Споделена история от Семейство

Мъжът ми е черноглед и мързелив.
Здравейте!
Реших да споделя моят проблем с мъжа ми с вас.
От 7 години сме семейство. В началото на връзката ни се случи прекалено бързо. Аз имам дете отпредишен брак., .
От 5 години от нашето съжителство започна Емил да е изключително черноглед. Все хората му са виновни за неговият житейски неуспех. Постоянно одумва ( съседи, познати, приятели) с думи които не би им казал в лицето.
Вечно мрачен, намръщен.. и вечно мърмори и то за неща кой имал кой нямал бизнес. Че хората са глупави, ако той имал бизнеса им щял да го развие много по добре от тях..
Мързелив по цял ден спи и лежи гледайки тв.
Това негово поведение се пренесе и на детето ми. От което всеки ден се карам с него за да си защита дъщерята.
Започна и мен да ограничава да не излизам с приятелки, и да не си търся работа, да не се имам с моите роднини.
Аз съм изключително позитивен човек, имам много приятели.
Обичам да се развивам да изучават чужди езици да пътувам. Много контакта и обичам да се запознавам с нови хора.

Коментари

1.   Хах ми че ти какъв човек очакваш да те вземе с чуждо дете? Само отрепки даже се радвай на това, което имаш.

2.   Тоя е същият, като мен, с разликата, че не съм семеен и черногледството ми е под формата на хумор и цинизъм. Щом не работи, и ти не работиш, надявам се да имате достатъчно средства за живот. Мързелът е лукс, който не всеки може да си позволи ежедневно. :D

3.   Каква е причината да живееш с този човек? Обичаш ли го?

4.   Добре де не работи, и на теб не разрешава да си търсиш работа... С какво живеете? ! Така, че ако продължи да се държи така и упорито да отказва да поеме отговорност за каквото и да е и да си намери работа, просто му тегли една и го остави да се оправя сам. Съжалявам, но не смятам, че е редно хем да не ти позволява да работиш и да се развиваш, хем да му търпиш капризите, че като за капак и да не ти позволява да се срещаш с приятелки и роднини. Не е казано да се разведете, просто се изнеси и го остави сам за известно време, пък може да си даде сметка за много неща и да се стегне. Ако обаче не видиш подобрение, бягай далеко.

5.   Защо си с този тогава разделете се като е черноглед

6.   Пак съм аз Откъде накъде мъжа ти няма да ти дава да излизаш с приятелки,с кои очи и с коя уста ще ти забранява да работиш? Ти имаш много приятелки а за мъжа ти направо нямам думи! Аз съм младо момче все още ерген. Никога през живота си съм нямал приятелка а и никога не бих си позволил такова поведение на жена. И аз бях мързелив на времето,но сега нещата не стоят така.Но всичко се оправи, работа срещам се с момичета, но не попадам на правилния човек.

Ще се радвам да се запознаем

7.   Забравих да ти кажа че съм на 23 години. първите ми два коментара са мои също