Споделена история от Семейство

Той си има семейство. Какво да правя?
Приятелят ми е с 7 години по-голям от мен. Запознахме се преди 2 години в едно заведение и от там тръгнаха нещата. Ходим вече 1 година. Проблемът е там, че има две деца едното е на 13, а другото на 3. Имам желание да се запозная с тях, но той не. Не знам на какво се дължи, тъй като жена му знае за нашата връзка и са заедно единствено заради децата. Винаги когато започна да говоря за това отмята темата. Започвам да си мисля, че ме има за интерес само. Направил е ужасно много неща за мен и съм адски объркана. Моля споделете вашето мнение.

Коментари

1.   Ти добре ли си? Наистина ли си мислиш, че можеш да заместиш МАЙКА ИМ и че изобщо тези деца ще им е ОСОБЕНО ПРИЯТНО да се запознаят с теб? Със следващата жена в живота на баща им? ! От опит, ще ти кажа, че не само че НЯМА да се запознаят с теб и НЯМА да те ПРИЕМАТ НИКОГА, а ще те НАМРАЗЯт заедно с бащата. И ТОВА Е НАПЪЛНО НОРМАЛНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ТАКИВА КАТО ТЕБ, НАТРАПНИЦИ В ЧУЖДИ СЕМЕЙСТВА. И второ, ти какво очакваш всъщност, да те приемат с отворени обятия и да си пиете заедно кафето с майка им ли? След като имаш такава връзка и глупака те е допуснал да му развалиш семейството(за което той е по-виновен от теб) НЕ мисля, че е учтиво и комфортно да се запознаваш с някой от семейството му. Ти имаш връзка с него, не с тях. Децата са си негови и от друг човек. Нямаш място там, само ще развалиш картинката. По-добре стой настрани и не им се мяркай пред очите НИКОГА. Бъди си с бащата, но настрани, далеч от очите им.

2.   Какво си объркана. Ясно е за какво е с теб. Къде се вреш между шамарите. Нормално да не иска да те. запознаеа с децата си, те хабер си нямат. за тебе и ти каква се явяваш в случая. Не съм сигурна, . че и жена му знае за теб. Много. ме е. яд. на такива. като тебе, които развалят семейства. Толкоз не можа ли да. си намериш. свободен мъж?

3.   " Започвам да си мисля, че ме има за интерес само. " Не от интерес, а за отдушник на тялото си. Щом не иска да си напусне семейството, значи интересите му са там, тебе те ползва само за секс. Ако си му по важна от семейството, ще остане завинаги при тебе, а децата си ще вижда периодично. Един ден десерта ти ще свърши.

4.   Не намесвай децата, защото губиш бащата. Той не иска децата да знаят за проблемите им с майката и да живеят в постоянно напрежение, кога ще загубят родителите си. Не си мисли, че ти си човека, който ще замести майката. Можеш единствено да я заместиш само в леглото. Между другото съм мъж в подобна ситуация, също не допускам допир до детето ми. Когато той реши, че е настъпил момента да те срещне с децата си, ще го направи (ако е все още с теб). Не си насилвай късмета, ще изгориш.

5.   от какво си объркана: човекът иска хем жена му да гледа децата и домакинството, хем с теб да се мотае нагоре-надолу. иска 2 в 1 и му се получава като гледам. дали са заедно само заради децата можеш само да предполагаш, тъй като това е неговата версия.
кое не ти е ясно?
Ж44

7.   Те всички така казват, че са с жена си само заради децата. По удобно им е, иначе как ще вържат поредната наивница за любовница. Няма да се разведе с нея. А на теб годинките ще ти минат и един ден като се огледаш - ще си сама. А той пак ще си има семейство и следващата по-млада от теб любовница.

8.   Сигурно има и други :)

9.   И какво е направил за теб? Наистина просто ми е интересно в какво се изразява грижата му? Иначе най - вероятно не иска да обърква децата си, а и те навлизат в трудна възраст сега. Може и да те обича, но обича и тях. Не знам на колко си години, но ако си към 30 се ориентирай някак си и подреди живота си.

10.   Нищо не прави, ти вече си му развалила семейството. Цоцай му паричките, и след време пусни един пост самотна съм, нямам никой до мен.

11.   Със сигурност не ти се иска да го чуеш, но обикновено такива мъже никога не зарязват семейството си. Няма значение дали обича повече теб, просто в 99% от случаите само си гледа собствения кеф.

Той вече си има дом и семейство, в които е вложил време и средства. Вероятността да зареже, това което му е сигурно и да почва отначало е минимална. Жена му вече му е нещо като майка - пере, чисти, гледа му децата. Той знае, че тя е там и му осигурява домашния уют. Обича я като майка и приятелка и едва ли вече го привлича сексуално. Със сигурност е влюбен в теб и затова както казваш "прави разни неща" за теб, но това не е достатъчна причина да се откаже от дома си.

Жена му знае, но се прави че го приема, защото ако вдига скандали, може да го подтикне да я остави. Затова си трае, защото иска да има някой до себе си - не любовник, а просто мъж, който да плаща сметките и да бъде баща на децата и т. н.
За съжаление този интерес е много по дълготраен от любовта/привличането.

Представи си, че си дете и играш с приятелче навън. Майка ти те вика да се прибереш, но ти предпочиташ да си играеш още и да не тръгваш. По интересно и по-приятно е.
Но ще предпочетеш ли завинаги да си играеш и никога да не се прибереш вкъщи при мама? Иска ти се да останеш, но ако може и майка ти да те чака вкъщи, където ти е мекото креватче, топлата храна и детската стая.
Така и той, иначе досега да е предприел нещо. Такива винаги имат оправдание. Сега не е удобен момент да й каже, чакай малко децата да порастнат, и т. н.

Не се отказвай от него - ползвай го и ти докато имаш чувства към него. Просто не очаквай много и не го идеализирай. Все пак има жена, която мами. Ако все пак случайно се събере с теб, утре може ти да си мамената.

Съчувствам ти напълно, много е гадно да си влюбен в неподходящия.

Успех и дано скоро ти омръзне от него и си намериш по-готин.

12.   Ако са заедно единствено заради децата, значи се опитват да им създадат илюзия за нормално семейство - как според теб се вписваш ти в нея, че искаш запознанство??? Не само, че не се вписваш, но и бъдещото ви съжителство и евентуалните ви деца също нямат място там... Идеята ми е, че ако той е решил да запази брака си поради някаква причина (даже и само заради децата), ти нямаш друго бъдеще с него освен на тайна приятелка. Докато си играе на семейство с първата си жена, никога няма да заживее при теб, нито да ти направи дете - сега виждаш ли капана... За да започне нещо сериозно с теб, първо трябва да се разведе - ти си знаеш някога споменавал ли е развод и има ли изобщо намерение за такъв - това са само факти - изводите ще си направиш сама.

13.   Не ти се струва това си е самата истина! Моят съвет е зарязвай го този и си намери някой, който наистина ще държи на теб!

14.   Не разбирам какво е толкова атрактивно изобщо да се коментира такъв тип тема. Нямам конкретна позиция, защото ми е безралично и за теб и за този мъж. Смятам, че истории като твоята ги има от векове и за това няма абсолютно никакъв смисъл от размисли и анализи.

15.   За него си развлечение! Какво ще кажеш на децата, ако те запознае с тях? Здравейте аз съм любовницата на баща ви. Правя майка ви нещастна докато баща ви си гледа кефа с мен. Ако му пукаше за децата никога не би се хванал с теб или друга на твое място. Просто си пропиляваш с младостта с женения мъж. Ще го осъзнаеш късно. Жал ми е за разбития живот на дечицата, дано никога не разберат за теб и следващите любовници на баща им.

фифи

16.   Не се занимавай с него... Не си губи времето с женен мъж. Нямаш място там.

17.   какво да направиш ли питаш, ми зарязваш любожника си (тои не ти е приятел) и си намираш момче без жена и деца и си започвате семеиство ако стигнете до там, ако не продължаваш докато не намериш подходящия. съветче не прави това на ората което не искаш да ти направят много е различно като си от другата страна и вярвам че няма да ти е приятно някоя непозната да си играе на семеиство с твоите деца та събери си ума и помисли

18.   Жена му знаела за вашата връзка? А ти откъде знаеш, той ли ти го каза?
Ти си наивно младо момиче, и той те баламосва зверски, за да си мислиш, че между вас е много сериозно. Я му подметни ей-така някой път на шега, че искаш да се запознаеш с нея. Или внезапно го потърси у тях, щом уж е толкова широкоскроена. Да видиш какво ще последва. Бурен скандал, и ще избяга с 300. Не се оставяй да бъдеш мамена и използвана.

19.   Поискай да се разведе. Ти не му разваляш 'семейството', защото такова няма, щом има трети човек. Нито се месиш някъде, нито правиш женицата му нещастна, като не иска да е нещастна, да се разведат. Това е техен проблем и провал, не твой. Но с децата му можеш да се запознаеш, само след като е разведен, и ако те пожелаят, и ако жена му, не ги настрои срещу теб.