Споделена история от Здраве

Годжи Бери
Здравейте искам да попитам дали някой е опитвал тези плодове Годжи Бери и дали е доволен от тях? Казват че горят много калории и са много по добри от зеления чай. Питам лично за една приятелка тя си беше взела Зеления чай и нищо АБСОЛЮТНО НИЩО! Тя много се притеснява защото си е доста едричка. Много и е гадно и се опитвам някак си да и помогна. Намерих един материал за тях но хората който пишат отдолу ми се сториха че коментарите са фалшиви и искам някой да сподели личния си опит от тях. Благодаря предварително. (съжалявам ако има правописни грешки )

Коментари

1.   Абе кви сте такива вие бе? !? Колко сте умни само! Мислите си, че с консумирането на някакви плодчета или някакви зелени кафета и бам магия ще сваляте докато се тъпчете с kfc и не си помръдвате задните части ли? !? Ми не сте познали, изобщо даже.
Ако тази твоя приятелка толкова иска да отслабне да започне да тренира- фитнес, ако не, то поне да тича в близкия парк здравословно хранене(a. k. a хранителен режим, не диета). Това е начинът. Това е единствения начин. Потърсете в интернет и се запознайте малко с нещата, информация има много.
А за плодчетата- може да ги добави в менюто си, полезни са, но да и помогнат да отслабне, надали, още по- малко само на това да разчита.

Беци

2.   Съгласна съм с 1.
Имай в предвид,че годжи бери са страшно скъпи и по мое мнение само рекламата им е добра.
Нашите баби само годжи бери са яли.. хаха .. ама са били слаби ;)

Всичко е въпрос на храна тренировки!
Нека следва тренировъчен и хранителен режим,които са изготвени ИНДИВИДУАЛНО за нея от специалист (дори не е толкова скъпо!) и ще отслабне- постепенно,но СИГУРНО- без йо-йо ефект.

Да,не е лесно - ще трябва да се размърда малко и да ограничи вредните храни- мазно,солено,пържено,газирано.

Истината е,че това не е еднократно действие,а начин на живот.
Дали ще го направи или не- изборът е неин,килограмите също!

Желая й успех!

` Sun 23

3.   Годжи бери няма как да ти изгори калориите. Тва става само с движение. Така че каквото и да ядеш или пиеш в очакване да свалиш килограми, без да ограничиш храната от към количество и качество и да си вдигнеш задната част и да потренирваш, няма да гориш повече. Стига си търсила вълешебните лекове тук и там защото те не съществуват, с мързел нищо не става. Извинявай за резкия тон, ама поне опитай стандартните методи, които ти описах по-горе, пък тогава ако не се получи, ела пак да питаш

4.   Годжи бери е билката на младостта! Аз я взимах не за отслабване, а за сили и ми повлия положително. Прочети за нея в интернет и си я вземи. :)

5.   Здравейте, аз употребявам годжи бери и мисля, че тези плодове са полезни, но аз лично не съм забелязвала ефект на отслабване. Относно коментара на номер 1, можеше да бъде и по-любезен. Вие, като знаете толкова, защо не си задържахте мнението за себе си - с коментара си вие трябва да сте полезен на писателя, а не да си пръскате мнението наляво и надясно.