Споделена история от Семейство

Искам жена и живот според моите представи...
Здравейте,

Пише ви Р. на 31 години. Прочетох че е добре да отправиш желание към Вселената и тя ще откликне на него. Ако това е вярно нека моите искания да бъдат чути от когото трябва. Дори исканията ми са вече в писмен вид и се надявам вселенския сървър, отговарящ за това, да ги обработи по бързо и акуратно.
(ха - ха това се получи добре, все пак за първи път пиша нещо подобно )
Така започвам... Здрава жена от 18 до 31 години... без деца, но да иска да ми роди 1 или 2 и да няма репродуктивни проблеми.
Без настоящи и минали венерически заболявания и гъбички. Вагината на моята жена трябва да е в перфектна форма и тъй като възнамерявам да я облизвам редовно това е много важно.
Блестящ поглед, здрава коса, тънка талия с широк ханш и плътни бедра и сочно дупе. Жена тип латинска америка или арабския свят.
Ако ставам много нахален в желанията си моля вселената да ме спре сега... изчаках 10 секунди нищо не се случи значи продължавам. :)
Без настоящи и минали психически заболявания ( Депресията я изключвам. Не вярвам да има интелигентен човек на тази планета, който не е преминал през някаква форма на депресия в живота си. )
Характер противоположен на моя. Аз съм по скоро интроверт, но с задоволително и странно чувство за хумор. Да, много важно условие - задължително да ми разбира хумора. Това умее ли го значи няма да имаме големи проблеми.
Бъдещата ми жена трябва да умира от желание да й построя една уникална самодостатъчна, пасивна къща с голям двор в малко населено място с добри жители и със здравословен климат. В нашия двор ще отглеждаме зеленчуци, плодове, маслодайни култури, кокошки, козички и пр., защото ние и нашите деца ще се храним здравословно.
И в огромния ни двор, ако вселената ме дари с гореописаната съпруга, ще има освен скромна работилница за мен, но и един своеобразен Тадж Махал за Нея. Собсвеноръчно построен от мен. Защото по дяволите тя ще го заслужава.
И не на последно място, жената трябва с радост и неприкрит ентусиазъм да ме придружи до някоя държава от Западна европа за период от 3-4 години. В този период възнамерявам да работим и спестим около 50 000 евро, което един идеален старт за нашите бъдещи планове.
Амии.. май това е от мен. Виждаш, Уважаеми Вселенски Сървър, исканията ми се прости и конкретни. Надявам се, че ще бъдат изпълнени в най кратък срок.

С уважение,

Р.

Коментари

1-50 от 72

1.   Тази история ме разсмя истински. Това за съжаление обаче не е шега, а маса български мъже, особено необразовани, от малки населени места, девствени, живеещи при родителите си на 30 г. мислят като Автора.
Не само искат перфектна физически жена, но и тази жена да изкарва и пари - 50 хиляди някъде, поне половината пари, за да може господинът най-после да си построи къща, в която жената да продължи да му робува - да е инкубатор за деца, да чисти и готви, да му гледа животните в случая и да му се моли като Бог - дори няма право на собствен характер и вагина въпросната жена, а трябва задължително да се напасне към странностите на мъжа. Няма право и на собствена фигура, тя трябва да отговаря на съответния идеал на въпросния господинчо. Няма право и на собствени пари - трябва да работи за неговата къща и мечти. И най-важното да не забравим - жената няма право на болести, защото на Авторът ще му се развали лизането.

Авторе, не знам ти в коя Вселена живееш, но в нашата Вселена, дори да има жена с физическите и психически характеристики, които описваш, тази жена няма да се занимава с баламурник и егоист като теб, а ще си хване ИСТИНСКИ, 100% мъж.
В нашата вселена такива като теб си умирате девствени и живеете цял живот при родителите си

2.   Всичко става с пари бе човек, имаш пари - взимаш си жена каквато искаш, нямаш пари - ревеш по сайтовете. Това е положението, така е било, така и ще бъде!
С тази разлика, че преди не са имали интернет и не е имало къде да се оплакват бедняците.

3.   Твои мечти са много лесни за изпълнение!

Ще направя,
Евала, успех!

4.   Всеки луд с номера си, ще ти запиша час при мен, че имаш голяма нужда от лекуване на психологичното ти разтройство!

5.   И ако досега не е имала деца КАК точно ще си сигурен, че няма "репродуктивни проблеми"!? НИКАК! Има жени БЕЗ никакви медицински пробеми и пак н емогат да забременеят, нарича се "неизяснен ин/субфертилитет"!
А ти деца имаш ли!? Ами ако ТИ не можеш да имаш!??? Тогава какво става с желанията ти, а?

6.   Извинявай за въпроса, но какво точно визираш под "вагина с перфектна форма"? И можеш ли да отвърнеш на такава жена с " пенис с перфектна форма?

Black Sabbath

7.   А ти какво би могъл да предложиш на такава жена?
Лесно е човек да иска и фантазира, ама без някакво действие няма как да стигнеш до някъде...

8.   Аз пък искам Анджелина Джоли, да ходим с нашата яхта до собствения ни остров и да правим див секс по хавайските плажове, така че Алооо Сървъра направи нещо и за мене по тоя въпрос! Чакам!
С уважение-Илиян

9.   Ми в Сливен правят пазар за булки - приготвяш си няколко хилядарки отиваш и избираш

11.   99 % съм сигурна, че историята е написана като шега, защото, ако не е... Не ми се мисли какви и колко психически проблеми трябва да има авторът.

12.   До някаква степен ми харесва коментара на номер 1 и до някаква степен мнението на втора, въпреки че са противоположни, някъде по средата е истината. Първо към автора, любовта не идва така в опаковката и по начина по който искаме, утре можеш да срещнеш жена която да е съвсем различна от представите ти и да се влюбиш много по силно в нея от колкото в твоя мираж. Лошо впечатление ми направи това че си мислиш че жените са като държанки които трябва да те гледат като бог, истината е че жените са като птици, умират и са нещастни в кафез, за да бъдеш с тях най добре е да летите заедно, за да те следват просто е нужно да летиш по бързо. Жената е волна и свободна, за да е с теб трябва да я спечелваш всеки божи ден. Иначе хареса ми идеята ти за пасивна къща, материалистите не го осъзнават но ето вижда се, тока се вдига цената на храните, зависими сме от всичко, не може всеки да е милионер и да си позволи да граби с пълни шепи от живота, както им се иска на много от сегашните момиченца и биват залъгвани от богати синчета. Трябва много работа за нормалния човек за да изкара прилични пари и да се чувства спокойно, но пък тогава си изхабява нервите и посвещава времето си на нечии чужди интереси. Повечето хора не осъзнават но сме роби, робуваме на всичко вижте например как всички си купихме айфони таблети, всички имаме мобилен интернет, всички искаме да си купим ауди и бмв, а всъщност трябват ли ни тези неща, какво важно извършваме с тях? Всички сме манипулирани от системата и се правим на независими и велики, обаче ще излезе новия айфон и ще си го купим и с него ще правим абсолютно същите неща които правихме и с първия модел, е на тва ако не му се вика манипулирано зомби не знам. Та от тая гледна точка подкрепям всяко нещо което е свързано с излизането от системата. Подкрепям те с две ръце за къщата, но не трябва да очакваш и да задължиш жена да живее точно по този начин и на всичкото отгоре и да и харесва!

13.   Много ме разсмя, скъпи авторе. Наскоро загледах предаването „Размяна на съпруги”, май се казваше. В епизода взеха участие семейството на Христо и Корнелия Трифонови. Можеш да потърсиш техни координати, сигурно биха ти споделили мантра да намериш мечтаната съпруга. Описаното от теб доста се приближава, според мен до образа и поведението на това семейство.

14.   супер, приятелю! а ти какво предлагаш на жената?
- да се бъхти с огромно удоволствие в продължение на 3-4 г. заедно с теб, за да спестите 50000 евро. как по-точно ще стане това? какво ще работите, къде, какви специални умения ще имате, за да можете не само да живеете, но и да ги спестите?
- като искаш жена тип Латинска Америка или арабския свят, търси точно там.
- имаш ли пенис с перфектна форма, щото като искаш, трябва и да предлагаш адекватни условия?
- искаш жената да е красива, здрава, силна, обаче да бачка с удоволствие селска работа, черна работа в емиграция, абе всичко което падне.
Имам предложение за теб: иди в чужбина, спечели твоята половина докато търсиш, щото иначе може да си умреш сам докато чакаш. Щом до 31 г. не си я срещнал, не мислиш ли, че ще е трудна работа и занапред? Очакваш, че ще цъфне някой ден пред вратата ти?

15.   Здравейте пише ви автора:

Първо благодаря за коментарите, наистина не го очаквах да са толкова много. За първи път пиша във форум от този вид, и ще се пробвам да отговоря на всеки коментиращ като се пробвам да обоснова моята гледна точка или просто да се посмеем :)

До 1.

Здравей 1. Наистина предполагах че първия коментар ще бъде от злобна, *****. а, 40 ***, която веднага си представи че всичко което пиша е в ущърб на жените.
Да родом съм от малко населено място, живея от няколко години сам в друга държава и работя нормална работа в доста голяма компания с хора от цял свят. И да от няколко месеца съм девствен :) Просто не съм тип който се занимава с кур. и. А около мен има много.
Моите желания са продиктувани от това което жените ми предлагат от тяхна страна. Все ми се предлагат около и над 30 годишни изхабени от живота, поели десетки мъжки атрибути, с претенции до небето, с нежелание да водят здравословен начин на живот и решили най накрая да се "предадат" на някой мухльо, който е длъжен да им изпълнява всяко желание. Да ама не са познали човека.
Разбира се има и много от другия тип. 20 -на годишни курветин. от цял свят търсещи само внимание, алкохол, наркотици и секс. И там няма как да се получат нещата по обективни причини.
Външния вид разбира се че е важен, това е моят тип жена. Повечето ми приятели не го споделят. Те си търсят хърбави.
И да сигурно е по добре да съм сам отколкото с жена, която не ме възбужда нали?
Коментиращата значи си съгласна че физическите и психическите характеристики които описвам са идеал. Идеал от от който ти си далеч с около 10 -15 години по възраст и още 100 -200 светлинни години откъм допирни точки с мен.
Поздрави
Р.

Модератор - Не нарушавайте правилата на сайта! Моля, без лични обиди и нецензурни думи!

16.   Автора

До 2.

Не всичко е пари, особено отношението и сходството между партньорите, и това което желая не се изискват толкова много пари.
Поздрави,
Р.

17.   Автора,

До 3

Лесни ли? Да не би да познаваш жената? Ако да моля за координати.
Поздрави,
Р.

18.   Автора,

До 4

С удоволствие г-н/ г-жо психотерапевт. Ще ми е интересно какво не ми е наред според Вас. Правите ли онлайн сеанси?

Поздрави
Р.

19.   Автора

До 5

Искрено се надявам да няма такива проблеми. Бих се молил ( ако бях набожен ) никой на земята да няма репродуктивни задтутнения.
А всъщност толкова ли много искам?

Поздрави
Р.

20.   Автора,

До 6

Перфектната вагина... виждал съм я, докосвал съм я, карал съм я да
тече от удоволствие ( жалко че беше омъжена ) Една такава свежа, гладка, чиста като момина сълза без разхвърляни и увиснали външни срамни устни. Мисля че в порното я наричат cameltoe.
Не съм имал оплаквания от атрибута ми досега. Можеше да бъде малко крив за по голямо удоволствие на жените, но прав и нагоре насочен пак е добре ( Да ми е жив и здрав, нищо че не го ползвам напоследък).

Поздрави
Р.

21.   Автора

До 7

Ще дам цялата си отдаденост, емоционално и физически, както съм го правил и преди но са злоупотребявали жестоко.

22.   Автора

До 8

Илияне успех човеко. На мен лично леля Джоли ми е отвратителна.

Поздрави
Р.

23.   Автора,

до 9

Не съм расист , има страхотни , интелигентни момичета от ромски произход. Но се надявам да не стигам до там да си я купувам.
И все пак кога се организират тези пазари? хахха

24.   Автора

до 11

Да по добре не го мисли :)

25.   Автора

До 12

Здравей, благодаря за коментара ти. Да системата ни смазва отдавна. Сега имаме технологии и информация да бъдем малко по самостоятелни. А строителните материали майката земя ни ги дава в изобилие, глина, слама, дърво, камък... Няколко слънчеви панела, 1 -2 ветрогенератора, инвертор и акумулатори и хоп ставаме почти енергийно независими. Аз съм за технологиите при разумно използване. За къде сме без електроника, мобилни телефони и автомобили? Електричеството и фосилните горива са ни ежедневие. Дано скоро намерят ефективен заместител на фосилните горива, макар че петролния монопол надали скоро ще пусне кокала.
Относно жената не искам да я задължавам в нищо. Искам да се осъзнала като мен, да споделя моите виждания и да се радваме на живота.
Поздрави
Р.

26.   Автора

До 13

Оо не, преди време виждал съм ги тези. Те са робиня и господар. Не ми е това идеята. Моля те, прочети по горните ми коментари :)

Поздрави,
Р.

27.   Автора

Поздравявам всички с тематично парче :
The Heavy - How You Like Me Now ( няма да съжалявате има жесток саунд )

28.   От номер 1 до Автора - жена съм, на 32 години, щастливо омъжена. Не вярвам и ромка да ти се хване, между другото - най-малко заради сламената къща. Образованите, хубавите ромки са си като българките - не се занимават с баламурници. Ти няма какво да предложиш освен претенции и ще си останеш на ръчна. Въпросната омъжена любовница защо не се разведе заради теб? Ясно защо - няма какво да предложиш, а уж много държиш на вагината, а си готов да делиш. Вечерта съпруга, на обяд ти. Дано е ползвала кондоми поне с един от вас, че става гнусно, а както обичаш и да лижеш....

29.   Автора

До 14

Приятелю да не би ти да си Вселенския сървър на който пиша, че ми задаваш подобни въпроси?
Моля прочети и другите ми коментари

30.   Автора,

До 1. Щом като си щастливо омъжена защо се занимаваш с баламурници ( любимата дума от твоя речник) посред нощ?
Това с любовницата беше отдавна, когато все още търсих само секса. Тя си беше и си е метреса. Мъжа й не я поглеждаше изобщо, след раждането на детето им. И това че е с него си е неин избор. Жалко защото е прекрасен човек.
А за къщата нещо не си разбрала, има иновативни методи за строеж с естествени материали, които са много надеждни и климата в къщите е уникален. Но това теб не те интересува, ти искаш само да се заяждаш.

31.   Авторе ще ти пиша съвсем сериозно за разлика от другите, те просто те бъзикат.
Та всичките ти изисквания са много хубави, но звучат доста нереално. Ти търсиш някакъв не съществуващ идеал, който да се променя във времето според твоите планове. Обаче живите хора /жени/ не го могат това. За красотата ок може и да намериш нещо което отговаря на изискванията ти за дупе, макар че след 1-2 деца гаранция че тялото й ще остане същото няма, нали знаеш че децата се носят в тялото на жената. Също да искаш от жена която за 3-4 години може да работи с теб в чужбина и да спести 50 хил евро, да се промени коренно, да спре да изкарва и да трупа пари и да иде на затънтено село да дои кози и да копае зеленчуци звучи немислимо.
Немислимо е но не и невъзможно, дано се справиш с намирането на такава жена която с удоволствие ще изпълни всички твои първо изисквания, второ планове. Искрено вярвам, че ако вселената е създала толкова луд мъж, то някъде по света е създала и толкова луда жена. Та късмет с намирането!

32.   Авторе, НИКОЙ не иска репродукции проблеми. Но за съжаление си случва...
От номер 5

33.   Виж сега авторе, ние, които коментираме, обикновено сме хора, които имаме прозорчета свободно време и предпочитаме да поровим тук, отколкото във фб и подобни, или да четем новини, които са все едни и същи.
Но ти вече си определно странник меко казано, защото твърдиш, че си на 31 години, а се обясняваш като 14 годишно момченце (при това на 'вселенския сървър'), имащо нужда от внимание и одобрение. Явно не ги получаваш във външна среда, та за това ги търсиш тука. Обаче тъй като звучиш като доста инфантилен тип - не получи желаното от теб одобрение и подкрепа и съответно реагираш по детски - продължавайки се да се обясняваш, все едно ще започне да ни пука...

34.   С риск да бъда нападната ще напиша следното:
Момичета много сте груби към автора. Не смятам, че желанията му са чак толкова обидни, страшни и подходящи за диагнозата "психично заболяване". Според мен дори са напълно възможни, с изключение на "перфектната" вагина. Надали има жена, която никога не е прекарвала вагинална инфекция, все пак гъбички може да се хванат от басейн, при лечение с антибиотици и тн.. И девствена да я вземеш пак може да има прекарана инфекция. ( Съмнявам се женената г-жа, да е била с чист здравен картон, ако си бил без кондом се изследвай за хламидии, за да не ги предадеш на жената мечта)
Та малко се отплеснах, целта ми беше да накарам дамите коментирали по-горе да си представят следното: Една жена пише история, че се надява да срещне красив, умен, галантен, самостоятелен, с чувство за хумор и с голям х. й мъж. И заедно с него да идат в чужбина да поработят, да спестят някой лев, да си купят китна къщурка с градинка и да си направят няколко деца, дали щяхте да реагирате по този начин.
На момчето поставихте диагноза, а на жената първо щяхте да й кажете, че няма такива мъже, а накрая да й пожелаете успех в търсенето на принца.
И още нещо, първо му написахте: и какво ще я караш да работи, за да събира пари за къща ( дефакто, ти какъв мъж си, работи и си събирай пари. Ще караш жената да е "роб" в чужда държава, нищо не можеш да й осигуриш пък имаш претенции).
А после: и какво спестихте пари, пък сега искаш да я вържеш вкъщи да е домакиня, да гледа деца и градина (ти какъв мъж си, каква е тази дискриминация).
И той човечеца се обърка, какво трябва да прави като си намери мечтаната жена, то и аз се обърках, нищо че съм жена. Така, че преди да напишете съвет или коментар, винаги си представяйте как би изглеждала историята, разказана от жена, защото забелязвам, че дамите тук сте по-груби и по-взискателни към мъжете, а това не е правилно.

35.   Аз търся друга, тя търси друг, той пък търси друга, тя пък търси друг....
Стара песен, но актуална, нали.
Това, което коментиращите са се опитали да ти кажат, авторе /макар и някои с доза злоба/ е, че идеални хора НЯМА. Няма идеални жени, както и идеални мъже. Ако жената е красива, може да е глупава или невярна, или без чувство за хумор, или мързелива. Или може да има репродуктивни проблеми. Или нещо с формата на вагината да не е наред /майтап/.
Ако пък няма тези недостатъци, може да не е красива.
Ако все пак срещнеш това описано от теб идеално създадние от женски пол и то е на желаната от теб възраст, можеш да бъдеш сигурен, че то няма да е свободно - такива жени никога не са сами.
Така че - бъди реалист. Спечели САМ пари, построй си мечтаната къща, осигури си стандарт, който ще ти позволи да издържаш семейство. Тогава може би някоя нормална, добре изглеждаща, моногамна жена с чувство за хумор ще се съгласи да бъде с теб. И ако е рекъл Бог, ще имате и деца.

36.   Добре си описал исканите параметри. Талия, вагина и пр. Единствено не видях да си помолил Вселената, че искаш да се обичате и да се уважавате. Не пишеш, че трябва да се разбирате и да имате общи цели в живота... Това са основните неща в едно семейство. Ти даже не се сещаш за тях.
За сметка на това си описал външния вид, парите и къщата.
Е, нали знаеш -Внимавай какво си пожелаваш. Ще се появи тази по описаните параметри, но няма да те обича, нито уважава, нито ще се разбирате, нито пък ще имате общи цели...
Позамисли се какво значи семейството.

37.   Автора,

До 31,

Благодаря за коментара ти. На мен ми е пределно ясно че хората се променят физически, но когато плановете са съвместни то ги държи заедно. За мен парите са средство а не цел, надявам се и за бъдещата ми половинка да е така.

до 33

Пийни една ракийка и не се задълбочавай.

до 34

Ето човек, и то от женски пол, който ме разбрал за какво говоря :) Благодаря за което. Хейтърките не схващат че и един мъж иска да помечтае. Но това е така, защото са егоистки. Такова ги е направило обществото. Не ги обвинявам.
Много бих искал да си поговоря повече с теб :)

до 35

Знам че няма идеални хора. Иска ми се да се влюбя отново, и физическите качества ги написах на един дъх ( както си ги представям за идеал, а за вагината беше лирично отклонение :) )
А за себе си не бих построил къща. Нямам желание да правя нещо само за мен. Искам да е за семейството ми. Единствено смятам да купя в скоро време добър парцел земя в комплект с някоя съборетина, за бъдеща инвестиция.

до 36

Тя, Вселената, си го знае това че е нужно да се разбираме и уважаваме. Те тези другите (с перфекния външен вид и т. н) са постоянно около мен и май всички са излезли от поточната линия на нашето консуматорско, меркантилно общество.

38.   Хaхaххa, че ме рaзвесели aвторът :)
Нямa дa чекнa зa перфектнaтa вaгинa и визия, но ти сериозно ли мислиш, че женa ще рaботи с теб нaрaвно зa дa спести подобнa сумa зa тaковa време и дa ти ги връчи кротко, че пък и дa се преструвa, че ТИ си създaл товa зa нея?? ! Тaкa го предстaвяш. И продьлжението... ох, много комплекси, искaш всичко дa ти дaде ТЯ, но дa се преструвaте зaедно кaк ти струвaш и можеш нещичко въобще. Тa дaже нейнaтa вaгинa дa е перфектнa зa твоятa... чуркa хaхaхaхaхaххaхaх.
Веселяк

39.   Гледам аз...обява и така развълнувано се зачетох, а то...ГРЕДА, отговарям само на изискването за годините и за това, че ми харесва чувството ти за хумор. Ти си щастлив човек, защото знаеш какво искаш! На някой може да му звучи прекалено, но защо пък да не го искаш точно така?! Човек трябва да е малко нахален, за да му се получат нещата.
Само не е нужно да бачкаш някъде си, за да спестиш пари, с които да си осигуриш, че ще копаеш за всяко доматче, което ядеш. Мисли рационално и прагматично, здравословният живот може да се постигне и като работиш с чистички ръце нещо с главата си, а някой друг копае за теб. Ако го правиш за хоби -супер, но за прехрана, ще си загуби очарованието. А и като човек, имащ бизнес, къща и три деца ( и малко по разхвърляна вагина...не се сдържах да не го напиша) повярвай ми в мига, в който имаш деца ще искаш да си в града, за да са близо до училище, технологии, цивилизация, защото те имат право на равен старт с останалите и сами ще решат дали да споделят твоята житейска философия. Така, че да си представим, че съм вселенски сървър от женски пол и ти казвам , че първо трябва да намериш дамата с очарованетелната усмивка, пищните бедра, грейналите очи, бебешката вагина и обожаваща те, а след това направете общи планове, които ви харесват и бъдете готови на компромиси. Току виж, твоята пораснала нимфетка, се окаже инвеститор в земеделие и био производство и да попрескочите някой друг етап от плана ти. Дерзай! Беше весело да прочета, твоето желание!

40.   Ще има да чакаш. Ходи и прави секс и не се занимавай с глупости.

41.   Много филми гледаш, а жената освен да е машина и да и задаваш програми за действие, как да се чувства какво да прави колко да е здрава и т. н. Не може да наложиш на един човек да се държи или да има чувства каквито на теб ти се иска всеки си е индивидуален и си има свои усещания. Ако го караш на това мнение така и ще си умреш със заблуда.

42.   Автора

До 39 - Благодаря ти. Ето че имало жени в България с фантазия, култура и чувство за хумор :) Наистина се радвам, че жена като теб има 3 деца.
Поздрави
Р.

44.   41 - Всъщност може. Друг е въпросът, дали е правилно или не.

45.   До 38
Работила съм наравно с мъжа си, и изкарвах повече пари от него! Всяка изкарана стотинка отиваше в неговата банкова сметка. Но това по никакъв начин не означава, че аз съм била лишена от нещо и никога не съм му натяквала, че той нищо не е направил. Напротив винаги съм казвала: НИЕ постигаме всичко заедно. (бяхме само гаджета) Сега вече 10 години по-късно, той изкарва доста повече от мен и всички пари са в моята сметка. В това не виждам нищо странно.
Още от началото на връзката ни, той ми каза, че иска да е хижар :). ( А аз бях на 19 години, копнееща за нощен живот и купони. ) Но никога не съм му казвала, че това няма как да стане. В момента, в който отгледаме и изучим детенцето ни, ще си направим или купим една хижа и ще изпълним мечтата му.
По мои наблюдения основните причини за неразбирателство и раздели в едно семейство са точно някои неща, които Вие приемате за ненормални и осъждате автора: никой не прави компромиси, отделни семейни бюджети, което води до недоверие в партньорите и накрая, но не по важност, убиването на мечтите на другия. Какво трябваше да направя аз преди 10 години! Може би трябваше да зарежа един прекрасен мъж, който ме обича, уважава и цени, защото иска да ме забута в някоя високопланинска барака!
И пак казвам мечтата на автора е напълно осъществима, без перфектната вагина :-)
П. С към Автора: Появиха се още 1, 2 с които можем да заформим забавен и интересен разговор! от 34

47.   Автора

Здравей 45 / 34, трябва заедно с 39 да си измислите псевдоними че да бъде по-лесно да общуваме.

А иначе направихте ли си хижа?

48.   Все още си нямаме хижа :). С времето постоянно се появяват нови и нови мечти и цели. И се стремим да ги изпълняваме: последните 2 години се борим за неговото професионално развитие, после е мой ред. Винаги се фокусираме към 1 нещо, за да стане като хората.
Живи и здрави, дори да бъде след 20 години, ако все още има сподели, ще Ви поканя всички на откриване. Пък ще видим с каква мадама ще дойдеш.
Vivi / 34

49.   Авторе, не съм се смял отдавна така. Развесели ме с иронията си, а повечето жени тук бълват змейове и гущери. Ето това се казва мъжко превъзходство в интелект, с точни въпроси и отговори! Мен тук са ме кръстили "чичо". По-възрастен съм от теб и за това разбирам много добре иронията ти, изразена в претенции към жените. Като добавка имай предвид, че женската хубост е до време и е много къс период. Бавният метаболизъм, деформациите при женското тяло (мазнини, целулит, паласки, увиснали месища, сбръчкана кожа, стрии и прочее), настъпват след 35-40 години, и са доста забележими. За това е измислена модата, за да могат жените да скриват недостатъците по тялото си, и да се харесват на мъжете. Само че, мъжете и те вече се еманципираха. Не щат да се обвързват току-така. Първо живеят известно време с някоя жена, харесала им отначало, направят и някое бебе, а после си намират повод, и я сменят с по-млада. Вече ти казах защо. И най-веселото е, че някоя тук ти предрече, щял си да останеш сам!?! :D Няма такова нещо авторе! Мъжът никога не остава сам. Сами остават само жените, и то от много акъл и голямото им надценяване, че били недостъпни. Идеалът който си си избрал се разминава от моя, за предпочитана женска фигура. Аз харесвам портативните жени. Спортна стегната фигура с мини релеф и плоско коремче със среден размер гърди. Не някоя дъска, равна отпред и отзад, с гърди като балтонски копчета, или дебела и мазна с увиснали гайди. Аз може да съм 103 кг. мускулна маса, но жените у дома не тежат повече от 55 кг. Жена ми и малката щерка си ги нося двете заедно на столче отпред, като си увият ръцете около врата ми. Вагината, която искаш, може да намериш само при девствена, и не по-възрастна от 18-20 годишна. Веднъж опита ли от секса, жената сама почва да си го търси. По нашия край муказваме "за бита и е**на жена, цяр няма"! За това по добре гледай да си хванеш някоя по твоя вкус, а вагината и е по-важно да е чиста. Рядко ще намери днас жена, без бактериална вагиноза. Жените, с глупавите им съждения за равенството между половете, забравят за несъвършенството си относно техническото си обслужване. Всякакъв вид течения ги спохождат, а се перят, че и те били като мъжете, и можели да работят наравно. За това не ти препоръчвам това с лизането, защото може да започнеш да повръщаш от миризмата след това. Намери си информация за неприятна женска миризма, и ща разбереш защо е такъв съветът ми към теб. А и почти е сигурно, че ще хванеш гъбички на гърлото. За секса си има мъжки инструмент, и е най-добре да ползваш него. Само внимавай някоя да не ти го повреди, че всякакви ги има. Поздрави авторе, и разказвай за други премеждия, ако си имал такива!
Чичо!

50.   Автора,
Благодаря ти Vivi за поканата. Успех в начинанията.

51.   Автора,

Здравей Чичо, и благодаря за мъжката солидарност, много рядко срещана в наше време. Между другото и мои набори ме наричат отдавна чичо Р. , демек имаме нещо общо :).
Да пределно ясно ми какво се случва с женските фигури с течение на времето, но все пак по важно е друго, сходство в характерите и еднакви цели за съвместния живот.
Като стана дума отново за вагини ( аз коментирах за една перфектна) искам да ти споделя за още една такава и то на жена на 40 години. Жената - дерматоложка, огнена македонка беше много хлътнала по мен. Сподели че мъжа й не я е пипал от 4 години и отдолу беше уникално свежа. Това беше третата жена в живота ми която ощастливявам орално. Много жалко че е по възрастна от мен и няма как да ни се получат нещата, а тя е толкова готина жена.
И да трябва да се внимава много- както аз държа на жена чиста от инфекции, от себеуважение същото се отнася и за мен.
Поздрави,
Р.

52.   От номер 39
Темата явно ще се позадържи и аз ще взема пак да се изкажа. Мили Чичо, моля те недей така да петниш нейно величество Вагината!!! Не мога да се съглася с теб, че веднъж преболедивала инфекция, жената за винаги си остава инфектирана. Има си правилните начини за лечение и този въпрос се решава. За това се хкди на генеколог. Аз лично съм била възпалена много пъти, но съм жена с безупречна хигиена и достатъчно познания за тялото си и мога да те уверя, че не мириша и вкуса ми си е същият както когато бях девствена. Както каза при добра техническа поддръжка това не е на дневен ред. Една поддържана жена, като под поддържана имам предвид не просто епилирана и с чиста коса, а всичко -стегната отвън и отвътре, хибава кожа, хубав бюст и поддържана вагина, да и такова нещо има, та една такава жена няма как да не ти се прииска да ощастливиш и орално. А и нейните усилия си го заслужават. Като раждала жена дневно полагам много грижи за себе си, колкото и трудно да е това и мога да кажа, че отпусната кожа, увисналите гърди, стриите и тн. не спохождат жените, които се информират как да го предотвъртят. Разбира се след 60 сигурно, прошка няма, но тогава и вие не сте във форма, защото липсата на колаген е и при двата пола. Недей да отчайваш автора :)
Скъпи авторе Р., ние всички сме прекрасни и уникални, с нашето минало - здравословно и емоционално, но няма нищо по-прекрасно от бъдещето, което ни предстои на всички и което сами си чертаем. Затова ми хареса твоята тема. Искаш да чертаеш! А това е чудесно! Като работодател, съм ужасена от липсата на желания в хората. На искренни, истински желания, които да искат да реализират. Всеки казва искам, но никой не търси как. Аз съм постигнала много за възрастта си, много ми е било трудно, много хора се опитваха да ме спънат, много мъже се опитваха да се възползат от мен, от младостта ми, от желанието ми да пробия в един мъжки свят. Всеки искаше да ми подаде ръка или ако му стана любовница или ако започна да му давам непосилни комисионни и тн. И въпреки този труден период, в който се борих сама срещу всички, в крайна сметка успях да запазя принципите си, себеуважението си, тялото си и да съградя бизнес, който храни пректасните ми деца и ще им даде живота, който аз не съм имала като дете. Не спирай да нахалстваш на глас и да искаш най-доброто за себе си, никой няма да ти го предложи просто така. Аз обожавам един цитат от книгата "Машина на времето", който по смисъл гласи - Човекът е уникално създание, измъчвано от вечния въпрос - "Ами ако? "
С обич НУРС/ 39
П. С. НУРС означава -неуправляем реактивен снаряд!

55.   Здрасти авторе, и прощавай за закъснелия отговор, но както ти е известно time is money! Като знам и колко време ще мине докато публикуват коментара ми, ако изобщо го публикуват (защото тук в този сайт, критики към слабия пол не се допускат) търпението му е майката! "Чичо" е прякор, който ми измисли тук една потребителка, дето постоянно призовава да ми трият коментарите, щото не съм признавал равенството между половете и съм пръскал отровата си в интернет пространството. В един друг сайт, направо скача да се бие с мен, чак почва да заеква и прави грешки и лапсоси в бързината и в яда си. Аз и обяснявам, че това не е отрова, а лекарство против феминизма, ама кой да чуе. Тя си знае нейното и това си е. А, философията на днешните лекари е, че всяка отрова е лекарство, но всичко зависи от дозата! :) Авторе, щом сме мъже, имаме много общи неща, а най вече физиологията ни е еднаква. Така че, аз като по-възрастен от теб, знам какво ти се случва, защото съм минал по този път. Мъжката солидарност е характерна за нас мъжете, защото имаме общи желания относно успеха ни в работа, кариера и жените. В мъжка компания се говори за спорт, решения за нови начинания или за жени. Докато няма жени в компанията, няма ожесточени спорове. Пристигнат ли жените, и караниците започват веднага. За това не съществува женско приятелство, а само мъжко. Видимо е, че жените винаги се изпокарват помежду си и въвличат и мъжете в караниците си. Женската солидарност се изразява във феминистична насока, и равенство и равнопоставеност с мъжете им е в главите, без значение дали изобщо им е от полза, но женска му работа. Те толкова си могат, и за това остават само с претенциите си. Авторе, чудех се на тая твоя 40-годишна дерматоложка с перфектната вагина, как така е стояла 4 години без мандръсане? Че то си е жива инквизиция за жената. Явно мъжът и я е наказал за някое провинение, като е ходил да плющи друга, и тая горката е останала без секс. Казваш, че си я ощастливил орално! Ами ако я беше мушнал с половия си инструмент, нямаше ли да е по-щастлива. Някак си, ми е трудно да възприема кунилингуса за нормален секс. Ти какво изпита? Или удоволствието е било само за нея? Като знам, какви телесни течности излизан през вагината, някак си ми става неприятно, а и съм си гнуслив по рождение, но това е характерно само за мен. Щом на теб не ти е неприятно, лошо няма. Важно е, удоволствието да е взаимно! Авторе, хигиената трябва да е навик и да се възпитава още преди 7-годишна възраст у децата. Добрата хигиена предполага по-малко страдания, в следствие на болести. За това не се съмнявам в твоята хигиена, а и мъжете не сме уязвими към болестите толкова много, колкото жените, по очевадни причини.
Поздрави от Чичо!

1-50 от 72