Споделена история от Здраве

Кафяво течение
От няколко дни имам приятел, но не сме правили секс. Само 5 целувки по устата без език. Един ден спахме без секс в едно легло само като приятели - гушкане имаше, да. Обаче проблемът е, че ми се получи първо бяло течение, което спря на 3-тия ден, но след него веднага ми се получи малко зацапване на гащите с кафяво от 3 дни по една две капки, тоест малко е. Трябва да ми дойде месечния цикъл след 3 дни.
Въпросът ми е може ли да е бил болен той и аз да съм се заразила с някаква болест или пък аз да имам някаква киста на яйчника и да се е спукала??
Ще отида и на лекар тези дни, но искам да ви попитам.. за мнения..

Коментари

1.   Това е НОРМАЛНО предменструално течение. Понякога се получава просто заради смяната на хормоните преди менструация. Нямаш проблем.
На мен ми се е случвало няколко пъти. Свършва със самата менструация или преди нея дори и не се появява всеки път.
За секса - ПОЛЗВАЙ КОНДОМИ ....не е нещо лошо или мръсно. И все пак ти препоръчвам преди да правите секс няколко месеца да правите Петинг - взаимно задоволяване с език, уста, ръце. Просто сексът е не само удоволствие, а и голяма отговорност и ако не се чувстваш готова това не значи, че трябва да се лишаваш от интимност с момчето. Най-хубавото всъщност е не самият секс, а точно интимността както и любовната игра сама по себе си.

3.   Вземи авторке малко да се образоваш. Как след като сте нямали полов акт заедно, мислиш, че може да си се заразила от него. Само с гушкане и целувчици не става мойто момиче. Оке малко предположи, че може и да си бременна...
На мен също ми се е случвало, но е съвсем нормално предменструално течение.

4.   Това кафяво течение да не е от задната дупка.. а да видим