Споделена история от Семейство

Семейството ми се разпада
Здравейте! Пиша и трия, пиша и трия... Чудя се ще ми помогне ли поне малко, ще ми олекне ли ако споделя... И все пак ще опитам. На 27 години съм, живея в град, който е далеч от родния ми. До скоро не бях сама, но вече се чувствам сам самичка. Преди няма и 2 години се омъжих за мъжа на живота ми (тогава бях сигурна, че е така), роди ни се прекрасно дете. Като във всяко семейство и в нашето имаше и конфликти и хубави моменти. Но от едно известно време отношенията са ни доста напрегнати, аз го отдавах на това, че мъжа ми работи нон-стоп, той е този който осигурява семейния бюджет. Нормално е да е напрегнат, защото иска да сме добре и да ни осигури всичко от което се нуждаем (така мислех до преди няколко дни). Също така нормално е на мен да ми липсва той и съответно му пиша или звъня да го чуя как е (гледам да не прекалявам). Един ден му звъня и той ми се развика - казах си "ОК", спирам. Прибере се вкъщи и почва да се заяжа (що съм направила нещо така, като можело да го направя онака и т. н. ), питам го нещо, той ми отговаря все едно ми се кара. Така аз започнах да се притеснявам да говоря с него, притеснявах се да го питам как е, къде е, какво прави, как му е минал деня и такива въпроси от ежедневието. Комуникацията ни някак се изгуби. Време за нас никога няма, нито за разходка, нито за каквото и да е било. Преди няколко дни той влезе в банята и незнам какво ме накара да му взема телефона и да го разгледам, повярвайте ми буца застана в гърлото ми! Попаднах на чат с момиче (майка видимо има дете на възрастта на моето дете и омъжена), в който видимо флиртуват, пращат си целувки и т. н. Попитах го какво става, какъв е този разговор и той веднага се опита да ме подхлъзне с възможно най-глупавата лъжа. Писах на момичето и тя отначало се опита да излъже, но и изпратих един скрийншот от разговора им и реши, че ще е по добре да си каже. Та разказа ми всичко. Много ме заболя (та аз имам само него и детето, той ми беше другар, той ми беше опора, а сега... ). Показах му разговора с момичето и той си призна. Попитах какво му липсава, какво търси...? А той ми отговори - ВНИМАНИЕ! Как да му дам вниманието, което търси като него вечно го няма като ми се скара, или ме нахока? Как? После пред него отворих чата му и един по един исках да разгледам разговорите, които провежда. Повярвайте ми на 15-тия се отказах, той пише на жени по 1-2 пъти и ако закачи някоя флирта е готов. Отказах се да чета, останах изумена. Та това ли е мъжа, който си избрах - се питам? Като му потърсих сметка изкара мен виновна, че не съм му обрyщала достатъчно внимание и той си запълвал времето, и търсил такова другаде... обичал да флиртува... , а уж няма време за нас, защото много работи, не се прибира вкъщи, не излиза с нас и т. н. Как по точно да му обърна внимание? Не приема, че е виновен, не пада по гръб. Много ме нарани!!! На мен също ми липсва внимание и ласки, липсва ми отношението му, което е крайно различно от сегашно, но не съм потърсила никъде нищо. Искам си семейството, искам си мъжа.. Незнам какво да правя - да се боря ли (има ли оправия), да оставя нещата по течението и каквото се случи, да си тръгна ли? Незнам! Обеща ми да не го прави повече. Дайте съвет. Някой минал през такъв период, моля да каже...

Коментари

1.   Такива са мъжете изневеряват с тоз и оня. Колкото до разговорите провери му телефона, нещо което ще го накара да си признае дали ти изневерява или не. От 2 години си с него и как го търпиш не знам.

2.   Номер 1 съм Забравих да споменея, че и аз съм мъж обаче не съм женен и нямам приятелка все още. Ерген съм :)

3.   Авторке, смяташ ли за редно да проверяваш телефона на мъжа си, и да ровиш в абсолютно-личните му предпочитания, па било то и флирт, с когото и да е? Мъжът си е мъж, и винаги има право! Не е жена! А, това което си направила направо си е престъпление. И нека не ми говорите вие жените за морал, защото днес благодарение на еманципацията ви, морал е термин предизвикващ насмешка, иронизиращ хората (мъжете) с чувство за семейна отговорност. За да охладнее мъжът ти към теб, сигурно си има причина. Възможно е да не му даваш това, което му се полага, и за това го търси на друго място. Това, че ти е разрешил пред него да проверяваш телефона му, говори за мъжко достойнство и почтеност. Означава и, че още държи на теб и може би ти прощава женската дързост и грозна намеса във вътрешния му абстрактен свят (мир). Винаги би могъл ако иска, да флиртува от друг телефон или компютър, а ти никога да не узнаеш за деянията (изневерите) му. Ако искаш да запазиш мъжа си, не го притискай, както препоръчва комантар №1. Отдай му се изцяло, за да усети истинската жена у теб. Ако някъде ти се струва че греши, него поправяй с укор, а нежно му подскажи, че не е правилно, това което прави, или е решил да направи. Докажи му, че той е единствен за теб, и нищо друго няма значение. Жените (не всички) имат това качество, да пленяват мъжете с нежност и всеотдайност. Знай, че жената е силна единствено със своята слабост, и мъжът инстинктивно започва да я защитава от опасности. Ако мъжът ти е възпитан от малък в мъжки добродетели (доблест и чест), винаги ще оцени женската ти стойност и никога няма да го загубиш, а ще се радваш на хармонията в семейството, отглеждаща децата му, бидейки щастлива!

4.   Към авторката:
Мъж съм /женен от над 12 г. / и от няколко месеца правя същото-пиша в нета с жени, флиртувам, говорим си за секс и т. н. и т. н. ОБАЧЕ: нямам никакво намерение да се виждам с тях, както и не съм влизал в чатовете с идея за последващи срещи. Просто ми липсва емоцията, която жена ми не ми дава. Не мога да се закълна, че няма да се видя, ако нещата продължават вкъщи да не са както трябва.
И само да уточним нещо-внимание, внимание, ама в какво се изразява това внимание. Секса как е... питам, защото ако там нещата куцат, изхода е този, за който говориш. Ти само може да си мислиш, че всичко е наред, АМА ДА НЕ Е. Има ли нещо, което му отказваш, например орален секс или каквото и да е, което той иска. Ако е така, леко полеко ще се отдалечи от теб, даже ще започне и да не му се иска да прави секс с теб и ще търси отдушник. Първо емоционален, а след време може и реална изневяра.
Сигурно за Н-ти път ще го повторя в не една и две теми тук. Дами, отказвате ли нещо на мъжете си в леглото, не се ли държите в секса като мръсници, това ви чака. Просто такава е мъжката природа, не е до възпитание. Приемете го и се поправете докато е време. Защото в началото е било любов, оженили сте се по любов и много много не сте гледали как и защо в секса. Обаче в един момент, като първоначалните чувства изстинат, а и секса като не е наред, ей го на резултата.
Ти авторке пак си помисли, какво е вниманието, което мислиш, че е достатъчно. Знаеш ли какво те съветвам /ако разбира се липсва/. Като си легнете, прояви внимание и му извърти една хубава свирка-страстна, мръснишка, курвенска. Говоря съвсем сериозно. Ако и това не помага, значи проблемите са ви на друго място. Аз с каквото можах и каквото считам, че е основополагащо за подобни проблеми в повечето случаи, дадох съвет.

5.   Намери си работа и се развеждай. Явно е курвар. Просто не си го познавала добре. Ако си ок, да си го вее насам и натам и да ви пренебрегва, стой си с него. Ако обаче искаш да си щастлива, ще трябва да го изгониш. Вече знаеш, че не те обича. Бъди честна пред себе си. Има и друг вариант. Да живеете като съквартиранти, ти няма да се грижиш за него, ще си намериш и ти любовник, но ще си гледате детето заедно и ще делите сметките. Това е положението. Той няма да спре и ти добре го знаеш. И да ревеш и не ревеш, смисъл няма. Приемаш истината, намираш си работа и минавате или към раздяла или към вариант съквартиранти. Иначе цял живот ще ревеш по форумите, как ти изневерява и колко си нещастна. И да ти се кълне, че спира, не му вярвай. Просто той си е показал какъв е.

6.   Знам, че ще отнеса доста единички и с право, но предпочитам да кажа истината такава каквато е право в очите, отколкото да говорим сладки и утешителни приказки, които няма да имат никаква полза за теб, само и само да се харесаме на женската аудитория тук.

Мъжете сме така. Обичаме, но имаме нужда от тръпка постоянно. Сегашното колкото и да го обичаме, то омръзва. Ако ни отнемат правото да имаме странични тръпки, по-скоро бихме престанали да обичаме, отколкото да се откажем от тръпката.

Подсъзнателно забранения плод е най-сладък. Чувства се прекалено ангажиран, сякаш по задължение трябва да е баща и съпруг. Просто му дай свобода да си вземе мерака и ще му писне. В никакъв случай не се старай да му се харесаш повече от другите жени. Бъди непукист даже покажи, че и ти ще си намериш друг, гримирайки се, излизайки демонстративно и той скоро ще си вземе мерака и ще му мине, а и ще те изревнува.

При мен поне така се получи. Не си мисли, че не държи на теб. Просто се чувства някак като затворник и затова е изнервен.

Всички фенимистки сега ще наскачат и са си прави, не го отричам. Но това са неща, които трудно контролираме по природа, колкото и да не ни се иска да е така. Другият вариант е просто постоянно да сме потиснати и изнервени.

7.   До номер 3! Грубо се изказа. Стига вече с тази мъжка солидарност и определяне на нередни действия като правилни. Кой е казал, че мъжът има това и онова право, а жената трябва да е ощетена? Никой не може да се подиграва с нечий живот, с душата на друг. Ако са ви слаби нервите, не влизайте в сериозни връзки - наранявате излишно! Решили, че нещо им липсвало и хайде да си го търсим другаде. Но така не става. Това не са действия на зрели и мислещи хора. Дали би ти било приятно, да обичаш безумно една жена, с трепет да я чакаш, да обичаш всяка част в нея, и да намираш смисъл само в нейното присъствие, и хоп някой ден случайно да разбереш, че за нея има някой по-интересен, по-добър във всичко и т. н.. Огорчението е голямо. Или обичайте честно и истински или напускайте! Средно положение няма. А към авторката - ти си направила всичко възможно, и си търсела само малко топлина, а в замяна получаваш игрички зад гърба си. Остави този мъж, дори да е най-трудното нещо, което си правила, защото той няма да се промени. Временно би ти замазал очите, показвайки, че уж е станал по-добър, но уви. Времето лекува всичко, и слънцето винаги изгрява отново.

8.   Според мен така често се случва при хората, които бързате със семейния живот, със сватбите и бебетата преди да сте опознали истински човека до вас, но както и да е.
Мисля, че си заслужава да се бориш ако го обичаш още, но такъв процес е двустранен. Постави му ултиматум да прекарва време със семейството си и да спре с тъпотиите, но дали ще спре действително -зависи от него.
Той не е бил готов за сериозна връзка, камо ли за семейство, според мен. Жалко, много жалко за детето ви, но ти няма какво да губиш - пробвай се, но ако не се получи - поне ще знаеш, че си направила всичко, което е зависило от теб.

9.   №7, №3 съм! Защо така ме изкритикува, след като бях толкова добронамерен съм авторката, и имах желание само да помогна? Вярно е, че мъжете сме солидарни момежду си, но кое точно намираш за нередно в поведението на мъжете към жените и защо съветът ми да е неправилен? Като казах, че мъжът винаги има право, имах предвид мъжката независимост и женската обремененост в модерните семейства, ако въобще можем да ги наречем семейства, защото днес това го наричат съвместно съжителство, между половете, а брачната институция е обезсилена. Жената природно е ощетена, и за това мъжът няма никаква вина. Задоволяването на половия нагон при мъжете няма нищо общо с подигравката на нечий живот, с душата на друг. Това е просто физиологична нужда, която мъжете задоволяваме, когато жените до нас не желаят или не могат да задоволят. Днешните сериозни връзки никога не са сериозни както са били в миналото, и когато жената омръзне след време на мъжа, той просто я сменя с по-млада или с по-различна. Прекалената женска гордост вреди единствено на жената, и ако тя иска още мъжът да е до нея, не обръща внимание на мъжките забежки, които са временни и той отново се връща при майката на децата си. Рядко има вече такива мъже, които да обичат безумно някоя жена, с трепет да я очакват и да намират смисъл само в нейното присъствие, а на нея мъжът да и е омръзнал и да търси удоволствие при друг мъж. Почти винаги е обратното, защото женската хубост бързо преминава, а мъжете имат много по-дълъг срок на годност. За това казах, че мъжът винаги има право, а жената трябва да е доволна, ако той все още я харесва и е останал при нея, защото женската независимост днес се тълкува погрешно от женския пол. Обикновено капризните жени благодарение на големите си претенции за независимост, често остават самотни майки, а за мъжа, шапка на тояга. След като предлагаш така смело на мъжете, или да обичат честно, или да напускат, кое мислиш, че ще предпочетат по-голямата част от тях? Да не се изненадаш, ако предпочетат второто? Не съм сигурен, че съветът ти към авторката да остави мъжа си е много правилен. По вероянто е той да я изостави, ако авторката не промени нещо, което да го накара да я предпочете пред другите отново. Жалко ще е за детето, но какво да се прави, в модерни времена живеем, а еманципацията освободи мъжете от отговорност. За това да му мислят жените!

10.   Aвторке, видя мъжките мнения, нaли? !
Момичетa, видяхте мъжките мнения, нaли? !
Извод: същото зa нaс, секс където и с когото ни хaресвa и точкa!
После не ми ревете по сaйтовете жaлки мъжеподобни!
И оня мaймуняк ( н 3) пaк ни нaтрисa ментaлните си пръдни, ти не рaзбрa ли, че НЕ си мъж, бе? ! Време е ти сaмият дa си нaмериш мъж и дa кротнеш мaлко.
Те искaли, те имaли нужди... пък ние не, хaхaххa, a дaже не. могaт достaтъчно зa еднa женa и е време дa им го кaжем ясно. Глупaци.

11.   Номер 3, развесели ме и ще споделя един достатъчно красноречив текст от интернет пространството, относно това, кой е по-ощетеният от природата.

" Мъжът оставил на жена си бележка на масата със следния текст: Скъпа, трябва да ме разбереш, ти вече си на 44 години, а това вече е сериозна възраст за жена, и ти и физически, и морално вече не можеш да задоволяваш всичките ми потребности. Затова тази вечер аз ще прекарам в компанията на моята 18-годишна секретарка, а у дома ще се върна в полунощ или малко по-късно. Когато се върнал у дома той намерил бележка с отговор: Мой любими и мили съпруже, аз, разбира се, не съм забравила, че съм на 44 години, но и ти не си вече младеж, също си на 44. За съжаление, ти също не можеш да удовлетвориш моите потребности. И тъй като съм преподавател в колеж, аз ще прекарам тази нощ със свой студент, който е на същата възраст като секретарката ти. Само че като преподавател по математика, искам да ти обърна внимание, че 18 влиза в 44 много повече пъти, отколкото 44 в 18, така че аз няма да се прибера у дома до сутринта. С любов, твоята жена. "

Хайде със здраве!!!

12.   Лелее, №10??? Казваш, били сме жалки мъжеподобни?!? Ха сега де? Да се ядосвам ли, да се смея ли? И от къде извади този "извод"?

"извод: същото зa нaс, секс където и с когото ни хaресвa и точкa!"

И за вас секс, където и с когото ви харесва?! Да, ама тоя дето ви е харесал, може на него вие да не му харесвате ако сте на неговите години, да не говори ако сте и по-дъртички от него. По скоро мъжете я карат с когото им харесва, стига "чичко паричко" да е здрав в кръста. Аз съм №3 и не съм маймуняк. Е, може да съм малко косматичък, но природа, какво да се прави. Ако обръсна де що косъм имам, сигурно ще има вълна за една фланела и два чифта чорапи, ама чак пък маймуняк не съм. :) И какви ментални пръдни съм ви натрисал въобще не разбрах. Просто бях доста любезен и исках само да помогна, но чак пък да съм се изпуснал (пръднал), не съм се усетил. Ти още малко, и ще ме изкараш, че съм се находил по голяма нужда! А, че съм мъж, мъж съм си, и то за най-малко три жени. На теб ти трябва мъж като мен, с добра душа, меко сърце и едно кораво нещо, че да мирясаш най-после, и да не си толкова крива и недружелюбна с хората около теб.

13.   №11, радвам се, че съм те развеселил. Не знам дали 48 влиза в 18, но ако влезе макар и трудно, по-добре ще е, отколкото да влиза в други 48, и да му е широко около врата. А, като си толкоз красноречива, хайде и от мен малко красноречие от нета!

"
Мъж отива с жена си на ресторант. В ресторанта влиза руса мадама. Отива до мъжа и започва да го прегръща, целува.
Съпругата:
- Коя е тая?
Мъжът:
- Любовницата ми.
- Мръсник, изедник, мекотело. Развод, развод!
- Добре! Значи се отказваш от всички милиони, от готините коли, от вилата на Хаваите, от бижутата и къщите ни по целия свят.
Жената навела глава.
След малко в ресторанта влиза друга двойка.
- Скъпи - попитала вече примирилата се съпруга - това не е ли Питър?
- Да, той е.
- А тази с него коя е?
- Любовницата му.
- Нашата любовница е по-хубава, нали? "

Поздрави!!!

14.   Авторке, още като прочетох, че не се прибира вкъщи(под предлог, че работи денонощно) и не излиза никъде с вас, си помислих, че има друга жена. А в случая даже флиртувал с много жени. Според мен просто си е женкар. Започни работа и се подготви за развод. Иначе ще ти опъва нервите цял живот и ще ти разбие здравето. Всеки път като го няма у вас ще си мислиш дали не е с друга жена. Така не се живее. Щом няма вече доверие между вас, то бракът си е отишъл... Започвай работа, взимай детето и ако трябва се върни в родния си град. На всичкото отгоре се държи нагло и те обвинява теб. Ми да си живее сам.

15.   Никога не съм разбирала вменяването на вина само на едниния или само на другия пол, както го правят някои хора тук. Но и мъжката гордост си има своите лоши страни, не само женската. ;)
Изтъквайки интимните нужди на мъжа и неговите най- точно казано слаби ангели, излиза, че по- скоро той е ощетения и неспособния да се въздържа. А неспособността да се въздържаш често се тълкува като слабост в лицето и на двата пола. Наличието на нагон не е оправдание, нито причина за гордост, защото всички го имаме малко или много, с изключение на асексуалните. По- скоро е повод за гордост, ако си овладян и то не само в това отношение.
Споменаването на морала и еманципацията е неуместно, защото разврат (и сред двата пола) е имало от много векове, не само от вчера или днес, а примери за работещи, успешни и нетолкова успешни жени владетели, лидери и императрици има в цялата човешка история, просто не са били наричани еманципирани. Лично за мен еманципирани са не работещите или самостоятелни жени, а тези които са забравили, че са жени. Правете разлика!
Колкото до привлекателността на двата пола в определена възраст - по принцип е индивидуално, но когато се огледам, рядко виждам добре изглеждащи мъже и жени над 40- 45.
Относно темата, мисля че и авторката, и мъжа ѝ имат вина. Според мен авторката се е опитала да даде внимание на мъжа си, но той го е приел за досадно натрапване и затова се е обърнал към друга и е обвинил авторката в неотдаване на такова. От друга страна, той не ѝ дава шанс тя да му даде внимание. Някъде се къса връзката в техните взаимоотношения. Обаче, едно е сигурно и то е че ако не получаваш това, което искаш от партньора, то рано или късно го намираш при друг/ друга, без значение дали си мъж или жена. Факт, колкото и да не се харесва на сексисти, феминисти, шовинисти и прочее елементи.

Black Sabbath

16.   Забравих да допълня още нещо. Авторката бе разкритикувана, че е преровила телефона на мъжа си. Няма спор, че това е посегателство към личното пространство, но понякога се налага да го направиш, когато имаш съмнения за инзевяра (без значение дали си мъж или жена).

17.   Според мен, мъжете и жените трябва да си намалят претенциите малко. Много вече се навъдиха такива - правят се на голямата работа, а всъщност са кръгла нула. И понеже тук се плюе по мъжете, аз ще допълня, че огромна част от жените са същите. Проблема не е само в нас, мъжете.
Жената не може да очаква уважение само, защото е жена. Уважение не се дава даром, а се заслужава. Заслужава се с поведение, обноски, маниери, разбирания и т. н. Когато една жена очаква ВСИЧКО от мъжа до себе си, то тя не заслужава уважение. Когато една жена очаква да бъде забавлявана и развличана от мъжа до себе си(да не й скучен), а тя просто стои и си цъка отегчено на телефона, не заслужава уважение.
Мъжа трябва да работи над себе си и жените сами ще почнат да му се лепят с времето. Да работи над външен вид, самочувствие, поведение, власт и т. н. Един мъж не може да очаква, че ще отиде при дадена жена и тя веднага ще му падне в краката. Ако е нормален и средностатистически, в 90% от случаите ще бъде резнат. Просто много им пораснаха претенциите на жените. И тук идва грешката на мъжете - свиват си опашките и се озлобяват. Почват да се жалват...
Мъжкарят е хищникът в групата при повечето животни. Мъжкарят винаги е надарен с хищнически инстинкти - хитрост, подлост, сила и т. н. При хората не е по-различно. Това да си свиеш опашката и да се озлобиш въобще не отива на един мъжкар. Поставяш си цели, газиш наред, къде със сила, къде с хитрост и лукавство, но си постигаш целите. И женската ще дойде по някое време.

18.   От авторката: Благодаря Ви, че отделихте от времето си да прочетете историята ми и да изкажете мнение!!! Това е част от историята, но щом голяма част от Вас обърнаха внимание и наблегнаха на темата за секса ще Ви кажа и там как стои, а именно: Секса за него е много важен и разбира се ми го е казвал и показвал, а аз от своя страна разбирам и се опитвам да дам всичко от себе си. Та от едно известно време, както споменах по-горе в историята, той се прибира и започва да ме хока, обижда, критикува за щяло и нещяло, като наближи време за лягане става съвсем друг, с една дума омилква се. Направи ми впечатление 1-2-3-10-20 пъти все така в един момент започвам да се чувствам използвана (не след дълно прочетох въпросния тач. Знаете ли колко е трудно да те обиди някой и след малко като си търси неговото да се направи, че все едно нищо не е станало? ), хем трябва да правя секс и хем да преглътна обидата. Вместо да ме ласкае, а и дори да не се правим на влюбени ученици, поне да се държи с мен нормално, а не като човек, който му е крив за всичко и в следващия момент да лицемерничи, когато му се преиска секс. Да и под внимание той разбирал именно това – СЕКС. Е "аджаба" как да му предложа всичко от себе си, като той не ме е предразположил? Иска при всяко, за него, удобно време аз да съм вдигнала крака, а после да съм отново Пепеляшка! По цял ден търча по площадки, по градинки, прибирам се - чистя, готвя, пера, опитвам да уча ( уж съм студентка), физически съм изхабена (опитвам да не го показвам, че ще каже, че се оплаквам), а той вечерта като дойде очаква да съм заредена на МАХ. Разбирам, че и той е капнал от работа, но вместо да седнем като нормално семейство - да поговорим, да се послеем и всичко ще дойде по реда си, той ми се кара като все едно съм му прислужница, която не си е свършила работата както са й наредили и чака секс (не че не го получава, но някак не е както трябва). Та във връзка с това, че той не получава това което му се полага - не е точно така. Разбира се той пак каза, че му липсва СЕКС (не разбирама този нагон... а като Ви казвам, че правим, то това е така, но той явно иска няколко пъти на ден и всеки ден... което се доближава до реалнотта, но явно иска още повече). Аз не получавам това което ми се полага, но не го и търся на друго място. И както №3 казва - явно има друга причина той да охладнее - питах и отрече да е охладнял (това ще разбера с времето). Пак към №3 не само съм показвала, но и милион пъти съм доказвала, че е единствен за мен (може би тук е моята грешка, не е нужно да разчита на това, че съм вързана).
Никога не съм го ограничавала, не съм му забранявала (работата му е свързана както с мъже, така и с жени, но това не ме е притеснявало), не съм го проверявала, следяла и т. н. и т. н явно така му отпуснах края.
Благодаря за съветите и коментарите. Ще се радвам и други да се включат.

19.   Номер 13, наистина повечето жени (и мъже) ще потвърдят, че 48, влиза в 18 макар и трудно, както ти каза.. а всъщност ако изобщо влезе .. понеже някои неща омекват с времето. Природа.

21.   №19, казваш само полуистини! 48 може да влезе в 18 лесно, или по-трудно, като това зависи в повечето случаи от 18. Ако 48 иска да влиза, едва ли ще му е толкоз трудно. Трудно 18 ще го спре, за това ще е по-добре да не се съпротивлява, за да стане влизането по-лесно. Виж, ако 68 иска да му влезе 48, тогава ще е много трудно 48 да пожелае това. Не че няма да може, но ще е трудно да го пожелае! Освен ако не е гнуслив. :) Природа както казваш, която е по-благосклонна къв влизащите, защото удоволствието от влизането им е винаги гарантирано. А, на тези дето чакат да им влезе, по някога си остават само с чакането, или пък симулират удоволствие, което в същност не получават. Казват им започнати, и недовършени, относно удоволствието! Омекването (както казваш) е с напредването на времето, но от него отново губещи са тези, които чакат да им влезе! Природа, какво да се прави!

22.   Авторке, край вече. Никакъв секс за тоя мунчо, никакво прислугване, да си го търси при повлеканите, които сваля. Нека се почувства свободен да прави каквото иска и няма да мине много време и ще дойде да ти реве на вратата.
Много нагли тия мъже! Това искали, онова искали, ама жената ако поиска и го направи, мъжа на момента ще я зареже. А жените ще си го дандуркат и ще се чудят как да си спасяват връзката, въпреки че са унижени и излъгани!
Поведението му е типично при изневяра. Постоянно те обвинява и все е недоволен. Не се измъчвай, че в теб е вината. В него е. Той е постъпил долно.

23.   Боже, божеее! 48 трудно влизало в 18, другата пък не виждала добре изглеждащи хора над 40 г. около себе си... Ужас.
Аз, драги мои читатели и писатели, съм жена на 46 години. Всяка сутрин ходя да бягам по един час, а два пъти седмично ходя след работа на танци. А също на фриьор и маникюр най - редовно, за които плащам с парите, които сама съм си изкарала /макар че съм омъжена/. Купувам си нови дрехи, забавлявам се.
Непрекъснато ми се лепят разни мъже - някои се опитват да ме заговорят докато тренирам сутрин, някои ми пишат в социалните мрежи. Малка част от тях са колкото мен и по - възрастни. Повечето са по -млади с поне десет години, че и повече.
А тъпия виц на номер 13 няма изобщо да го коментирам. Да унижаваш друго човешко същество с думи или действия е престъпление, а ако това е твоята жена... си просто един боклук и парите и колите не променят нищо.
На авторката ще кажа да си живее живота, защото е само един и е кратък, без да се тормози от постъпките на недораслия си, комплексиран и жаден за чуждо женско внимание съпруг.

24.   Драга №23! Това дето го казваш, само ти си го знаеш, а след като вече си на 46, ще си останеш само с мечтите, за по-млади мъже да ти се лепят. На такива лелки им казваме "прочетен вестник"! Щом всяка сутрин бягаш по един час и два пъти ходиш на танци, кога ти остава време за да се грижиш за дома? Или смяташ това за работа на съпруга ти? Ясно е, и как си изкарваш парите, като всеки женски труд, без полза от него, ама заплатата е важна. Вица ми може да ти се струва тъп, но само на теб. Да, аз съм №13. Той беше отговор на още по-тъпия виц на №11, дето "математичката" обяснява на съпруга си, как 18 по лесно влизал в 48. А унижението е доста относително нещо. Ако се погледнат нещата под друг ъгъл, то жените-феминиски правят нагли опити да унижават днес мъжете, само дето не им се получава. Няма как жената да се чувства унижена от мъж, след като мъжкото достойнство е над женското его. За това на мъжът са му позволени от природата неща, които са забранени за жената. За това той има право на любовници ако изпитва нужда за такива, а жената няма. И ако си схванала метафората на вица, значещта, че жената трябва да си затваря устата и не може да поставя условия на мъжа, ако не иска да бъде сменена, понеже мъжът винаги е независим от жена, докато обратното е голяма рядкост. И забележи! Мъжът може да има хиляди деца, а жената най-много 30 през целия си живот. А, и срокът на годност при мъжа е много по-дълъг от женския. За това и свръх феминизъм да бъде наложен, мъжът винаги ще е над жената, защото това е природен закон и не се променя с граждански закони. За това съветът ми къв авторката е да се примири с поведението на мъжа си ако не иска да остане самичка, и да намери начин да си го върне, като загърби прекалената си женска гордост без реално покритие. Мъжът си е мъж, и винаги има право. А, мъжкият характер само умната жена може да промени с женско поведение и действия, които не са съпоставими с феминистичната идеология, за женската независимост.

25.   Драги 24, на такива мъже като теб, ние, 18 годишните им викаме дърти извратеняци и очи пълни - ръце празни. Излез от собствените си заблуди - мъжете с нищо не превъзхождате жените, всичко което се отнася за мъжете, същото се отнася и за жените! Дъртите мъже много трудно може да имате връзка с много по-млада жена - само грознички, отблъснати от техните връстници биха се хванали с някой чичак мераклия.
Има точно толкова рогоносци, колкото и рогоноски, жените са точно толкова фанансово независими колкото и мъжете и обратното - има и финансово зависими мъже и пр., жените също флиртуват и изневеряват точно колкото мъжете, при съвременните възможности на медицината жените раждат и на 60 години. Както мъжете трябва да се съобразяват с желанията на жените си така и обратното. И двата пола могат да си намерят 18 годишни. И мъжете и жените след 50 години могат да бъдат еднакво красиви и желани, или пък грозни - всичко е индивидуално. Така че, драги No: 13, не си въобразявай, че мъжете сте нещо повече от жените и жените са ощетеният пол. Жестоко грешиш и явно имаш ограничени контакти и малко житейски опит. Огледай се наоколо и ще разбереш, че ние, жените, можем да причиним на мъжете същото което и вие на нас. Мъжете и жените са равни и няма по-силен пол - това са изтъркани клишета от времето на баба ми!

27.   Браво, 25, каза му го добре. А до 24 - жената трябвало да търпи, за да не бъде сменена!? Ха-ха... Нима "мъжете" не подлежат на смяна? Даже заради супер егото си по-трудно приемат факта, че някоя им е била шута. Относно финансовата зависимост. Много жени си тръгват и с по 2лв. в джоба, но с гордостта си, и новият живот, който ги чака е далеч по-хубав, от унижението покрай един разгонен нещастник. Един мой близък казваше, че хората не се женят само да правят секс, но и да си помагат и уважават. Сексът не е всичко, възрастта не е важна, всъщност всеки иска в края на деня да има някой, на чието рамо да се приюти, да се чувства у дома, а някои съзнателно губят тази привилегия. Пазете семействата си, те са всичко.

28.   №25, вие 18 годишните само на ум им викате на мъжете дърти извратеняци. В действителност се надявате на "чичко паричко" да ви почерпи и да ви купи някоя дрънкулка, за да се изфукате помежду си. На чичкото ръцете му все са пълни, а очите му са пълни само когато има с какво да се напълнят. Защото днешните обекти, пълнещи очите са все по-голяма рядкост относно физическа женска красота или визия. Уж 18 годишни, а изглеждат по на 35-40. Отпуснати от всякъде, увиснали и целулитни. Някои си остават само с претенциите, и не пълнят очите дори и на чичковците. Мъжете във всяка възраст могат да имат връзка с по-млада жена, и това се е превърнало в мода, след унищожаването на патриархалните ценности, а за мъжкото превъзходство няма нужда да споменавам, защото то е очевадно. Ако не беше така, нямаше да има множество закони, защитаващи жената, която сама не може да се защити, за разлика от мъжа. Финансово зависимите, и въобще зависимите от жените мъже, са единствено мъжете под чехъл, заради лошото им възпитание от детска възраст, в следствие на извратената политика за равенство между половете и антимъжко законодателство, но са много малък процент. Жените са си рогоноски по природа, а законите с женските права, превръщат мъжете в рогоносци, от което губещи са отново жените. Съвременната медицина колкото и да е съвременна, не може да измести природните закони за репродукция. На 60 едва ли има 100 жени родили деца в света, със съвременни методи, а след 40 вече, жената за някои мъже е бабичка, и не става за разплод. На дърта баба червило да сложиш, млада няма да стане, с каквито и съвременни средства да я разкрасяваш. Така че, №25 не си въобразявай, че жените сте равни на мъжете и можете да ни причините същото, както ние на вас. Най-много да ви набием, за да ви докажем кой е по-по-най, или по-силен пол, пък вие си говорете с клишета, че мъжете дето биели жените били слаби! И една поговорка, от времето на баба ти, пропита с много мъдрост! : - "От зелена тиква, семе не се взима! " Това относно съветите ти към авторката. За това добре си помисли върху действията на 18 годишните, дето смятат очите пълни, пък ръцете празни на мъжете във всички възрасти! Жените винаги са били и винаги ще бъдат по-слабият и подчинен на мъжете пол, защото това е природна закономерност, определяща репродукцията и продължението на човешкия род, и никакви граждански закони не могат да променят това!
Авторке, ако мъжът ти въпреки всичко все още те желае като жена, ще трябва да подходиш разумно и да не го отблъскваш, за да не го загубиш! Съветите на феминистките с претенциите си за женска независимост ще те направят самотна майка, и ако случайно привлечеш някой мъж, той ще те упреква в некадърност заради отношенията ти с първия. След няколко години ще си вече жена в напреднала възраст и с дете. За да имаш мъж до себеси, той ще е или разведен, или много по-възрастен от теб, и ще те ползва за болногледачка. Вариантът "по-добре без мъж, от колкото зле придружена" е наложен от феминизма, и се е превърнал в сентенция и манията за женска независимост, която на практика не съществува, защото независим изцяло е само мъжкият пол!

29.   Мъж съм, и мога да кажа, че такива индивиди като Н 28 направо ме отвращават! Започне ли някой такъв да говори за бой над жените, си представям колко пари струва, и колко е отхвърлян от тях, и то с право, за да се сдобие с такава злоба. Също така разбирам, че и хал хабер си няма от жени. Истинският мъж е уверен в себе си, и уважава жените. И не излива комплексите си за малоценност върху тях, а се бори и усъвършенства, за да бъде добър съпруг и достоен баща на децата си. Да биеш и заплашваш жена, за да покажеш някаква уж сила, е проява на слабост и е много, много примитивно. Не вярвам, че някоя жена би избрала такъв "мъж".

30.   Хахахаха, тук някой яко се е вкарал във филма. :Д Пак се говори за феминизъм, който в България почва няма, което е първият явен признак, че някой живее в своя си свят. Лошо няма, де.
И понеже редовно се интересувам от феминизма като антифеминистка, само ще информирам аудиторията тук, че мъжете във феминистките държави са сериозно унижавани. Има много сигнали за жени, били мъжете си, които не са приети насериозно и много фалшиви сигнали за мъже, посягали или изнасилвали жени, заради които вкарват в затвора и дори има регистрирани опити за самоубийство. Други неща са и демонизирането на мъжете, правата, които жените получават при сключване на брак и куп други работи, но само тези неща показват как един феминизъм мачка мъжете и ги прави на нищо. Ужасно е, но е факт. И мъжете са безсилни, защото ако имаха думата, то вече щяха да преборват феминизма. Заформя се т. нар. MGTOW - Men Going Their Own Way.
Никъде не пише, че мъжът може да има любовници, а жената не, нито обратното. Нито природата го налага, нито животът ни зависи от тази мъжка полигамия. В крайна сметка сме хора, а не лъвове и ако природата искаше да живеем като в прайд, то ние щяхме да живеем като в такъв. Всеки е склонен към грешки, но изневярата сама по себе си е нещо мръсно и не трябва да се толерира.
Колкото до зависимостта на единият пол към другия, "превъзходството" и посегателството: мъжът е физически по- силен от жената за да я пази, а не за да а бие. Мъжете са слаби, когато бият жените си за глупости, не защото им липсва физическа сила, а защото са неспособни да си решат проблема си по нормален начин. Всеки, който посяга по този грозен начин, без значение от пола е слаб, колкото и мускулест да е. А в природата всичко е свързано и липсата на едно нещо води до катастрофа. Не е редно нито жените да са подчинени на мъжете си, нито мъжете на жените си, трябва да има лична свобода. А че не сме равни - така е, ние сме различни, но по- добър пол няма!

Black Sabbath

33.   №30, кои феминистични държави имаш предвид, дето мъжете са унижавани и бити от жените си, че до сега не съм чувал такова нещо? Но пък бях свидетел на случай в Белгия ( Machelen), в една вилна зона, как един фламандец-полицай, преби от бой жена си-французойка пред трите им деца, защото му зашлеви крещейки шамар, а ние (строителна група в съседство) станахме неволни свидетели. Ти си толкова антифеминистка, колкото аз съм "радетел" за женски права! Патосът с който описваш унижените от феминизма мъже във феминистичните (според теб) държави говори за очевадна неприязън към мъжете. Същото отношение има и мъжът от коментар №29, който в същност е жена, представяща се за мъж. Според него (нея) било проява на слабост при мъжа пребил жена, която нагло го е предизвикала, и се мисли за недосегаема. Че и не вярвал/а някоя жена да избере такъв мъж!? ! И от кога жените започнаха да избират мъжете? Сигурно във феминистичните държави жените подаряват пръстени на мъжете, предлагайки им брак, на тези които са си избрали! :D №30, този твой факт, дето феминизмът мачкал мъжете, а мъжете били безсилни не е никакъв факт, а женска мечта-фантазия, която никога няма да се сбъдне. За да мачкат мъжете, жените винаги злоупотребяват със законите, които насърчават женския психически тормоз над мъжа, поради което мъжете все повече ги пребиват от бой, а насилието над жените прогресивно нараства. И не само че ги бият, ами ги и убиват вече. Дори и у нас, където феминизмът е заразил само големите градове, а в провинцията жените не смеят да гъкнат. Ето това е факт. Наричат го феномена на 21 век. Само във Варна през миналата 2016 г. са убити 9 жени от съпрузите или приятелите си, без значение дали са заклани, удушени или застреляни. Е, някои мъже се самоубиват, както и ти твърдиш, но първо избиват де що женско им попадне, съпруга, тъща, дъщеря и прочее, а след това се самоубиват. Ето това е резултатът от феминизма, който е дело на други мъже, решили да експлоатират двойно човечеството чрез анти-мъжка политика. Точно поради тази причина в Русия Путин декриминализира домашното насилие, и вече е регистриран спад на убийствата там на жени. У нас домашното насилие не е криминализирано, което означава, че не сме чак толкова феминистка държава, въпреки заплахите на ЕС. Дори и след подписването на Истанбулската конвенция на 16 април 2016 от Екатерина Захариева нищо не се е променило а напротив. Насилието продължава да расте. Виж статистиката за 2016 година, и за 2017 до сега. Не може да се вкарат 1 000 000 мъже в затворите, а и кой ще ги вкара? Физическото превъзходство на мъжа е факт неоспорим, и винаги ще определя мъжкото върховенство, и подчиненото положение на жената в обществото. Всичките простотии за равенството и подчиняването на мъжете от жените чрез законите само утежняват положението, и предизвикват саморазправа (мъжко правосъдие). За да пази мъжът жената, ще трябва да се променят законите, защото равноправието между половете изключва защитата на жените, поради липса на ценностна система (морал). По-добър пол сега не е разрешено да се казва. В миналото се казваше по-висш или по-съвършен пол и на всеки му е ясно за кой пол става въпрос, а където е силата, там е и правдата. За това посъветвах авторката да не отблъсква мъжа си, защото освен че има дете от него, има и минало, което едва ли ще изтрие с лека ръка, заради една мъжка изневяра. Ако мъжът и я напусне, друг трудно би се задържал при нея, а и рядко има мъже, които да гледат чуждо дете. За това мъжката изневяра е простена, а и мъжете сме си моногамни по природа. Женската изневяра е непростима, и последствията винаги ще са за жената.

storm bringer

34.   Н 33, слaдък, мечтите сa хубaво нещо, още повече aко могaт и дa се реaлизирaт. Ти знaеш, че твоите- не. Предполaгaм, че ти е коствaло дa осъзнaеш, че си крaйно отблъсквaщ освен сериозно увреден психически... хубaвaтa новинa е, че в днешно време с лечение се поддържa долу- горе добър живот и СРЕД хорa. Нaдявaм се си потърсил помощ и се грижиш подобaвaщо зa себе си, все пaк не би било приятно зa никой нормaлен дa се рaзминaвa със подобни зaплaхи по улицaтa дa речем.
Рaдвaм се все пaк, че лесно се рaзпознaвaте тaкивa и никоя женa нямa дa изпaдне в бедa просто зaщото нямa дa посвети нито миг зa "опознaвaне".
Чукaм нa дърво и блaгодaря, че никогa не ми се е нaлaгaло дa виждaм нa живо тaкъв.

35.   №34, и ти си сладка, ама не лепнеш! Права си за мечтите, особено женските, дето няма как да се реализират, ако мъжете не го позволят. За отблъскването може доста да поспорим. В днешно време отблъскващи са все повече жените, особено феминистките, които мъжете не поглеждат, а и има защо. Психическото им увреждане започва още от детска възраст, а манията им за разменянето на ролите с мъжете в управлението на света е повече от психическо заболяване, граничещо с шизофрения. Хубавото е, че мъжете вземат вече мерки, срещу това заболяване, породено от една утопична идея, целяща унищожаването на Хр. свят. Все пак разумът надделява винаги, а женската лудост бива озаптявана по различни начини от мъжете. Защото на никой мъж няма да му е приятно, жена да му нарежда у дома, кога и с кого да прави секс или кога да ходи за риба! И аз се радвам, че такива жени стават все по-малко, защото заразата е ограничена, и огнищата на зараза са локализирани, а мъжете вече ги вземат на сериозно, като заплаха за човечеството. Чукай на дърво (по главата си) да не срещнеш мъж, когото да ядосаш с глупавите си претенции и надменно женско поведение, защото може да няма такъв като мен на близо, който да те спаси от него. И не бъди толкова сигурна, че няма да срещнеш такъв! Светът е шарен, и има хора всякакви. Коментарът ти няма да помогне на авторката, ако я насърчаваш към съпротива и неподчинение на мъжа си. Не е добре да му дава повод за да я напусне, защото тя ще е губещата. Всяко мъжко увлечение затихва, след задоволяване на нагона. За това мъжете винаги си вземат своето, което им се полага по природа, а жените не могат да им противодействат, защото са по-слабия пол, а и са моногамни! Природа... нищо не можеш да направиш, винаги действат природните закони, които са над гражданските, а където е силата, там е и правдата!

storm bringer

38.   Моля, разни "сторм брингъри" да не си позволяват наглото отношение да определят дали съм антифеминистка или не. Защото съм си антифеминистка, колкото и на такива индивиди да не им се иска и да изгарят от желание да се борят срещу почти несъществуващия феминизъм в България. Факт е че мъжете на Запад са унижавани от феминистичните закони и това не е "неприязън към мъжете", а реален факт, който съществува. Прекрасно съм описала как става това, но това че някаква буря е отнесла мозъка на сторм брингърчо и той не може да го схване, си е негов личен проблем.
Феминистки държави са Швеция с изцяло феминисткото им правителство, Австралия, САЩ, Канада, феминизъм съществува и в някой от висшите касти на Индия. Сторм брингърчо да си спести наглото отношение и да си провери инфото.

Black Sabbath

39.   Е, хубава работа № 38!!! Да не би някоя "черна събота" да ти е развалила настроението? Щом си антифеминистка, значи че сме от един отбор. И, не, изобщо не съм нагъл, просто така ти се струва. А пък на мен ми се струва, че феминизмът като идеология зарази доста страни, но слава Богу ние сме балканска страна и ориенталският манталитет на мъжете, не допуска феминизмът да се вихри, и му чупи краката още преди да е проходил. А мъжете на запад си заслужават унижението щом допускат женската гавра с тях. Феминизмът разболява лабилните мъже, като ги разболява от мазохизъм, та за това на запад някои страни женската извратения вече е на път да унищожи цели нации. Швеция доста пострада с феми-изпълненията и сега брадатите бежанци се наслаждават на прекрасни условия и безнаказаност, а жените търпят последствията от вредната идеология.
https://anonybulgaria.wordpress.com/2017/04/11/raped-sweden/
Пропуснала си най-феминистично-извратената страна Black Sabbath, Норвегия! Там феминизмът е наложил и узаконил доста човешки "добродетели" като инцест, педофилия, педерастия, и ред други все западно-европейски ценности, дето при нас не виреят.
https://bultimes.com/norvegiya-stranata-na-fiordi-i-pedofili/
Австралия и Канада няма да коментирам, а в САЩ Тръмп разби феминистките, строши им розовите очила и още си ближат раните. Нормалните хора отново отсвириха Хилари, и бабата не можа да се докопа до президентския стол. МИ ТУ, Ю ТУ и всякакъв там феминистични истерии затихват. Всяко чудо за три дни, и всяко зло за добро! Като си антифеминистка искам да те питам!!! Какво ти е мнението относно ратификацията на истанбулската конвенция? Тъкмо се отнася и до темата. Ако я ратифицират, авторката може спокойно да осъди мъжа за домашно насилие. Според конвенцията, щом жена обвини мъж в някакъв вид насилие, мъжът ща бъде осъден, без значение дали има или няма вина, щом жена го нарочи за такъв. Дори ако член на женска НПО реши че някой мъж е гледал жена повече от 1 минута, това вече е сексуално посегателство и край с мъжа. Осъждат го и точка, без значение че жената не желае това. Тя ще е само свидетел, а няма да е страна по делото. Феминистките на запад смятат за насилник всеки мъж, който не е съгласен с техните мнения. Ето това ще е вече див феминизъм. Само че струва ми се, че жените пак ще го отнесат. Ако мъжете масово започнат да пребиват и убиват жени заради тази наглост-извращение какво ще стане? Ще има ли толкова места по затворите за хиляди до милион мъже осъдени за насилие над жените, и кой ще ги вкара там? Женски полицайки ли?

40.   Ще ги вкарат извратените гиноцентристки закони.
Знаеш ли, бях радикална феминистка докъм 16- годишна възраст, от там нататъка постепенно започнах да виждам истината за нашето общество. За това голяма роля изигра навлизането на бежанците в Европа, а също и запознанството ми с един националист във Vbox7 (имам профил и все още влизам там). Покрай него започнах да чета националистически статии, а после случайно попаднах и на MGTOW. Признавам си, че в началото гледах такива клипове за лично забавление, макар и полуосъзната, след това направих кратка пауза от 2- 3 месеца, насочвайки се към феминистките и SJW cringe компилации, после пак се върнах към MGTOW и някак си започнах да вниквам в нещата, а именно как феминизмът се бори не за полово равенство, а за женски супремацизъм, как законите при развод ощетяват мъжете като дават всичко на жените, как озаконява насилието над мъже, как пропагандира, че мъжете не са нужни в семейството и обществото, а то е точно обратното; също как се бори за феминизиране на обществото. И докато не съм привърженик на идеята за свръх маскулизирано общество, защото и то си има своите кусури, а те не са малко, при свръх феминизираното общество на почит се издига женският промискуитет, а мъжете се превръщат в безполезни бета индивиди. Мъжете са силата и авторитетът в обществото, а поддадат ли се на феминизиране, пада и "гарда" на въпросното общество и тогава то лесно поддава на такива пропаганди, тъй като жените са много по- податливи на манипулации. Една от причините да стават такива масови изнасилвания на Запад, е защото е допуснато от тези лабилни "мъже", чието съществуване няма смисъл.
А и забележи за какво се бори феминизмът - за ПОЛОВО равенство. Нито един нормален човек няма да приеме, че може да съществува ПОЛОВО равенство. СОЦИАЛНО равенство в смисъла на двата пола да бъдат зачитани и да имат своите права - да, но ПОЛОВО равенство а. к. а. еднаквие - съжалявам, но не може. Твърде сме различни, а и това еднаквие потиска най- вече нормалните бели хетеросексуални мъже.

По отношение на така наречената Истанбулска конвенция - чела съм я, но някои неща вече не ги помня. При прочитането ми стана ясно, че покрай защитата на жените от насилие, се опитват да въведат и други "неща" от пропагандата на крайно либералните политики. Твърдо съм против и се моля да не я приемат.
От около две години следя крайно левите идеологии на Запад от близо и предположих, че ще се заговори и тук. Доста ме притесни фактът, че настъпи този момент и всички тези неща за равенствата, приемането на "дискриминираните" малцинства и "бежанжите", джендър политиките и ЛГБТ са ми до болка познати, докато повечето българи за първи път ги чуват. Дори много често виждам феминистката пропаганда във филмите и рекламите и това е една от причините все по- рядко да гледам телевизия.
Но ако трябва да бъдем реалисти, има жени - жертви на домашно насилие от мъже- изроди, които смятат, че могат да бият жените си за всякакви глупости. Според мен трябва да затегнем нашите закони в това отношение, а не да приемаме някакви си конвенции. Също, такива жени трябва да се научат да търсят помощ и да им се оказва помощ и да престанат да търсят подобни партньори, защото колкото и шокиращо да звучи, на много жени им харесва да са в подобно положение.

А по отношение на държавите - ясно ми е че нещата в Скандинавските страни са много зле, но мисля, че нещата са най- зле в Швеция, заради изцяло феминисткото правителство там. А това с инцеста и педофилията не е само там и тепърва предстои да се приеме за нормално и в други страни. Там също съществуват така наречените безполово училища. Напиши "Genderless school Sweden" в YouTube и ще видиш за какво иде реч…
А много хора не знаят, че Нова Зеландия също е сериозно засегната от феминизма.

Black Sabbath

41.   Знаеш ли Black Sabbath? Като те чета виждам коментиране на мои възгледи, но защо ли имам усещането, че зад прякора Black Sabbath, се крие една моя позната от друго място, където я познавам като върла феминистка? Гиноцентристките закони са от "сутрин до пладне" и ако мъжкото недоволство стане масово, тогава феминистките ще съжаляват че са произнесли думи като "полово равенство"! Такова равенство ще им се даде, че няма да могат да го носят. Между другото си права за мъженствените мъже, продукт на феминизма. Събитията в Кьолн и в останалите феминизирани страни го доказаха. Там е благодат за брадатите "бежанци, които плющят всичко женско дето мърда, и после го колят ако нещо много вземе да протестира, и изобщо не им пука за феминизма. "Ей ти булка, Спасовден! " На феминизма си му подхожда ислямизъм. А и мъжете там са се адаптирали към феми-законите, и понеже са равноправни и равнопоставени, ни лук яли ни мирисали, то нека жените сами да си се оправят с брадатите. Казваш, била си на 16 и след като нашествието на джамбурлиите във феминизираните страни ти е променило мнението за феминизма и си станала антифеминистка, то би ли ми казала на колко си години? Просто ми е интересно! А, истанбулската конвенция изобщо няма да я бъде дори и да я ратифицират управляващите. Ако наистина го направят, ще са си подписали "смъртната присъда"! Никой мъж няма да се съобразява с тази конвенция а напротив. Мъжете ще имат повод да скъсват от бой жените, а когато това стане масово явление връщане назад няма да има. В България няма такова насилие над жените както във феми-държавите благодарение на патриархалното поведение на обществото. Все още ценности като морал за повечето хора значат нещо, а евроатлантическите ценности като педерастия, женска извратения и депопулация на обществото не са заразили голяма част от нацията ни. проблем ще е в скоро време женското овластяване, което вече носи своите негативи. С женски началници, мъжете няма да дават максимума от себе си, а жените са некачествени работници, генериращи загуби и дори вреди за работотателите, поради което икономиката буксува и стандарта на живот не може да се покачи. Кой знае? Може да настъпят промени при които жените сами да заемат мястото си отредено им от природата, за да не пречат на мъжете да създават блага и по-добри условия за живот, без да се налага на мъжете, насила да ги пратят там!
И, по этому поживём - увидим!
Поздрави!
storm bringer

42.   41, не казвам, че съм била на 16, когато е дошла първата вълна "бежанци", всъщност даже не си спомням на колко бях тогава. Но си спомням, че в началото ги защитавах и казвам, че на около 16 започнах да се осъзнавам. Не мога да поставя ясни граници кога точно се отказах от феминизма и кога придобих националистическо мислене, защото преходът между двете идеологии е плавен. Сега съм на 19, това лято ще правя 20. Не знам коя може да е тази твоя позната.

За жените не съм 100% съгласна. Вярно е че жените са по-семейно ориентирани, но това не означава, че жените не могат да бъдат читави работници или поне една част от тях. Не знам каква ти е средата, но явно жените в нея са пълен отпaдък. Съществуват и "женски" професии, които е желателно да се работят от жени. И не виждам защо една жена трябва да стои вкъщи, освен ако няма деца за гледане. Не е хубаво да си зависим от някого, без значение дали си мъж или жена, защото утрешният ден партньорът ти може да реши да те изгони или може да загине в инцидент/ при война. Тогава ще направиш? Ще търсиш друг партньор да те издържа като някакво малко дете, ако че имаш 20, 30, дори и 40 години, докато вършиш домакинската работа? Бих казала, че е дори противоестествено, защото в природата всеки се бори за себе си и за своето оцеляване. Човек трябва да е независим и не говоря за онази феминистка измислица за "силните и независими жени", а за самостоятелност. Феминистките ги знаем колко са "силни и независими", след като се оплакват за глупости и обичат да играят ролята на дискриминирани жертви. По- скоро са привилегировани и разглезени жени.

Това, че сега ни налагат мултикултурализма като нещо прекрасно и законите позволяват на жените да правят каквото си поискат, което им отнема възможността да се научат да носят отговорност за своите действия, е друг въпрос. Тези жени, а и немалко мъже (cucks and manginas) са с промити мозъци и не виждат реалността. Ако бяха осъзнати, нямаше да допуснат всичко това, което се случва в момента. Но нещата в някои страни са направени така, че ако гъкнеш срещу цялата тази пропаганда, всички ще те посочат с пръст, а може и да ти навредят.
По отношение на така наречените "бежанци", които са си икономически мигранти - самите феминистки си ги защитават и заклеймяват всеки един, който им се противопостави, за "расист" и "ислямофоб". Само ФЕМЕН - най- радикалната феминистка организация на света - съм виждала да осмиват исляма, но това някак си не им пречи да защитават небелите.

Black Sabbath

43.   Към авторката и по-точно коментар № 18:
прави ми впечатление, че всеки си оплаква еговото, а ако се замисли колко по-зле би могло да е веднага ще намери аспекти които са ценни. казваш обиижд и после си иска секс става мил и така. Ами ти знаеш ли колко си богата и колко много би означавало този вид използване в нечий друг случай. Дори след обиждане, това е близост, случва се търси партньора си, дава си сметка за душевността ти все още. Ами обиди критика и яд, които са последвани и със физическо отблъскване обиждане, отричане на необходимостта да се докосне до половинката когато е толковамного "АЗ". Изплакала съм си очите в безброй нощи, докато съм се обвинявала защо не заслужавам този секс, за който разказваш. Не може да са идеални мъжете, но поне има възможности да намират смисъл и да се стараят за нас.

44.   Към авторката и по-точно коментар № 18:
прави ми впечатление, че всеки си оплаква еговото, а ако се замисли колко по-зле би могло да е веднага ще намери аспекти които са ценни. казваш обиижд и после си иска секс става мил и така. Ами ти знаеш ли колко си богата и колко много би означавало този вид използване в нечий друг случай. Дори след обиждане, това е близост, случва се търси партньора си, дава си сметка за душевността ти все още. Ами обиди критика и яд , които са последвани и със физическо отблъскване обиждане, отричане на необходимостта да се докосне до половинката когато е толковамного "АЗ". Изплакала съм си очите в безброй нощи, докато съм се обвинявала защо не заслужавам този секс, за който разказваш. Не може да са идеални мъжете, но поне има възможности да намират смисъл и да се стараят за нас.

46.   Един бърз въпрос, понеже сега обърнах внимание - да не би коментар 39 да е писан от един елемент, който се подвизаваше под номера 20, 26, 30 и пр. в темата "Да бъда обичана - несбъдната мечта"? Защото с тези "черни съботи" точно на то'я ми прилича.

Black Sabbath

48.   Здрасти Black Sabbath! Радвам се, че не си феминистка, но имаш много бунтовнически характер, което не е присъщо за женския пол. Може би съм те объркал с една лелка, върла феминистка, дето все скача да се бие в един друг форум, като хилаво женско същество, с мъж като мен, притежаващ мощност три конски сили! :D
" Вярно е че жените са по-семейно ориентирани, но това не означава, че жените не могат да бъдат читави работници или поне една част от тях. Не знам каква ти е средата, но явно жените в нея са пълен отпaдък. Съществуват и "женски" професии, които е желателно да се работят от жени. "

Приятно ми е да го чуя, от жена, която е проумяла същността на мъжкото превъзходство над женската немощ! Има жени читави работници, но са много малка част от женския контингент, докато мъжете-работници са мултифункционални, и могат да вършат всичко, стига да имат стимул за това. За това никой умен работодател няма да предпочете жени за работници вместо мъже, освен ако не му наложат административни репресии (разни квоти, директиви и всякакви простотии на ЕС) и бъде принуден да го направи. В моята среда няма женски отпадък, защото там феминизмът не върви. Мъжът не пита жената къде какво кога и защо прави нещо, докато жената е длъжна да иска разрешение от мъжа. Ето това е "тънкият" момент, който е причина за прогресивно увеличаващото се насилие (пребиването от бой) на жените от мъжете! Женски професии има доста, но феминистките подстрекават жените да се намърдат в мъжки професии, щото били равноправни и трябвало да бъдат овластени. Мъже готвачи много, дори са най-добри в света. Също така има и мъженствени мъже (женчовци) дето могат да станат фризьори, козметици, санитари и каквато си щеш женска професия, където са по-добри от жените. Я сега да видим миньори под земята изцяло в женски състав, или пък пожарникарки, охранителки, полицайки на терен, войнички на фронта, автомеханички, футболистки играещи срещу мъжки отбор, и прочее. Мислиш ли, че ще са добри в тези професии колкото мъжете? Аз не казвам, че жените не трябва да работят. Трудоемка и нископлатена работа за жените има много. Само че те решили да стават инженерки, архитектки, лекарки, програмистки и все в професии дето вредата от тях е по-голяма от ползата. Живеем в 21 век и мъжете не задължават жените да си стоят в къщи и да отглеждат и възпитават деца, но женската извратения е достигнала нива на търпимост и едва ли мъжете ще останат безучастни, защото истанбулската конвенция е върхът на женското безобразие и наглост. Виж статистиката за убийствата на жени в Турция! След ратификацията там на конвенцията убийствата на жени са се увеличили много. Защо там просташката международна полиция GREVIO не може да осигури обещаната безнаказаност за жените, гаврещи се с мъжкия авторитет? От женската простотия и мания за власт, ЕС ще се разпадне. Започнал е вече и скоро ще му четем некролога. Феминистките защитават брадатите-ислямисти, защото ги е страх от тях, знаейки че те не са благородни като белия Хр. хетеро-мъж, и не си поплюват, камо ли да слугуват на женски извратении и простотии за равенство. Само че това няма да ги спаси. Ислямистите не се интересуват какво искали или не искали жените. За тях жената струва най-много две кози или в много редки случаи колкото една крава. Както казват, "всяко зло, за добро"! Като не еманципират жените, в исляма следват природните закони и върховенството в природната йерархия. За това такива народи винаги ще иман неограничена репродукция на човешки фактор и открито заявяват че ще властват на земята след време.

"46. Един бърз въпрос, понеже сега обърнах внимание - да не би коментар 39 да е писан от един елемент, който се подвизаваше под номера 20, 26, 30 и пр. в темата "Да бъда обичана - несбъдната мечта"? Защото с тези "черни съботи" точно на то'я ми прилича. "

Веднага ти отговарям Black Sabbath! Нямам много време, и за това влизам тук и в други сайтове, само за развлечение, че иначе ще ми "изгорят бушоните" от претоварване. Не съм влизал в споменатата от теб тема, но ако остана по-свободен ще го направя. Тази тема тук на авторката е показателна, за вредата от феминизма. Има една народна мъдрост: "Лошото, което човек сам си направи, никой друг не може да му го направи"! От вредата на феминизма повече страдат жените, а мъжете природата ги е дарила с качества, превъзхождащи женските. За това мъжът винаги ще е над жената, какъвто и феминизъм да проповядват либерастите!

Поздрави!
storm bringer