Споделена история от Семейство

Имам нужда от помощ , а няма кой да ми помогне...
Здравейте. А съм жена на 22 години и живея със семейството си в град Варна. От известно време насам все не ни върви и всичко се разваля вкъщи. Започнахме да боледуваме и всичко се сриваше. Един ден като разчиствах гардероба, чак на дъното намерих нещо... някакво пликче със странно съдържание. Когато го показах на майка тя каза че е магия. Търсихме ходжа или гледачка която да ни помогне, но уви... само търсим, но без успех. Много Ви моля, ако знаете или сте чували за някой, който се занимава с такива неща, моля да ми кажете. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Mагиите и другите подобни глупости като идеята за късмет или съдба, карма са за хората, които искат да избягат от отговорност за живота си. Или поемаш нещата в свои ръце, или страдаш.

2.   За съжаление щом вярваш в магии и гледачки, никой не може да ти помогне...

3.   Хвърли го веднaгa в морето!
И не го мисли повече, в морскaтa водa губи енергиятa си.

4.   Щом даденото пакетче ви действа ако е в вашия гардероб, то извадете го от там и го занесете далеч хвърлете го в някоя река тя да го отведе далеч

5.   Има един ходжа-ясновидец който разваля всякакви магии, прави магии за успрх, богатство и любов, предсказва бъдещето, много е вещ и в други изкуства на пример вудо магии, стари проклятия, освобождава кълнато злато. Той е духовния наследник на Внага. Взема доста скъпо, но има ефект, на мен лично сеансите са ми излезнали до сега на около 7 000 лева но от както започнах да ходя при него всичко ми върви, даже и жена ми ме напусна.

6.   Щом даденото пакетче ви действа ако е в вашия гардероб, то извадете го от там и го занесете далеч хвърлете го в някоя река тя да го отведе далеч

7.   Ще ти кажа нещо много важно за магиите. ТЕ ДЕЙСТВАТ САМО АКО ВЯРВАШ В ТЯХ! Намерила си това нещо и си повярвала, че ти носи лош късмет и факт, с твоята вяра, ти наистина привличаш лошото. За това просто изхвърли въпросното нещо в първия контейнер и спри да мислиш за него и нещата ще се оправят. Най-сигурният начин да противодействаш е просто да спреш да вярваш и да мислиш за това.

8.   Здравей вероятно сте прави и става въпрос за магия. Не е чудно, защото Варна е града с може би най-голямото съсредоточие на сатанисти и слуги на дявола в България. Всичката магия е от дявола, няма бяла, няма черна. Ходжите и гледачките няма никак да ви помогнат, защото ако не са измамници и те са слуги на дявола. Окултисти, врачки, магьосници, вещици, спиритисти, масони и т.н. представляват слуги на дявола. Как магьосниците и подобни процедират и откъде са способностите им и защо не могат да развалят магия а само залъгват лековерните си клиенти и страшно влошават положението им? Те са свързани с нечисти духове известни като фамилиър спиритс или казано по друг начин близки/познати нечисти духове от царството на мрака на сатаната. Тези духове могат да се предават и в поколенията и така се получават наследствени магьосници. Магията може да въздейства само на хора които не вярват в Бога и Христос и са затънали в грях. Когато са налице подобни условия тяхната Божествена защита или Божия благодат която им е дадена е силно намалена или липсва и това ги прави уязвими за въздействията на нечистите духове наричани още поднебесни духове на злобата. Обикновено за да се направи магия е нужно съдействието на човешки агент на дявола - магьосника който използвайки свободната си воля за зло чрез съдействието на сатанински духове които извършват злото поръчение причинява вреда на някого. Обикновено е включен и някакъв предмет който служи като фокус за магията - дали ще е вуду кукла, откраднати лични вещи, коса на жертвата или нещо друго не е от значение. Когато невежи хора като вас с майка ти откриете, че ви се въздейства чрез магия, първата ви, но страшно погрешна мисъл е да потърсите друг магьосник или окултист, врачка, ходжа и т.н. който да развали магията. Има някаква логика - щом магията е направена от "професионалист" магьосник значи вие трябва да се обърнете към подобен за да оправи нещата нали? Не! Това всъщност е напълно погрешно! Вие не разбирате, че както магьосника направил магията така и врачката или ходжата всички са слуги на сатаната а както ни учат Светите Писания - сатана не воюва срещу сатана, защото ако сатана се е разделил на части само против себе си как ще устои царството му? Когато такива невежи хора отидат при друг човешки агент на дявола ето какво става - той им прибира парите и сатанинските духове които са с него могат да се договорят със сатанинските духове прикачени да ви вредят чрез магията и да постигнат някаква договорка за известно време - положението ви да се нормализира за известно време или фокуса на магията да се премести върху друг аспект на живота ви или пък нищо да не направят а само вашето положение да се влоши. Когато ходите при такива окултисти за помощ вие се обръщате доброволно чрез вашата суверенна свободна воля към Божиите врагове и търсите помощ от сатаната срещу сатаната и по-такъв начин бивате отхвърлени от Божията милост, но тя не отстъпва от вас докрай, особено ако не знаете какво всъщност правите и действате простосърдечно. Обаче когато отидете при тези слуги на дявола те ви прикачат допълнителни зли духове които ви преследват и съпътстват постоянно. Христовите светии дори в днешно време на които Бог е отворил духовните очи свидетелстват, че хората посещавали врачки и подобни са в окаяно положение - те са придружавани от рояци демони, цели пълчища прикачени към тях от окултистите към които са се обърнали за помощ не разбирайки че отиват от трън та на глог. Положението на такива хора е страшно и ако не се съкрушат от дън душа и не се покаят те още приживе започват да вкусват от адските мъки на които ще бъдат подложени след като времето им на тази земя изтече, защото са станали съдружници на нечистите духове. Сега това е относно положението а сега за изхода от ситуацията. Трябва да се обърнете и повярвате в Бога и Христос, да започнете да четете Библията, да се свържете с наистина вярващи християни и светии които имат духовен опит и от особено значение е да идете да се изповядате и да се откажете от греховете които са позволили на магията да ви въздейства. Ако не се покаете от греховете си и не се обърнете към Бога - спасение за вас няма. Само Бог може да ви помогне а Той ще ви помогне ако види у вас желание да се промените към по-добро, да се покаете, да вярвате в Него и да промените живота си като се откажете от злото и се обърнете към доброто. Препоръчвам ти и да си вземеш следните книги от православна книжарница, не казвам непременно да ставаш православна, защото и там има неща които не са в съзвучие със Светите Писания, но тези книги ще ти помогнат много за да разбереш в какво положение си и какво трябва да направиш за да се спасите от това зло което ви е сторено: "Магията в светлината на православната вяра" на игумен Ефрем (Виноградов) и от същия автор "НЛО, паранормалните явления и свръхестествените дарби в светлината на православната вяра". Там са описани и много действителни случаи на жертви на магии, екстрасензорни въздействия и т.н. Желая ти избавление от злите сили които искат да ви унищожат, но запомни, че помощ от Бога ще дойде само при искрено желание за покаяние и оправяне на живота и обръщане от злото към доброто.

9.   Пф. Айде стига глупости. Всичко е в твои ръце. Няма магии, няма ходжи. Стегнете ве малко. Всички боледуват и имат като цяло ниски моменти в живота.
Отидете на лекар първо, после работете и по другите проблеми. С разваляне на магия ще загубите много пари и време и няма да помогне.

15.   Номер 1. Всеки човек преживява лоши периоди но според мен не е нормално да ти се случват само лоши неща, трябва да има последователност. Не знам дали може да се нарече магия, но негативна енергия със сигурност насочена срещу определено лице, това до колкото знам не може да се направи от обикновен човек а от такива който се занимават или практикуват подобни дейности. На практика всеки може да се допита да подобен тип услуги когато мрази или се опитва да навреди на някого, вярва, не вярва що да не пробва, в голяма заблуда си ако си мислиш че не съществуват. Ама това за мен са някакви болни хора, не трябва да се мисли и да се прави зло на никого, особено по такъв начин. За съжаление някой хора който са станали жертви на това не са сред живите.

16.   Слушай какво ти казва номер 8 , Господ Исус е Добрия Пастир и само Той може да те избави. Аз не знам как работи Господ , но дори и само да слушаш Словото Му и да размишляваш върху него , ще има положителен ефект. Библията не е стара книга. Слушай и чети Новия Завет. И винаги си повтаряй името на Исус като те е страх или нещо лошо. В името Му има сила.

17.   И как така майка ти е решила, че е магия, да не би да разбира от магии? И защо на 22 още живееш с вашите?