Споделена история от Семейство

Меган Фокс започва да ми лази по нервите..
Здравейте,
Нека започна от началото, което беше преди 4 години.

10 рожден ден на дъщеря ми. Много гости имахме. Включително приятели, които живееха в Америка. Единият от тях беше видял тогава Меган Фокс. И дойде на рождения ден на детето ми. Веднага забеляза прилика. Аз не знаех за Меган до тогава. Показаха ми снимки и наистина приликата беше огромна. Мислех си, че с времето ще се променят чертите на дъщера ми, но не. Все повече и повече.

Е, това не би било проблем, обаче.. Дъщеря ми се пристрасти. Напълно и подражава. Не виждах проблем, но взе да става сериозно. Нека го направя като списък, че иначе не знам как да го напиша..

1. Огромен плакат на Меган над леглото. То не точно плакат... ами.. знам ли? Нещо огромно. За дискове с филми и др. подобни да не говорим..Няма проблем, не ми пречи, поне се възхищава на нормално момиче, а не на някоя "чалга звезда".
2. Изкупихме всичките списания с Меган Фокс, било то плакат, календарче или просто статия. От всякакви държави ги влачи. Не знам как ги намира даже...
3. По цял ден слушам за това прословуто момиче. "Фокси, Мег Фокс, Меган".. Вече откачих.

До тук нищо странно, нали? И аз така си мислех, но става по-зле.

4. Татуировка на рамото. Не знам как се появи. Била "Фокси стил". Не знаех даже кога я е направила. С майка й са скрили от мен. Лошо ми стана. И няма махане сега. Направо ми идеше и двете да ги убия. Дете на 14 години татуировка ще си прави.. безумие.
5. Иска да става модел??! Ето това вече беше върха. То хубаво.. ама в България всички ги знаем моделките. Няма да позволя дъщеря ми да стане проститутка. Да зависеше от мен- но майка й я подкрепя напълно. Крият от мзултати, били впечатлени, щели да я вземат. ен и си правят каквото искат. Била на кастинг, чакала резултати, щели да я вземат..

Хора, помогнете? Прекалява се вече. Не знам какво да ги правя.. все по-зле става.

Коментари

1.   Намеси се по-хард, да не утече работата, вече съвсем не е невинна игра, по-лошото е съюзът между майка и дъщеря. Обикновено в такива случаи нещата се изтърват, следва женската педагогика на крясъците и след това жена ти ще те търси за намеса, разбирайки безсилието и глупостта си, но може да е късно. Подобни неща не са рядкост, особено трогателно е да видиш майка да се мъкне с дъщеря в ранна тинейджърска възраст по дискотеките и самата тя да се прави на такава, уж да владее положението - обикновено става за смях, на пак късно се усеща. Може би сега търпението ти е преобладаващо, но май по-добре е да дръпнеш жена си настрана и заедно да откъснете детето от миражите и не се вързвай на приказки от сорта "Детиша работа, ще и мине".
Мечо Пух

2.   За татуировката си прав подкрепям те напълно. Но не всички модели са проститутки. Ако е достатъчно умна това може да и отвори много врати за в бъдеще.

3.   Е, това с татуировката на 14 години наистина е малко прекалено :) Cпоред мен просто майката я глези прекалено много.

*Syndrome

4.   http://www.nowloss.com/images/how-to-get-a-body-like-Megan-Fox.jpg - новата й идея за професионална фотосесия. Сега съм й забранил да излиза+ без фотоапарат, телефон, компютър. Майка й казва, че нямам право да я наказвам без причина. Но вече ми писна- трябва да предприема нещо. Според вас правилно ли постъпих или..?

5.   Ако дъщеря ти наистина прилича толкова на Мегън Фокс, дай я на сам няма да я върна.. хахах По принцип да ти кажа, не е много добре да се оприличава съвсем с тази актриса, защото тя има доста перверзно излъчване, което не е хубаво да бъде възприемано от едно толкова малко момиче !
Разбира се, ако не желаеш един ден да се превърне в порно актриса или някакъв вид еротична танцьорка.:))))

Даже съм забелязал, че вече са се появили порно актриси, които се представят под псевдонима Мегън Фокс ! :))))