Споделена история от Семейство

Не издържам вече
ЗДРАВЕЙТЕ, тъпо е да го казвам но съм българка естествено, но съм от това объркано малцинство в България - турското, да туркиня съм, както и да е. Живея с българин вече от доста време, обичаме се, работим заедно и до сега много добре се разбирахме, но уви реших да споделя с нашите, че вече не съм малка никак, даже на 25 съм - и че имам приятел, а те не са в България и се наложи по тел. да им го кажа - побърквах се от лъжите и не издържах, а те ми казаха какво ли не, отрекоха се от мен и брат ми и сестра ми... сега с тях си говорим по тел. и мама ми се обажда но само ме упреква :( чувствам се ужасно, започнах да се държа ужасно с гаджето си, със приятелите също, не го правя нарочно, но съм като наранен лъв хапя на посоки - оптивам се да завърша образованието си и работя, но и за това нямам сили, нашите ме побъркват с мълчанието си вече от 5 месеца не съм говорила с татко... Не знам дали искам - аз много ги обичам - винаги сме били близки, а сега изведнъж така, а има и други неща, които не съм им споделила относно връзката си, че той е с 11год. по голям и разведен с дете и че от 3 год. сме заедно и наистина се обичаме, и съм щастлива с него... ... ... ... не знам какво да направя... а нашите пазят това в тайна от роднините и аз нищо не съм казвала на друг, но усещам че се побъркваммммм

Коментари

1.   Ако можеш да скъсаш със семейството си (а то какво семейство е, щом не те подкрепя, а само изисква), направи го без чувство за вина и заживей с приятеля си. Дори и с него да не се получи, ще калиш сигурността си в себе си - че си самостоятелна и отношенията със семейство и любим човек не могат да влияят на собствената самооценка и пътища към щастието.
Ако не можеш първото, то трябва да скъсаш с приятеля си.
Така няма да си в тази" лудост" .

2.   В живота не можеш да угодиш на всички. Според мен е много хубавно, че си намерила човек, с който се обичате. Това не го правиш, за да дразниш вашите, така че те трябва да те разберат и подкрепят. И рано или късно ще го направят. Това с различните надордности за отживелици, живеем в глобално село. Важно е да се обичате. Ако го оставиш и си нещастна, не вярвам родителите да станат по-щастливи. Те трябва да искат и да се радват ти да си щастлива. А това е винаги така, просто понякога не го показват.

3.   авторката

Много ви благодаря, ще гледам да съм по спокойна :( тъжно ми е и исках да го споделя.