Споделена история от Здраве

Вагинална болест?
От половин година ми се случва като съм в оволация да имам такива сърбежи отдолу че направо не мога да седя и 5 минути мирна. Отгоре на всичко такава неприятна миризма се усеща че ми се налага да се къпя минимум по 5 пъти на ден!!! Бях на генеколог и тя ми каза че може би били гъбички и ми предписа някакви хапчета и мехлемчета от които не ми мина. Сега вече не ми се случва само по време на оволацията а около 10 дена в месеца. Заради този проблем с приятеля ми не можем да си направим дете. Усещам от вътре пареща болка и дори минута след като сам се изкъпала и измила с дамски душ отново се усеща отвратителната миризма. Тези проблеми започнаха след като направих аборт, дали има нещо общо. А най лошото сега е че работя от сутрин до вечер и нямам абсолютно никаква възможност да отида отново на лекар. Има ли възможност това да са някакви кисти???? Господи хора моля ви дайте ми съвет защото ще се побъркам

Коментари

1.   Задължително се консултирай с добър гинеколог! Много може да са причините и е твърде вероятно да има нещо общо с направения аборт! Виж се на видеозон и си направи всякакви изследвания, без да губиш време!

2.   Намери време и отиди на консултация при друг генеколог, все пак това ти е здравето и не се оправдавай с работата. Бъди спокойна и немисли за най-лошото. Едва ли някой от тук ще ти каже точна диагностика какво ти е, но отиди на лекар. А каква е била тази генеколожка при която си ходила щом ти е казала, че може би са гъбички, нали трябва да е сигурна...

Всичко добро ти желая и много здраве!!

3.   Нямам време не е оправдание, това си е сериозно и моя съвет е колкото може по бързо да се обърнеш към специалист, особено след като си имала аборт. Не дай боже след време има усложнение ще се самообвиняваш, че не си взла мерки, защото си няма време. Тичай веднага на лекар. Успех и дано всико се оправи!!!

4.   Иди при друг лекар! Остави работата, здравето е преди всичко! В тоя случай ти трябва компетентен съвет.

5.   Тоя твой лекар хич го няма! Ккакво значи МОЖЕ БИ СА ГЪБИЧКИ???! ! ами то се прави посявка, изследвания! намери време и иди на лекар! непременно! не отлагяй! и смени гинеколога! така не се лекуват такива работи! с някакви си хапчета на сляпо! без да знае какво точно е! нека ти направят посявка, взимайки вагинален секрет и да се види кое лекарство действа точно на това заболяване! с тази цел се правят тия изследвания! за да се определи точното лекарство! НЕ ОТЛАГЯЙ! НАМЕРИ ВРЕМЕ! успех и пиши какво е станало!

6.   благодаря искренно за съветите! Бях забравила да спомена че когато ходих да се консултирам с гинеколога не бях в този "период от 10дена", просто защото в такова състояние едва ли на човек ще му бъде удобно. И така когато ходих всичко си изглеждаше нормално. Може би трябва да отида точно когато започне ужаса следващия месец за да види точно за какво става вапрос! ! отново благодаря! !

7.   Желая ти всичко да свърши!

8.   След като ти мине пиши, за да пробвам твоя начин

9.   Веднага смени гинеколога! Той е некадърник, явно! Какво е това " Може би са гъбички"? И при гъбички няма ужасна миризма, знам го от опит, те са ми любимото заболяване, много ме обичат. Сърбеж-не винаги го има. Прави се микрибиологично изследване и антибиограма. Няма празно. Иди в Шейново в София, там са добри.

10.   Абсолютно съм съгласна с №9 хахахаха какво е това "Може би са гъбички"? наистина е абсурдно! А да не ти казвам така както може да са гъбички, така може да са още 105 неща!

Аз след аборта направих инфекция, след лечението на инфекцията от антибиотиците гъбички и просто ми се разказа играта, а и имам раничка на шийката на матката която за сега не е проблем, но въобще не трябва да се пренебрегва и сега всичко ми е на ред! Без изследвания няма диагноза! А средства и време въобще не бива да се пестят още повече при желание на бебе!

11.   Благодаря за коментарите! Ходих при един от най-добрите гинеколози и той само като ме видя и каза "Ооо, мойто момиче, това са гъбички... от всякъде погледнато са си гъбички". Предписа ни и на двамата хапчета, изпихме ги и вече няма и следа от гадните гъбки:))) (поне за сега де). Много съм му благодарна и на вас също.

14.   Здравей, аз имах същия проблем доста време усещах сърбеж навътре в вагината ми, много отвратителна миризма, която с нищо не се махаше. Отидох на генеколог и след вагиналния преглид ми каза, че имам раничка на шииката на матката, която ми обгориха по-късно. : придружено с антибиотик свещички които поставях вагинално. След това трябва да мине време за да спре течението, но миризмата си отива с антибиотика вагинални промивки и свещичките. Дано да съм ти била полезна