Споделена история от Семейство

Луда ли съм или какво?!?
Здравейте хора, имам проблем... С приятеля ми сме заедно от 5 години, аз съм на 21 и съм свикнала постоянно нещо да се случва около мен, драми, промени, общо взето обичам динамиката... Той е на 25 и имам чувството че не обича нищо, особено мен... Живеем заедно от 4, 5г. Но просто живеем, попаднали сме в някакъв застой който ме убива окончателно. Казвам "да се оженим" той започва да вика, казвам "бебе" той полудява... Просто си седим и си съществуваме... Може би проблема е че се гаджосахме прекалено рано и продължи прекалено дълго и когато съм толкова млада и жива аз вече съм се" наживяла". Той просто не иска нищо, прибира се от работа, къпе се, вечеря и заспива най-късно в 21:00. Често и пие... Вкъщи не пипа нищо, всичко било женска работа... А аз си седя цяла вечер и се чудя заслужавам ли това? Недостойна ли съм или направо ненормална да искам такива неща от човек който дори не ме поглежда... ПОМОЩ!!!!

Коментари

1.   И зaщо искaш брaк, че и бебе от него?
Ти си му по- скоро мaминкa- изчистиш, сготвиш нa момчето ( детето ) пa ще писне/ кресне, aмa нaли е тийн, мaминкa ще го трaе... е, тa нямa ли дa порaсне вече, че дa нaпускa мaминкa и дa си гледa животa.
Тaкa и мaминкa ще може дa си поеме въздух, имa лично време зa хобитa, смях, нови мечти... a зaщо не и МЪЖ.
Имaше тукa еднa темa в която пичът си търси "интелигентнa" която дa го търпи с кусурите. Aко си просто и сaмо "мaмa" пиши му, поне ще смениш мaлко визиятa нa "детето" и ще рaзнообрaзиш.

2.   Съчувствам ти, аз съм в същото положение с тази разлика че съм на 46, от 1 година живееме заедно а все едно че са 20. Незнам какъв съвет да ти дам поговори с него кажи му как се чувстваш и ако няма в близките дни или месеци промяна, щте трябва да се примириш и да си го търпиш такъв какъв то е. Другия вариант е да го зарежеш все пак си на 21 още много млада сега ви е времето да е обичате, забавлявате, гушкате, , , ,

3.   За мен такива мъже са просто нямам думи, нищо неможе да очакваш в бъдеще от него, по добре го остави, не ти трябва такъв мъж, той няма мотивация за нищо. Ходил на работа и какво като ходи, след работа телевизия все едно е някой 55 годишен дядка с извинение за израза. Зарявай го.

4.   Да луда си, луда си да заживееш с мъж на 16г, луда си да поемаш всички домашни задължения, луда си толкова млада да живееш като 55 годишна лелка да си лягате в 21 и общото ви занимание да е да ядете и да се къпете.
Опомни се момиче, ти си на 21 хората на твоята възраст учат висше, посещават различни купони до зори и т. н. Осъзнай се че живееш като 60 годишна и е в твоите ръце да промениш живота си тъй като той е в началото а не в края си.

5.   С този няма да намериш щастието, не си попаднала на правилният избор, има и други хора!

6.   Не ти разбирам проблема. Намери си друг мъж, бе! Като не ти харесва нещо и може да го промениш, защо би стояла така?

7.   Никой млад човек на 25, който тъкмо започва живота си не ти е длъжен да се заробва с деца и примитивна селянка, която става само за разплод.
Жена!

8.   Както чета историята ти, си мисля, че вече не се обичате. Тръпката е изчезнала, дошъл е навикът между вас. Та вие сте в началото на двайсетте. Какво ще правите по-нататък? Разделете се и си търсете други половинки. Той не е щастлив след като не иска бебе и пие. И ти не ми звучиш щастливо. Разделете си и кой откъдето е. Тези ранни връзки, започнали в тийнейджърските години рядко изтрайват. Та ти си била на 16 г. - полужена, полудете. За какво ти е сериозна връзка? Учи, развивай се, опознавай света, пътувай, експериментирай. Вместо това си се затворила в къщи с човек, който те приема по навик и като чистачка.
Помисли за себе си. Бъдещето ти не е с този човек.

9.   Малко му е да го зарежеш, направо го разстреляй, че тия жени горките тук да не се опарят и те на подобно долно изчадие...
Пък иначе, като искаш драми и постоянна динамика, има си наркомани, престъпници, женени мъже, западняци на почивка. Ще си запълваш идеално свободното време което явно не знаеш какво да правиш.

10.   Опитала си да влезеш в ролята на неговата майка какъв мъж е тоя изобщо - мамино синче не ти трябват деца от такъв .

11.   Гледам параноичните феминистки наскачали с типичните си лозунги за раздели, оставяния, зарязвания с които заливат всяка тема в която някоя жена се оплаче от мъжа си. Винаги мъжа е виновен за запенените феминистки а жената винаги оправдана за изневерите и гадостите си. Знаете ли гади ми се от вас.

12.   Не разбирам как си се затворила на тази крехка възраст да съжителстваш в серизона връзка с всичките там битовизми и скучнотии.
Та той сега, ако се навие на бебе да не мислиш, че ще станат по - добре нещата - напротив.
И с тоя монотоннен и ограничен живот, дето си водила толкова време, какво можеш да предадеш като житейски опит на едно дете??

13.   На 21 години човек още се учи как да се грижи за себе си, ти за бебе говориш? !? ! Аз преди 30, дори може би 35 дори не бих си помислил за дете. Има много неща, които трябва да постигнеш преди да дойде ред на бебето. Като например да изградиш кариера и да имаш добри доходи и стандарт на живот. Човек не е ли постигнал това, му е доста рано да мисли за деца.

14.   35 години? Те на тая възраст жените са пресъхнали вече.

15.   На 21 си, бе момиче! Какво бебе, какво съжителство с мъж от 16 годишна? Ти други цели нямаш ли, нищо ли не искаш да постигнеш в тоя живот? Изчакай поне 5-6 години преди да мислиш за такива работи, сега ти е време да трупаш опит и да живееш. Къде са родителите ти в цялата история? Бебето няма да ви оправи връзката, запиши се нещо да учиш по-добре докато не е станало късно.

16.   Може и да си луда... Аз също обичам промяната, динамиката и точно затова до скоро не исках сериозна връзка, а за брак и бебе да не говорим... Щом не се чувстваш добре с него, щом ти е скучно зарежи го. Животът е пред теб...