Споделена история от Семейство

Открих Валериан в стаята на дъщеря ми?!
Открих Валериан в стаята на дъщеря ми... Не знам как да и кажа, че съм и ровила в нещата, но искам да разбере причината да взема тези хапчета.
Чудя се, в аптеките продават ли ги на непълнолетни без рецепта?

Коментари

1.   Към валериана няма привикване и е на свободна продажба.

3.   Валерианът не е нещо опасно, продажбата му е свободна и няма проблем при продажбите му. По скоро трябва да те тревожи фактът, че тя явно е стресирана от нещо и не ти споделя, а не как го е купила.

4.   Ако дъщеря ти беше котка, да кажеш че се друса с него и да се притесняваш, ама при положение че е човек...

Младите обичат да експериментират - така опознават света. Пробват и разни медикаменти без реално да имат нужда - да видят как ще им подействат и в реална ситуация доколко могат да разчитат на тях.

Не прави от мухата слон!

5.   Валерианът си е чисто билково хапче, продава си се свободно. Аз като тийнейджерка имах много стрес заради контролни и изобщо в училище - валерианът успокояваше, даже си бях намерила Белергамин (той е с рецепта), но е гадно нещо.
Не казвайте на дъщеря си,че сте ровила в нещата й!!!!! Може да купите чай валериана (или друг за успокоение) от аптеката и самата вие вечер да пиете пред дъщеря си, да споделите,че ви е нещо неспокойно и ви успокоява. Или ще сподели, или ще си вземе и тя чайче, но поне няма да й се налага да се крие за такива глупости

6.   Госпожо, успокойте се! Дъщеря ви най-вероятно се заиграва с котките из квартала, като им дава от тези хапчета. Но поговорете с момичето, защотото явно нещо я тревожи и не може да спи спокойно. Щастие е ,че няма намерена манерка с водка до леглото й, защото аз когато не мога да заспя и нещо ме мъчи така правя :( Но да, проучете, дали общува с котки първо. Иначе Валерианата е безопасна, но не трябва да се превишава дозата,защото много забавя пулса. На колко години е дъщеря ви?
^^^ уфу

8.   1во - очевидно честичко ровите из нещата на дъщеря ви - ГРУБА ГРЕШКА! УВАЖАВАЙТЕ ЛИЧНОТО ? ПРОСТРАНСТВО! !
2ро - валериана не е нищо страшно. Може би го ползва за да си успокоява нервите като я нервира майка ?, която се рови в нещата ?...