Споделена история от Здраве

Проблем със здравето
Здравейте,на всички казвам се Кастиел и практикувам Downhill (предполагам повечето занят какво е). Та.. Проблема ми е следния: Наскоро се спусках по една пътека и то без каска защото я смятах за безобидна.... Влезе ми едно дърво във спиците на предната гума и то точно на завой..Изкочих от колелото и се ударих в дървото пред мен с главата... след ато се събудих(малко по на доло) се прибрах и толкос... след около 2 седмици почнах да имам следните проблеми:Завива ми се сват започва да чувам странен шум в ушите и съм като безориентиран не занм какво се случва,къде съм,замъглен поглед(или много изострен),трептене на горния ляв клепач,почвяват ми се някъкви бели петънца в погледа който се еднос е двийат с мен(всичко това става за около 5/10 секунди) и.. падам на земята Не припадам ами просот губя равновесие,Не стоя продълчително на замята ами докато се освестя.
ДОСЕГА НЕ СЪМ ХОДИЛ НА ЛЕКАР!!!!- не ми остава време преди училище се спускам след даскало уча ако има а и е вече тъмно(2 смяна съм) АКо някой има същия или подобен проблем или знае нещу по въпроса нека се включи в "дискусията"

Коментари

1.   Мисля, че има директна връзка между падането и здравословните проблеми сега.
Да си удариш главата не е безобидно. Виж случая с актрисата Наташа Ричърдсън, жената на Лиъм Ниисън, в интернет. Тя почина на 45 след като е паднала при ски урок. Ударила си е главата. Не е отишла на лекар, просто е имала главоболие след удара. Не след дълго умира в резултат на мозъчно сътресение. Не е носила каска.
Иди по-скоро на лекар!

2.   Малко ми се струва,че си измисляш,но ако не е така ИДИ на лекар !!!
Ева

3.   Кръвното ли ти играе, може да е вследствие на удара, преди имал ли си такива симптоми? Отиди на преглед, за да не стане по - сериозно!
ЛаМорена

4.   Не си измисялм!!!-Че защо да го правя. Не знам дали е от кръвното но за инфо (Пия много кафе)-да не е това проблема, но преди не съм имал същите проблеми дори изобщо не съм имал проблеми. Чудя се дали да ходя на лекар защото ми казаха че ако ме прати на скенер снимането било 200/250 лв аа в момента няамам тея пари
От:Кастиел(автор)

5.   Кастиел, върви на лекар!! побързай, защото може да си нанесеш сериозни поражения на здравето! Вместо да пишеш тук (ние не сме лекари) и да губиш ценно време - прегледай се при невролог. Ти изглежда се страхуваш от лекарски преглед ! не бой се, при тези симптоми само съответния специалист може да ти постави диагоза и да ти назначи съответно лечение (ако е необходимо)
Герда

6.   Прав си 5...и вечев закъснях.....Утре или в други ден съм на лекар.аа симптомите ми вече са сс ново допълнение........Кървясали очи...ии много болки в главата...

7.   Днес бях в болницата и личният ми лекар каза да не пия: кафета, коли да не седя на компютара или да гледам ТВ и ми предиписа "Темпалгин" и "Невробекс". И ако не се оправя за около месец да ходя пак....Благодаря на всички който се включиха!
<Кастиел>