Споделена история от Здраве

Диета , от която ще отслабнете
Здравейте.Сега ще Ви разкажа за моята борба с килограмите.Преди 1 година бях 84 кг.Ходих на лекар , но не ми помогна особено.Аз не пазех диети хранех се от всичко , но по малко и без много хляб.И до декември бях 76 кг.После през всички месеци всеки ден си взимах по 1 или 2 Активии , солети , финети - малки вафлички , пилешка супа , по 1 шоколад LZ.И много да Ви кажа не бях отслабнала.Бях си пълничка.Но после си измислих диета , с която да си смаля кг за 3 или 4 месеца.
Ето я:

- 8:30ч. Активия

- 11:00ч. Плод по избор [без банани и авокадо]

- 13:30 ч. Активия

- 16:00ч. Плодова салата , плод или зеленчук

- 19:00 ч. Варено яйце или домат със сирене.

Интересното е , че не правех упражнения , а само вървене и разходки.А и ходих на уроци и трябваше да вървя много.

Пиех и по 1 - 2 литра вода на ден.

Може да се приема и:

- Кафе
- Чай с 1 лъжичка мед
- Мюсли - до 40 грама
- Риба - на скара или печена , но в никакъв случай пържена.
- Картофи - 100 грама печени или варени.
- Студен чай
- Прясно изтискани плодови сокове
- Зеленчукова салата с малко зехтин
- Печена тиква без захар
- Канела - за отслабването е много полезна
- Лютивите чушки - изгарят много калории

И така сега съм 56 кг. - свалила съм 28 кг за 1 година и се опитвам да си задържа теглото като не се тъпча с вредни храни като пържени картофи , пици , сандвичи , пасти , торти , сладкиши , тестени работи , хляб , газирани напитки, пържени храни , солети , бейкролс , вафли , сладоледи , манджи , кюфтета , салами , бонбони , шоколад , ориз и други вредни храни.

Полезен за отслабването е "Зеленият чай" , но не препоръчвам за хора под 18 години , защото на мен цикълът ми дойде с 14 дена по рано само от 1 чаша.

Пробвайте диетата и вижте дали ще има резултат и пишете.

Проба - 1 седмица - може и повече при голяма нужда.

Коментари

1.   Ти ме уби с последното ти ми забраняваш повечето любими храни ! но диетата ти ми се струва даста добра и все пак се радван че съм 53кг и не ми се налага да отслабвам

2.   Ооо, тези "вредни храни" аз ги ям постоянно. Просто не се тъпча, не прекалявам с нищо. Обожавам сладко. На 46 години съм и съм 46 кг. Всичко си е до структура.

3.   На 46 години на никой не му пука колко килограма си

4.   Хайде, бе! Номер 3.. Стига глупости! Дай, като минем 30-те да заприличаме на плужеци, защото на никой не му пукало. Я, се стегни. На много хора НИ пука. :)

А, до номер 2 - браво, че сте се задържала на 46 кг. Повечето жени на вашата възраст не полагат никакви грижи за тялото си. И по-младите също.

Хм... аз имам тук-там по-нещо за сваляне.. Не съм дебела, но може малко да се стегна. :) Диетата ти много ми харесва, мисля да пробвам. Благодаря ти:)

- Атина`

5.   Ей, номер 4 ! Ще ти припука, като станеш на 46 г! Браво на хората, които се грижат за добрия външен вид независимо от възрастта....А за зеления чай не знаех, че може да разстрои цикъла. Пия го често, по 1-2 чаши дневно, но цикъла ми не се променя. Диетата ти е хубава и организма не се лишава от ценни продукти. Освен това, не предизвиква депресия от т.нар. абсолютни забрани. Ще си позволя да я нарека "идея за здравословно поддържане на теглото"
Дара

6.   Браво на теб, че си имала волята! Браво наистина, аз нямам силна воля. :] Но имам 5-6 килограма излишни. Ами тези храни, където си написала "може да се приема и" те кога се приемат.

7.   Ами през деня , но по малко

8.   Номер 5? Защо ме нападаш, при положение, че поздравих жената за красивата фигура на тази възраст? И че казах абсолютно същото- няма значение на колко години си, за да изглеждаш добре.

- Атина`

9.   В рамките на тази 1 година.. само това ли се яде всеки ден?