Споделена история от Здраве

Моля ви за помощ !!
Хора, знам че няма да ми дадете кой знае какъв съвет, но ... Адски ме боли стомаха.. не издържам вече ;( От 3 дена е така ... не се диша направо .. Пих и хапчета и какви ли не неща не пробвах - НИЩО НЕ ПОМАГА !! Болката е все едно някой ме реже с нож отвътре навън ;хх Ужасно е .. едва заспивам .. будя се постоянно .. Нямам апетит .. Чудя се от какво ли може да е причинено и какво мога да направя ?!! ;(

Коментари

2.   "какво мога да направя ?!! ;("

Върви на лекар. Опитваш се да лекуваш болката, но не лекуваш причината за нея. Затова не ти минава. А тридневна болка си е сериозна работа.

3.   Какво ли не? Като се тъпчеш така с хапчета и не става нищо, защо не потърсиш лекар. По споменатите симптоми мен така ме боля корема, когато разбрах, че имам гастрит...но може да е всичко, просто отиди на лекар

4.   Отиди на лекар веднага. Да не се окаже нещо сериозно като апендисит или нещо друго. Трябва да отидеш докато не късно. Успех :)

5.   Нож от вътре навън ми звучи като висока киселинност която ти излиза от стомаха или дразни стените на самия стомах. аз като язвоимащ знам какво е... и знам че най тъпото нещо което можеш да направиш е да си седиш вкъщи и да си се стискаш! два пъти вече лежах в болница за по няколко дни на системи защото като теб така си се правя на интересен и се стискам. втория път да ти кажа защо влезнах: усещах много силна и постоянна болка в стомаха, точно по средата под ребрата. и аз така 3-4 дена се стисках, нямах апетит но се насилвах да ям защото иначе съвсем ще отпадна, но нещо не забелязах че не ходя до тоалетната... така стана че в един момент не издържах и отидох в болница; направиха ми ехография на стомаха и що да видиш - храна от 5 дена в корема ми! а той самия увиснал и почти се сплел с червата. от там - веднага в болница, веднага система и сонда да излезе всичко; 5 дена само супи, каши и чай.... абе, ти си знаеш. но и на врага си не бих го пожелал.

6.   Забелязала съм, че има таква тенденция първо да се търси помощ по интернет, а после да се ходи на лекар...Три дена болки си е сериозна работа, защо не отидеш направо на лекар, ами пишеш тук?!
Отивай на лекар и дано не е нещо сериозно! Успех :)

Мег*

7.   Абсолютно съм съгласна с Мег,заминавай на лекар
Ева

8.   От авторката:
Хъх, благодаря на всички !! : )) Ходих при личната, в спешното .. намери му се решение .. казаха ми с какво да се лекувам, живот и здраве след 1-2 месеца ще мине :)

9.   Иди на лекар.