Споделена история от Семейство

Постояно се караме и обиждаме
на 25 години съм, жена ми е на 23 години и имаме бебе на 1 година и 11 месеца, В началото много добре се разбирахме но сега какво и стана незнам. Караме си за глупусти тя ме обижда и аз я обиждам, например спалнята много е разхвърлено с дрехи което трябва да си перат аз я викам (това става 13:00ч) ставай оправи спалнята малко да е чиста недей да гледаш ТВ, тя ми вика ако искам ще стана ти неможеш да ми кажеш какво да правя. на мене ми омръзна винаги спалнята е разхвърлено с дрехи, в самия матрак има чисти дрехи и мръсни дрехи. Жена ми винаги ми се оплаква че имала много работа в къщи.

Не можем да правим като нормалните хора секс вечер като стане, викам хай да правим секс тя ми вика сега много ми се спи 1-причина. хайде утре да правим обещавам ти, така ми казва. Като дойде време за секс не иска да се целуваме, не ми дава да и пипам гърдите алергия имала, вдига си краката хади прави бързо вика спи ми се. аз викам дай малко да правим друга поза кучешката много ми харесва тя не иска боли ме вика. секса което правим с нея става се едно сам си правя секс тя изобщо не иска секс. в началото като се оженихме в 2012 година целувахме се, правише ми сви-ки, секса си беше нормален тя ме слушаше и аз я слушах моята мечта на жена е това. но сега какво и стана различна е. може ли да ми помогни някой да ми дава съвети да ми кажи какво да правя... сега сме разделени при майка си е. извинявайте ме Българският език (слабо)

Коментари

1.   Добре дошъл в клуба, аз съм така вече 4г.

2.   Жалко, че повече от жените родят ли, мъжа за тях остава на заден план.

3.   Имате дете и тя е преуморена. Ако няма баби и дядовци, които да ви помагат е наистина доста трудно. Особено и ако тя работи и трябва да гледа и дете. Помоли някой роднина да ви помага или пък плащайте на жена да гледа от врене на време детето, тя да си почине. Тогава ще има и секс.
А аз не разбрах -щом те дразнят разхвърляните дрехи по леглото, защо ТИ не ги подредиш? Вместо да й казваш -Иди ги оправи, подреди ги сам, щом те дразнят! И после се оплаква, че тя не иска секс с него. Помагай и, вместо само да мрънкаш и да й правиш забележки.

4.   Хах, слушала те и секса бил нормален. Тебе май никога не те е хванала некоя и да те язди като подивела. Изпуснал си много. Няма такова нещо като да правиш секс с жена която го иска.