Споделена история от Семейство

Баща ни ме тормози
Здравейте, пиша тук, защото вече не знам към кого да се обърна. На 12 година съм и баща ми ме тормоз и психически и физически. Бие ме и ми повтаря, че съм дебела постоянно, макар че съм 43 кг. Майка ми нищо не може да направи. посягала съм сама на себе си, но не съм опитвала да се самоубия. Наказана съм без причина да си лягам 22, защото беше пиян. Не искам да се обръщам към роднини.

Коментари

1.   Майка ти трябва да се раздели с него. Трябва да събере смелост колкото и да е трудно. Успех!

2.   Ей, аман вече от малодушните ви майки. Хич бива ли да не ги е грижа за детето им и да го държат при такива...

Обади се в закрила на детето, и кажи това, което си написала тук!
Нека те изпратят в приемно семейство. Това твоето не са родители, ни баща ти, ни майка ти. Ако останеш при тях, ще се съсипеш психически.

3.   Действай защото днес може да е посягане със шамари, утре може да е нещо друго... (може да реши че иска да те пробва сексуално).. Не е нормално баща да бие дете без причини (още повече пък момиче). Стигнало ли се е веднъж до тук - работата ясна. Майка ти да те взема и се махайте от него.

4.   Обади се на социалните, че те бие, не мога да повярвам, че ти казва, че си дебела аз съм 48кг и съм висока 1. 65, а всички ми казват, че съм слаба и имам хубаво тяло

5.   Майка ти е за бой направо. Баси малодушните хора има.

6.   Не отлагай повече сподели веднага с класната си и училищния психолог или веднага се обади на социалните! Не бива повече да оставаш в адът наречен " дом". Едно момиче от квартала така беше малтретирано от баща си биеше я а по малкия си син гледаше като принц почти не го наказваше и винаги му купуваше по - хубави неща. Когато 8 клас влезна в ново училище оттам я забелязали че идва посинена викнали я за разговор при психолога оттам се обадили на социалните и я извели от дома и с полиция. После я настаниха при вуйчо и и там се чувстваше видимо по- щастлива нямаше ги ежедневните тормоз и побои!

7.   Аз мисля, че родителите, които удрят децата си трябва да бъдат кастрирани и пращани да работят в държавите в третия свят възможно най - тежкия физически труд, а като заплащане да получават по 3 филийки сух хляб на ден и шишнце с вода, ама да е седяла на слънце цял ден тази вода.
Също така да нямат почивен ден никога, докато са живи. Да нямат и право на пенсиониране.
Но задължително да им се осигуряват отлични медицински услуги - животът им да бъде поддържан възможно по - дълго.