее ''

7.   Човече прегледай си главата там ти е проблема , а не в ръста. Мога да те насоча към клиниката в Корило " Св. Иван Рилски" там ще ти помогнат да се чувстваш мн нисък. Даже без оперативна намеса :)

8.   Ах, съгласен съм с номер 5.Аз не съм особено висок, но когато ме провокират съм изключително злобен и гаден.И принципно не съм най-ведрият човек, но не е като да ходя по улиците и да гледам хората на кръв :)

*Syndrome

9.   Защо ти е да ставаш по-нискък? Като не искаш да се изгърбваш, просто не го прави, има толкова високи мъже, които изглеждат супер и не са прегърбени. Мъжете се гордеят с висок ръст,а ти искаш да го променяш и то заради другите.

10.   Абе, я се успокой! Честно казано, за мъж не си и кой знае колко висок. Нормален си. + Това, аз и почти всички жени, които познавам, предпочитаме високи мъже. Не виждам какво толкова се впрягаш в излишни размисли. И 5 см ще променят ли с нещо живота ти? Ще те направят ли по-умен? Не.. Същия ще си, ама по-нисък. Супер си си така, не се тормози. Ехх, да бяха повече мъже с твоя ръст, че и отгоре.. :d

- Атина`

11.   Ааа, пропуснах нещо - не се прегърбвай! Не е полезно- дори е вредно. И е грозно.

- Атина`

12.   Аз съм момиче и съм 1.70 и искам да имам висок приятел тъй като аз не съм ниска и предполагам че има и други такива момичета

13.   До 6 - а на ниско мухлясва.

14.   До 13 - високите отвръщат на удара,нали? Защо ли е толкова болезнено,когато някой говори лошо за нас,а не чувстваме абсолютно нищо,когато нагрубяваме другите?
Авторе,примири се и продължи нататък.Същото бих казал и на по-нисък,който иска да се издължи с помощта на чудо.

Свободен

16.   Защо трябва да се прегърбваш, за да говориш с ниските, да не им говориш в ушите? :) 182 е супер и аз съм около тоя ръст и съм доволен.

jocose

17.   180 е среден размер, не си толкова висок!

18.   Ахахахаха, абе, ти добре ли си бе? Какви операции за скъсяване, какви 5 лева те гонят.. Висок бил... 182 си е перфектно за мъж!

19.   По-голяма олигофрения не бях чувал...психолог, на момента!

20.   аз съм 1.170 и съм 6 клас и аз искам да стана по ниска но просто няма как ;(( но след 2 3 год всички ще са колкото мене [надявам се];((

21.   аз съм на 14 и съм 1,85 :D

22.   Е аз съм на 22 и съм 1,80-момиче...АЗ какво трябва да кажа.. не ми липсват обожатели..не винаги се чувствам комфортно но с времето го преодолях и се ядосвам супер много на недораслите момченца.. жалко,че са по малко високите мъже.. :)

23.   Амии аз съм 15 (почти на 16) и съм висока 1. 78 Кажете нещо?

24.   проблема ще е в килограмите..на дали висок и строен мъж ще има комплекси

25.   Ами виж ся... Аз съм на 12 и съм 170... Ко ши кайш? Моят проблем е по - гаден, но това не ми пречи да имам приятели, да се радвам на живота и така нататък. Споко, ще намериш някоя висока мадама, забрави за факта, че си толкова висок! Моя баща е на 43 и е 186 см, а майка ми е 175! Не съм ги чула да се оплакват! Я, дръж се мъжката и смело напред, да не съм те чула вече да се оплакваш! Света е МНОГО шарен! И както виждаш има място за всички - дебели и слаби, високи и ниски, черни и бели, млади и стари... . Хич да не ти пука, горе главата и ще видиш, че няма проблеми :)

Cats lover :)

26.   е че това какъв проблем е.. аз съм момиче и съм 172см и винаги ходя на токчета над 10см.. и на мен ми беше малко кофти когато се кача на токчетата и с някой от приятелките ми имаме 25см разлика... ама какво от това... а и ти си момче.. за момче 182см си е много добре... дори трябва да се радваш, понеже високите мъже вече са изчезващ вид..

27.   няма операция за намаляне на ръста, ти си за психиятър или психолог.
Цял свят иска да е висок, нашият (за мен среден на ръст) не е доволен!
Аз съм жена 1, 76 и много са ми се пресмивали за ръсата, ама беше от завист, сестра ми е като манекенка - слаба е и е 1, 80... приятелят ми е 1, 90 и едвам го опазвам от жените, много пътува - в Китай ще го изнасилят направо, ако им дам ли хе хе хе - навсякъде са високите хора предпочитани, нашият се прегърбва нарочно - това е психоза - лекувай се!

28.   Това шега ли е?

30.   Аз съм на 13 години и съм 1, 73см. , момче съм но това за мен е много, защото когато стана на 20 колко ли ще съм висок?

31.   до 30 : спокойно, или ще станеш блози 2 метра или повече от 1, 85 няма да минеш
има хора които в началото израстват бързо, после забавят...

как и аз искам да съм поне 180, сега съм 175

33.   Аз като съм на 17 и съм 183! Хич не ми пука!

34.   Аз съм на 17 и съм 1, 97 105 кг и ми е мн добре. Па-добре отколкото 1, 70-1, 75.

35.   Абе човек нанво си се побъркал ти си си нормален какво искаш от ръста си мн си добре

36.   Такааааа.. забелязала съм, че доста хора имат странни представи за височина. Има разлика между висок и много висок. Ти си ВИСОК, но НЕ си много висок, определено. И, повярвай ми, въобще не гледаш света от толкова високо, колкото ти се струва, псевдодългуч такъв :д. Извинявай, но е странно да искаш да си висок 170-175 и да си момче на 22.

Adora

38.   Аз като съм 188 къв ми е проблема

39.   Аз съм 8 клас в класа имаме един 160 и един 180 и къв е проблема???

40.   номер 6, а ти да си чувал, че на ниско мухлясва?

41.   Искам да ти кажа, че по-високите мъже са по-готини.. Аз съм 160, и съм момиче, но много ми се иска да имам приятел 1. 90, направо ще е супер яко! Просто супер е мъжете да са високи, на теб що не ти харесва, някво супер мъжко е и секси...

42.   Значи първо да ти кажа 182см не само, че не е много а и не е кой знае колко изобщо.. явно общуваш с джуджета. Имаше хора, които споменаха, че високите мъже са секси и напълно подкрепям, разбира се, че има и грозни, но това нито е фактор, нито липсват същите из ниските. Така че не се притеснявай :)
Отделно от това, аз съм 10ти клас, момиче и съм 175-6 см без обувките, като съм навън ставам към 177-8см и забелязах, че откакто пораснах миналата година (преди това дълго време бях 172 см и се спуквах да се фукам :D ) съм се изгърбила. Също така е некомфортно и ми смъкна много самочувствието, тъй като аз самата не съм фен на много високите хора. Според вас нормално ли е да съм толкова висока, възможно ли е да е някаква болест или нещо подобно? И от мъжка гледна точка, винаги ли харесвате само момичета, които са максимум 165-6 см? ;д

43.   Това с изгърбването според мене е при хора които са високи ама много слаби, вземете тренирайте малко бе хора, аз съм 191 и бях много слаб и гърбав, започнах обаче да вдигам малко гирата, набирания едно друго и сега си ходя изправен и се чувствам перфектно, радвам се че съм толко висок, колкото и самодоволно да звучи...
А си падам и по високи жени, много по добро тяло имат, по добра форма на тялото и по добри крака, а и ако надебелее една висока жена не е толко фатално, ниските като надебелеят обаче край... започват да се търкалят не да ходят!

44.   43. ще си търся мъж като теб :D

46.   аз съм на 19 и съм колкото тебе това значи че се горде с това хъ да ти имам проблема

47.   Хей, как може да не искаш да си висок.. Аз съм момиче 1, 60 и ми харесва мъжа да е колкото теб, и не си мисли че е лошо да е висок мъжа... Много секси ми се струва да го гледам и да се опитам да го целуна, трябват ми малко по-високи обувки, но като сме седнали няма проблеми, супер много ми харесва... че е по-висок, много много е готино, чувствам се много хубаво от този факт и се влюбвам повече в него... Даже ако е 1, 90 още по-добре... Не си мисли глупости, всички жени харесват по-високи мъже

48.   1. 82 е среден ръст... висок човек е от 184-185 нагоре, да речем до 190см, нататък вече са маркучи :D
Аз съм 182 и се чувствам нисък в сравнение с тия набор 94, 95 са бати и мутантите!

49.   Искам да Ви попитам - Нормално ли е момичето да е по-високо от момчето? Според някои трябва да се разделим, защото не е нормално, но според други е... защото ЛЮБОВТА няма граници... Споделете мнението си моля :]

50.   № 43, какво тяло имат високите жени бре? Плоски са като...

52.   Браво на номер 43.. само, че рядкост са тези, които твърдят, че си падат по високи жени.. а като ги видят или се плашат от тях , или ги обиждат.. дано ти да си от тези , които застават плътно зад думите си :)

53.   егатиии... аз се мъча да си намеря високо гадже, той нисък ще става... Моля ти сеееее не такаааа!!!

54.   50 - аз съм 177 и май се водя височка... поне спрямо приятелките ми, които са по 150 и хич не съм плоска, освен ако не смяташ чашка Д за малко???

55.   на 16 съм и съм 192 нямаше да е лошо да съм 180 ама и така е добре

56.   Аз съм 175 на 85, нямам релеф но нямам и мазнина, другото си е чист мускул. Ама никога не съм тренирал освен някаква битова работа... И честно казано имам чувството, че някой хора се страхуват от мен, то се усеща.

57.   Аз съм 24г. 120кг. 203см. спортувам и се чувствам като полубог. Разбира се има плюсове и минуси. Два съвета от мен- в никакъв случей не си изгърбвай и започни активно да спортуваш. Спорта ще ти донесе нужното самочувствие, което видимо, Ти нямаш!

1-50 от 60