Споделена история от Семейство

Имам нужда да изкреща
Здравейте пиша тук защото имам нужда да изкреща, да се оплача, да споделя на някого които не познавам защото няма как това да го кажа на някой в "реалния живот". На 19г съм и ми Писна от всичко не кандидатствах защото нямаме възможност и то защо нямаме възможност защото 2рия ми баща е тъпак.

Майка отиде в чужбина да изкарва пари за да сме добре а на него му е през оная работа, че жена му го издържа, че няма собствено жилище и, че не му пука какво ще стане утре. Писна ми като мине покраи мен да мирише на потно гадно и застояло (къпе се 1 път в месеца, а последно даже не си спомням кога влезе в банята).. и в момента спи на моето легло и не знам довечера как ще легна там всичко ще е осмърдяно...

В момента събирам парички за да мога да се изнеса под наем някъде без значение къде само да съм далеч от него..Имам и сестра и тя започва да прилича на него а уж е момиче направо ми се повдига...Имам нужда да споделя това на някого защото се срамувам да го кажа на приятелите си ...това нормално ли е според вас..Само мисълта за майка ме държи силен, че жената прави всичко възможно ние да сме добре а тъпака тука ще ми спи с несменените си дрехи то 2 седмици и няма да му пука какво става....

Съжалявам, че толкова се унесох, но имах нужда да го споделя дори и никои да не го прочете..

Поздрави :)

Коментари

1.   Много неприятно, наистина...
Ами правилно си се ориентирал, събери си пари и се изнеси от там. Потърси някаква работа, ако трябва. Или пък отиди при майка си и работи там...

2.   И какво като сабереш пари а после? да не си милярдер?.. И аз съм мислила за това но е безнадеждно... поговори с майка си да се отарвете от тоя мрасник!!! но внимаваи да не я загубиш както аз загубих моята ;( ;(