Споделена история от Здраве

Притеснена съм.
Здравейте.Момиче на 16 съм и вчера забелязах,че ми е излязла пъпка на интимните части :S Много ми е претеснено до сега не ми се е случвало.Можете ли да ми кажете дали е нещо сериозно ... или незнам просто ми е притеснено.Мерси предварително.
П.С дествена съм (:

Коментари

1.   Здравей!

ти за професия доктор чувала ли си? има и едни по-специални доктори - "ги-не-ко-ло-зи" (римува се с коловози). плюсовете им е че могат да те прегледат и да ти кажат какво ти има и ако изобщо е сериозно да ти предпишат медикамент. минуса им е че обикновено не се срещат по такива сайтове, а и е малко трудно да те прегледат... освен ако не си готова да лъснеш гола пред камерата?!?

<@..@>

2.   Ами зависи, след бръсненето може да излезнат или ако има обърнат косъм.

3.   До №1 чувала съм!! Боже .. Питам,защото някой може да имал като моя проблем и да ми препоръча нещо ... А ти чувала ли си,за качеството да си МИЛА ? Може малко по-спокойно! Не всички сме грамотни,сега се учим все пак,пък и сме хора НИКОЙ НЕ Е РОДЕН НАУЧЕН ...Пиша тук,зашото ми казаха,че хората са мили и дават страхотни съвети ... не за друго! И се съмнявам на мойте години да си била научена и подготвена за всичко :] А и не съм ку*ва,че да лъскам гола където и да е било ;]

4.   Номер едно - много си проста.
ДО авторката-Спокойно може да е всичко,изчакай известно време и ако се влоши един на лекар :)

5.   Лоша хигиена ;] Иначе не знам как да ти помогна. Отиди в аптеката и там знаят какво да ти дадат.

6.   Пише се деВствена.

7.   И на мен ми е излизала пъпчица, но след няколко дена отшумя-това беше от бръсненето.

8.   мила номер едно това наи вероятно е от бръсненето не се притесняваи на всички им се слъчва споко