Споделена история от Семейство

Нашите адски ми липсват!
Здравейте, на 19 съм една все още крехка възраст за каквото и да е било, но ето че преди 5 месеца се омъжих предстои ми сватба август месец. Тук при новото семейство съм добре те са прекрасни хора, уважителни, съвременни, имам всичко от което имам нужда, но понякога и лукса и нищо друго не ми хваща окото щом близките ми не са до мен, постоянно мисля за тях, добре че има телефони и се чуваме виждаме се в месеца веднъж. Да се върна тук винаги ми е много трудно не знам на кой свят съм, живота минава като една лента липсва ми всичко, което бях преди, но нищо не се връща!
Нямам с кого да споделя за това пиша тук.

Коментари

2.   А след като имаш такива мисли, защо въобще ще се омъжваш?
Би трябвало човек да се омъжва когато е достатъчно влюбен, обаче да си влюбен значи да не мислиш за роднините си толкова а а копнееш да си до него. Ти копнееш за вашите, следователно не си достатъчно влюбена за да си струва да подписваш брак.
Мисли по въпроса, имаш време да се откажеш.

3.   Ами да не си бързала да се омъжваш! Сама си си виновна! После не се оплаквай пак, че приятелите ти учат, забавляват се и пътуват докато ти с бебе на ръце!

4.   Номер 2', тя пише, че преди 5 месеца е сключила брак.

5.   Хем си омъжена, хем ти предстои сватба!? Последно?

6.   Ние сме турци,момичето вече заживее ли в дома на момчето и семейството му се счита за омъжено,имаме само сключен от ходжа брак.Също така аз просто споделих на всеки му е трудно да напусне родния си дом !

7.   До №4 Как ти разбираш това "предстои ми сватба август месец", аз го разбирам, че преди 5 месеца е започнала да живее у семейството на приятеля си, а още няма подпис, няма сключен брак.

8.   Рано е на 19. Г да се жениш. Закъде си се разбързала? Ако не се чувстваш добре там, където живееш, не живей там! Опитай се да накараш мъжът ти да отидете при родителите ти. Но за мен за да чувстваш тези неща просто не е трябвало да се жениш и да се местиш там.

9.   Аз клоня към 30... Омъжих се преди година... Живяхме удома при моята майка... Сега от седмица сме в чисто ново жилище само двамата.
Казвам ти, навсякъде ще ти е тежко, не мисля че има значение на 30 ли си на 15 ли си... Хубавото при мен е че старото ми гнездо със всички в него са на 10мин път.
Ще се наложи да свикнеш някак.
Сигурна съм, че твойте родители не желаят да се връщаш само заради тях.