Споделена история от Семейство

Нещо странно се беше случило
Здравейте! Преди време, когато бях на 7г бях забелязала нещо изключително странно. Баща ми си чатеше постоянно с някой в онлайн сайт за карти. Веднъж видях как той плаче. Леко му се насълзиха очите. Стана ми любопитно ( моля без хейт) и реших да надникна какво си чати. Бях до него, но той не ми обърна внимание. Погледът ми автоматично се отправи към чата. Пишеше си с някаква жена и навсякъде имаше меченца и тъжни емотикони. След това взех да го наблюдавам. Постоанно си казваха, че се обичаха и се наричаха "любов". Бях потресена и много вечери сядах в леглото си и просто гледах тавана с насълзени очи. Не знаех какво да правя. Да, знам, че най-доброто решение би било да кажа на майка ми, но не можех да ѝ го причиня. Не само на нея, а и на мен. След известно време си направих регистрация в този сайт и станах приятел с жената. Баща ми разбра и ми се разкрещя да я махна от приятели веднага. Не знам защо съм се правила на детектив. Бях много изплашена. След това той ми каза, че тя нямала нищо против (жената в играта). Когато някой поглеждаше към него, той скриваше какво си пишат. И така продължаваше да си пише с нея. Не знам дали още поддържа връзка с жената, но съм забелязала, че не прекарва толкова време на компютъра си. Сега от може би 2 седмици постоянно чувам нашите да правят секс. Да кофти ми е, но го приемам. Въпроса е, защо изведнъж започнаха? И то всеки ден? Не е ли нормално няколко дни в седмицата? Не съм експерт по темата и без това въпроса не е колко често го правят. Питам се какво се е променило изведнъж? И преди би трябвало да са го правели, но явно по-дискретно.
Давам сега пример. През целия ден майка ми се прозява, боли я главата, казва че е уморена, но не спря да прави секс с баща ми почти час и нещо. Преди се чуваше, само когато минеш в коридора и те не разберат. Иначе спират. Днес не стига, че повече ами се чуваше в моята стая. Тяхното легло е счупено, но по някаква причина не си купуват ново!? Веднъж бях говорила с майка ми и тя ме погледна, все едно ми казва да не говоря глупости и също, че това са били съседите. През нощта, като минавах да отида до тоалетната и те не ме бяха чули, не ми се стори че беше от съседите. Днес беше хипер мощен звука и супер бърз. Дори слушалките не проработиха. Дали всичко това с баща ми и онази жена е приключило? И защо изведнъж всичко се промени? Защо майка ми не взе думите ми на сериозно? Бихте ли ми дали съвет?
П. С. Ако ще ми се карате, че съм гледала чата на баща ми ще ви помоля да не си правите труда.
П. С1 Съжалявам, ако има грешки, но пиша от телефон и ми е малко некомфортно.

Коментари

1.   Няма да четеш чужди чативе. Това е долна и безчестна постъпка. Показва нисък морал

2.   Възможно е майка ти да знае за тази жена. И баща ти да осъзнава какво може да загуби в лицето на майка ти и да се преоткриват.
Във всеки случай прави се, че не знаеш и не чуваш когато правят секс, кво пък толкова... кофти, че трябва да го чуваш, а и наистина странно е, че те не се въздържат и крият, но може би не бива да им се ровиш в отношенията. Ако трябва да знаеш нещо те ще ти кажат.

4.   Обяснението е много просто. Баща ти е прекъснал всякакви отношения с онази жена и сега с майка ти се опитват да си оправят отношенията и съответно го правят по-класическия начин-в леглото. Така, че изобщо, ама изобщо няма нищо за което да се тревожиш! Напротив, радвай се, че майка ти и баща ти пак са заедно и пак се обичат. Милион пъти е по-добре да правят шумен секс всяка нощ, отколкото да си крещят или още по-лошо да не си говорят.
Така, че радвай се, че отношенията между вашите пак са си ок. И друг път не рови в личните неща на хората, защото е супер грозно. С кого и как си пише баща ти си е само негов проблем. Ти ще се почувстваш ли добре, ако разбереш, че вашите ти влизат в профилите и ти четат чатовете или даже по-зле правят си фалшиви профили и си говорят с приятелите ти? Едва ли ще си щастлива. За това не постъпвай с другите така, както не искаш да постъпват с теб!