Споделена история от Семейство

Побой в присъствието на децата
Заедно сме от 5 години, още от началото ме биеше от ревност. Бях бременна и той ми посегна, след като се роди бебето спря и заживяхме добре, после започна да ме обижда всеки ден, всяка минута, все едно казва здравей или много те обичам(бавно, малумно, курво)После забременях и родих, не го притесняваше че държа детето в ръцете си той не спираше да ме удря, била съм марзелива, а той по никакъв начин не ми помагаше, аз държах детето на ръце за да мога да сготвя и изчистя, а той сядаше да пие. След това забременях пак и в следствие на един побой изгубих бебето. после пак забременях и сега имаме бебе на 6 месеца, но ужасът не е спрял. Затова събрах смелост и скоро се изнасям. Децата всеки път са свидетели на побойщата, а аз стоя и мълча защото ме е гонил във снега по пижама със децата на вън.
Стига казах стига, дори животно да е ще го заболи и физически и психически, писна ми от пиянски истории. Децата не заслужават да гледат и преживяват това, без баща ще живеят по-добре!

Коментари

1.   С такава лекота го казваш "пак забременях", сякаш си хванала кашлица :))) те някои хора от грип не боледуват толкова често, колкото ти забременяваш.

3.   Отрови го! Аз бих го отровила! И съм съвсем сериозна! Да си изгониш децата навън, защото не си на кеф-направо бих го затрила от лицето на Земята и не само няма да ми е съвестно, ами даже бих била щастлива от постъпката си!

4.   До коментар 1. Да забременях, когато не ти дават да си сложиш спирала, когато не ти позволяват да направиш аборт, живеем в чужбина и за да ида да направя аборт трябва да ида на 250 километра, като нямаш книжка кола, пари за транспорт или аборт, това играе важна роля. Да не мислите че искам деца който да се мъчат. Но съм щаслива че ги имам!

5.   До коментар 2.Мога да го отровя,за да не мъчи други хора(жени),но какво става със децата ми,създала съм ги и съм длъжна да се грижа за тях,поне да имат майка,момент във който съм бита и унижавана съм мислила и такива неща!Но защо да си цапам ръцете със такъв,така и аз падам на неговото ниво.Искам да отгледам и възпитам добри деца

7.   Съжaлявaм, но сaмa си виновнa. Явно имaш сериозен проблем с "центрaлaтa". Никоя нормaлнa женa не би грaялa товa и 2 мин. a ти и ръсиш бебетa нa кило. A инaче aз при първото посягaне бих му уредилa дa види що е то бой и естествено ПЪТЯ!

8.   Не живеем в България и този факт, че имам опора в лицето на институции и полиция ми дава стимул. Имам и снимкови доказателства

9.   Като те гледам, направо си за образец. Ама тамън за теб си е мъжът ти.

10.   Не мога да повярвам какъв задник е тоя. Бягай от него! Бягай, като гепард! Бягай и не поглеждай назад! За децата не се притеснявай, може да не запомнят, а ако запомнят ще им се повръща от това.

П. С. И животните имат чувства, много по-силни от нашите. Дано го разбереш.

11.   Разбирам те майка ми имаше същия проблем и на нея й е било посягано

12.   Бягай с децата от този човек опасен е утре ще посегне на децата

13.   Ама ти си много глупава. че имаш деца от този човек. Още щом ти е посягал в началото е трябвало да го оставиш. Ти пък и 3 деца си му родила. Как може такова нещо? За тебе хапчета няма ли? Като циганките си ги раждала. Ти си търпяла много време. Не знам какво си очаквала да се промени.

15.   Изчезвай от този ВЕДНАГА!!! Да не говорим, че си можела да го съдиш и за убийство, след като си загубила дете заради неговия побой. На практика той е убил детето ви! Само ти се чудя на акъл, защо си търпяла толкова много, че и деца си му родила. От такива се бяга още след първия бой, а не забременяваш и не им раждаш деца. Ама станалото, станало! Сега БЯГАЙ!

18.   Напусни го о никога не се връщай! Той не заслужава да има жена и деца! С побоите травмира децата не само теб! Оплачи се в полицията!

19.   Па, затваряй си краката малко. Със сто деца и пийняк мъж. Как си решила в началото да му родиш дете ще остане мистерия.

20.   Сългасен съм с номер 3 баща ми е същия боклук хубаво че се разведоха с майка някой път си мисля да му капна малко стрицин и за 24 часа ми се решават проблемите

21.   От някой коментари се разплаках, лесно е когато не сте на мое място, но така се е случило, взех си поука и сега ще си плащам за грешките.Знаете ли колко по-лоши случай има от моя.Очаквах съвети и поткрепа, а не упреци.Достатъчно ме упрекват всички близки, а когато си виждала този пример си мислиш, че се сличва на всички и е нормално.

23.   И като го отрови и случаят се разплете, какво става с нея и децата?
Напусни го и толкова.
Браво! Кураж!
Ж29

26.   Не е баща този който ги създава, а този който възпитава!

27.   Няма ли местни организации към които да се обърнеш за консултация - това че не си в бг е плюс. В нормална страна при доказано насилие ще получаваш и порядъчни социални надбавки за децата и мъжът ти след като е в нарушение ще плаща като поп, а и най-вероятно ще ви помогнат да се настаните някъде. Сигурно си попадала на някакви спешни телефони за жени, жертви на насилие - вземи позвъни на един от тях, ще ти кажат какво да правиш и ще те подкрепят. Говориш ли поне малко местния език?

28.   Вече сме във кризисен център, говоря езика, но плюс това ми осигуряват преводач! Благодаря ви за подкрепата! Децата са много разтроени и стресирани, много плачат и ми се къса сърцето, но вече е по-добре. Предстоят ни тежки времена за хубаво.

29.   Мила не се притеснявай всичко ще бъде наред. На децата рано или късно ще им мине но спомена във теб ще остане. Радвам се че сте в кризисен център поне не сте при него и да не си посмяла да се върнеш при него каквото и да става дори и да ти се моли бъди непреклонна!