Споделена история от Семейство

Татко ме заплашва да не си трия профила
Давам направо - майка ми и баща ми много се бъркат в живота на децата си. Преди няколко месеца се скараха и с брат ми. Той смята, че те опитват да ги разделят, а ответната страна смята, че приятелката му не е стока и си позволява твърде много и няколко пъти опитаха да я сложат на място.
При мен проблема е, че имах доста пререкания със съпруга си относно това дали да имам профил във фейсбук. Дълго време нямах, той ми забраняваше, мисля че ревнуваше, че може някой да ме закача там. Ту правех профил, то той ми го триеше и се сърдеше. Споделях с майка си, но това което не знаех, е че е пренасяла всичко на татко. Татко се ядоса. В един ден си направих профил отново и когато с мъжа ми поговорихме ми мина и той каза, че няма против да имам, т. е. най - накрая се съгласи, но татко беше решил, че ме е мачкал и затова съм нямала профил и ми забрани да го трия. Заплаши ме, че ако го изтрия ще се разправя с мъжа ми, нарече го некадърник и използвач, който лежи на кълка и чака да го гледам. Мъжа ми случайно го видя това, което е писал за него и сега не иска да ги погледне.
Аз бях свикнала без профил и сега като имам ми е странно и искам да го махна, но татко ми ме заплашва и ми казва, че ако го уважавам няма да го трия. Той по цял ден виси на профила, а преди плюеше хората, които имат.
Преди години ме разделиха от предишно мое гадже, а по - рано от друго. Мисля, че около 3 - 4 пъти са ме разделяли на сила и се бъркат постоянно в живота ми и съм много объркана.
Изобщо ми е странно това цялото нещо.

Коментари

1.   Завиждат ти, че си си устроила живота.

3.   Имаш си собствено семейство и собствена глава. Мисли с нея и си гледай семейството. Що се отнася до баща ти - той явно кара закъснял пубертет - не се съобразявай толкова с него и най-вече въобще с чуждото мнение.

4.   Абе, ти на колко години си?

5.   Че нямат право да ти се бъркат - нямат, ама сигурно баща ти вижда какво ще стане - ще си поредната жертва на насилие (мачкане, както той го е казал), която ще се надява, че мъжът й ще се промени. Просто ей така, като на магия - от лош човек ще стане добър, направо друг човек...