Споделена история от Семейство

Баща ми и неговите канали на ТВ
В събота стана проблем. Докато прелиствах назад каналите, исках да гледам beIn Sports. Без да искам пропуснах този френски канал (исках да гледам Реал-Атлетико) но без да искам го пропуснах и видях, че има канали за възрастни без ПИН код. Значи сигурно човека на 47 години гледа порно. Как мислите, редно ли е? По принцип при оператора има един специален пакет HBO(без Синемакс, за него се заплаща допълнително)+Матч! Футбол 1+ порно каналите, който е на цена 3. 40 на месец. Добре, че баща ми се къпеше по това време.

Коментари

1.   Баща ти е още много млад и разбира се, че е редно да гледа каквото си пожелае, колкото си пожелае. Няма абсолютно нищо странно в това.
Когато прочета подобен въпрос, винаги се питам и аз- вие какво очаквате да прави един човек на такава възраст? Представяте си, че той не прави секс, няма желания, живота му протича само в работа и грижи за децата и до там?

2.   Не, не е редно. На тази възраст би трябвало вече да не може да получава ерекция, защото с времето количеството сперма намалява, скротумът му изтънява от търкането и се получава т. н. суха мастурбация. Много е опасно, може да получи и рак на тестисите. Кажи му да спре, преди да е станало късно.

3.   Ся ше ти кажат, че това е нормално.. и ще са прави.
Ако беше обратното - баща ти да се оплаче от тебе, че ти гледаш порно - пак щяха да кажат, че е нормално.
Но ако беше момиче (доколто рабирам си момче) и баща ти се оплаче от тебе, че гледаш порно - щяха да кажат, че си "изпусната".
И четвъртия вариант, за които сега се сещам, е да се окаже/бе оказало, че майка ти гледа порно (и да ни споделяш това тука нали), тогава една част щяха да кажат, че е курва и мръсница (или поне да си го помислят), може би и лоша майка, а друга, но доста по - малка част, щяха да кажат, че е нормално.

Момче, всичко е нормално - стига да не вредиш по някакъв начин на други хора... и на себе си разбира се. - замисли се върху това изречение и бъди по - широко скроен.

Жена, 28 г.

4.   Дечко, остави баща си на мира, не стига, че те е създал, ами и сметка ще му държиш. Ще си гледа каквото му душа иска. Не се рови в чужди животи, гледай си твоят. Щом майка ти не се оплаква, значи всичко е наред. Гледай си уроците!

5.   Ами човекът след като си е купил с парите си жилището и телевизора и му плаща сметките, може да гледа каквото си иска. Няма да му казваш ти.

6.   Първо това, че имаш такива канали на телевизора съвсем не означава, че някой ги гледа и второ баща ти си е мъж в разцвета на силите си и е напълно в реда на нещата понякога да хвърля по едно око. Да си на около 40 и няколко и да гледаш порно си е напълно ок. Така, че не се шашкай изобщо. Няма нищо толкова странно. Знам, че не можеш да си представиш родителите си като сексуално активни хора, които имат и такива нужди, но преди да са твои родители, те са зрели хора и е напълно в реда на нещата да гледат такива филми понякога. Проблемът на тези филми е само ако прекалиш и започнеш да пренебрегваш другия човек заради порното, но ако изгледаш едно филмче веднъж на няколко месеца изобщо не е края на света. Спокойно! Ще пораснеш и ще разбереш, че в гледането на такива филми няма нищо срамно.

7.   В ред ли си бе? ! Много ясно, че човекът гледа порно! И на 100 да стана пак ще гледам порно, независимо от жената/жените до мен. И децата ми нямат думата по въпроса, да гледат и те, ако искат.
М, 38

8.   Добре си проучил пакетите. Не, не е ненормално, мъж да е гледал порно. На 47 баща ти е все още... потентен, жив и здрав да е, човека. Ти и баща ти, не сте много по различни. И той има подобни на твоите желание, но невинаги има налице с кого да ги осъществи. Пак се радвай, че не е тръгнал подир твои наборки.
А дали е редно - това е спор от 100 години насам. Ако и ти гледаш порно, се питай дали е редно за теб. Всеки сам си решава.

10.   Защо да не може на 47 да гледа..
Предвид въпроса става ясно че ти нямаш и 10.

11.   Ми не е много редно, при условие, че може да спести тия 3 лева и да гледа безплатно на компютъра. Но сигурно ти си го окупирал и държиш порно правата на него, и баща ти не може да се вреди от теб. :)

12.   Мръсник...

13.   Човекът е голям и няма лошо в това да гледа порно чат пат, а ти вместо да мислиш простотии седни да си учиш уроците или поиграй с приятели навън! , ж. 23

14.   Не, не как ще гледа порно!? - Човек над 45г. Олеле ужас. Дали трябва да се обърнеш към лекар, за съвет. Може да му има нещо.
Боже колко глупост има по този свят?

Ти защо си мислиш, че с някаква възраст хората спират да се интересуват от секс. И каква е тая възраст, на която спираш да се интересуваш?
Ще бъде много интересно за сексолозите да чуят теорията ти, макар със сигурност грешна!

15.   Зависи на какво сте (булсат, кабелна... ) на тях са отключени, което е кофти работа, особено ако има хора около тебе... това не значи че гледа. Това го знам от личен опит! Вярваш или не имах същото недоумение, но това си е негова работа какво гледа. Просто не мисли за това.

16.   До 15, ти не прочете темата. Не съм на лошият оператор Булсатком, а на кабелна