Споделена история от Семейство

Ще се омъжвам! :) Трябва ми съвет за организацията на сватбата.
Здравейте!

Тук ще споделя моята история съвсем на кратко.
Става въпрос за мен и годеника ми. Сгодени сме от 4 месеца и ни предстои сватба. Вълнението е голямо. Постоянно гледам рокли, като видя магазин влизам и меря, разглеждам прически, мисля, кроя, творя в съзнанието си...

Избрали сме дата и ресторант, но се колебаем за всички останали детайли около сватбата. Ако някой има идейки нека сподели, за момента сме се спряли на книга за гостите, в която всеки гост ще впише свое пожелание към нас, младоженците и т. н.

Не сме мислили за украса на ресторанта и такива неща, предполагам че от тук коментиращите все някой е минал през това и може да даде своя съвет :) Аз ще бъда много благодарна, за което.

Избрала съм си снежно бяла пухкава рокля, без обръч, с много тюл, мой модел. По магазините нищо не ми харесва, затова по поръчка.

Хайде, давайте ценни съвети, поздрави от младоженците :)

Коментари

1.   Просто си наемете сватбен агент, той ще ви помогне за украсата и ще ви даде много идеи. Mary Jane

2.   На сватбата може да пуснете балони с хелий, да сложите в балони закачливи текстове за вас и кумовете, да ги пукате и четете. Да поздравите гостите с любимата ви песен, да накарате свекървата и тъщата да се надиграват на ръченица, за всеки от гостите да има подаръче-примерно някаква порцеланова статуйка или ваша снимка с надпис...

3.   Има достатъчно реномирани сватбени агенции, платете си, колкото и да е скъпо - едно, че за вас отпадат грижите и друго, че е по-добре нещата да се вършат от професионалистите. А и за всички хляб трябва да има, нали? Весела сватба и успехи в живота!
Мечо Пух

4.   Измислете подаръчета за гостите, но не някакви събиращи прах фигурки - никой не ги харесва. По-добре нещо, което да може да се ползва и свъзано с вас. Веднагами хрумва например 2 големи шоколадови бонбона по поръчка от някоя сладкарница с вашите инициали написани отгоре с някакъв шоколад например.
Украсете ресторанта, столовете, всичко. На масите може да се сложат свещи или интересни клонки/листа. Не пестете от украса в ресторанта, трябва да е хубаво и различно, да отразява вашите вкусове все пак не организирате банкет, че да сте в обикновен ресторант.
Помисли за музиката, ако имате специални предпочитания уговори се предварително с хората, които ще отговарят за това.
Намери някой полезен женски форум, със сигурност ще има много мнения, а за теб - много нови идеи :-)

Това е от мен засега, това се сетих. Успех!

5.   тъй като правя мениджърски проект ми трябва реклама на сватбена агенция.. може ли някой да помогне?

6.   Омъжих се скоро, понеже съм в по-напреднала възраст, а и по други причини някои неща бяха по-различни. Но грешката, която направихме беше, че моят съпруг мислеше как да бъде добре на гости, родители и т. н, а не на нас. Т. е. така мислете и планирайте нещата, че това да е вашия ден и вие да се чувствате добре, а не гостите

7.   Мила единственото, което мога да кaжa е да си прекарате страхотни и да си изживеете живота ЩAСТЛИВО и ГОРЧИВО на сватбата. :)